Telefony

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Telefony

Post autor: Administrator » czw, 29 gru 2011, 22:55

Jaki telefon używacie? Podajcie model, co was skłoniło do kupienia.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: KKProgamer » czw, 29 gru 2011, 23:21

Nokia 6300

Pożądny, normalny telefon.
Wytrzymały.
W miarę tani.


Plusy :
1.Wytrzymały
2.Tani
3.Przyjemny
4.Najlepszy Ekran : 320x240
5.Bateria najlepsza zastosowana w parunastu modelach np. Nokia 6230i ( Dlatego mam 2 baterie, gdy wyjeżdzam do rodziny przydaje się to bardzo )
6. Mimo że przestarzały telefon to potężna bateria (1080 V, wytrzyma na oszczędnym i bez dużej aktywności w niego cały TYDZIEŃ! )
7. Najzwyklejszy telefon
8. Dobry Interfejs
9. Wiele :D
10. Bluetooth i Podczerwień na raz!


Minusy :

1. Mało pamięci Java ( Zaledwie 1 MB to wkurza! )
2. Brak Symbiana i itp.
3. Karta Pamięci to po prostu tragedia, największa do tego telefonu to... [UWAGA] 2 GB!! niemożliwe... Jeśli kupuje się normalnie telefon w sklepie ma się 128 mb... To znacznie za mało!
4. No muszę przyznać... Ten Telefon ma już swoje lata. np. jeśli wsadzasz do niego grę, od razu się instaluję jakby tego nie robić, w dodatku nie można tego przesyłać :<
5. Parę drobnych błędów.
6. Jeśli kupi się od złej firmy Ekran to ma się prze****ne! W tydzień piksele wypadają! ( ja kupiłem na szczęście za drugim razem dobrą i od pół-tora roku nie ma nic, żadnej ryski )


Następny :

Xperia Neo V


Plusy :
1. Symbian itp.
2. Najnowszy!
3. Aparat gigantyczny 5 MPX!! (Albo 6 nie pamiętam xD )
4. Przepotężna bateria wytrzymująca na oszczędnym itp. itd. ponad miesiąc.
5. Dużo plusów :)
6. Wi-Fi
7. Bluetooth
8. Dotykowy
Minusy :
1. Po wyładowaniu baterii ładuje się cały dzień :/
2. Niewielkie małe minusy
3. No po prostu... Wszystko w markecie dla tego telefonu jest płatne :/ Bodajże tylko 62 gry bezpłatne są :<


Next

Nokia 6230i

Plusy:
1. Podczerwień
2. <O DZIWO> Bluetooth (* Ciekawostka, jest to drugi telefon który posiada bluetooth < jako 2 chronologicznie xD >
3. Wytrzymały Nieco
4. Przyjemny w garści
5. Duże klawisze
6. W tam tym roczniku nie kupiłbyś lepszego telefonu :P
7. Dobra Bateria - wchodzi do Nokii 6300 i pare innych modeli jednak słabsza od nich [760 V - 860 V]

Minusy :
1. Przestarzały. Nie można z niego już dużo oczekiwać :/
2. Ekran 176 x coś tam. Dosłownie nie ma ten ekran gier. Jest po prostu nieznana
3. Joystick na początku dobry, ale potem to tragedia z tym joystickiem. Jeśli się nie wie jak naciskać to 5 h trzeba się uczyć.
4. Gier nie można wsadzać do Karty Pamięci. Tylko i jedynie do Pamięci telefonu - a na nią praktycznie nic się nie da wrzucić :/


Jeszcze parę moich telefonów chcecie :?

Osobiście polecam Nokia 6300 - do dziś nie rozstaje się z nią :>
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Pur3viL » pt, 10 lut 2012, 18:12

Dzisiaj przyszedł mi Nokia Lumia 800 :P. Dotychczas używałem Nokii E72 i cenię sobie ten telefon bardzo i polecam co do nowej nokii zobaczymy ale zapowiada się bardzo fajnie :P
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Kronos » wt, 1 maja 2012, 14:06

Ja posiadam od niedawna T-Mobile move balance, coś podobnego do Samsunga galaxy s +. Na razie mało o nim wiem, bo nie dawno dostałem, ale wiem że ma Wi-Fi, Bluetooth, no i że jest dotykowy xD.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Invis » śr, 2 maja 2012, 20:48

Admin zrobił ten temat bo nie wie jaki sobie telefon kupić haha :P
mam samsunga galaxy mini.Telefon ma większość funkcji droższych telefonów z androidem ale oczywiście odpowiednio słabszych :P nawet da sie filmy oglądać mimo małego ekranu wooow.

Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: hector » pt, 4 maja 2012, 11:13

Ja posiadam telefon Nokia C5-03. Jak dla mnie bardzo dobry. Muzyka ładnie i głośno gra, filmy też się fajnie ogląda. Na tym dotykowym ekranie przeglądając internet jest super! Smski też w miarę się pisze. :). Sporo gier i aplikacji jest na ten fonik. Fajny symbian. No i inne bajery: Wi-Fi, Bluetooth, Aparat 5mpix, GPS itd.

Jednak bateria słabo trzyma. Zdjęcia tylko w dobrym oświetleniu ładnie je robi (tak samo filmy).

Mi się podoba 8)
Obrazek

Martuu
Chłop
Chłop
Posty: 13
Lokalizacja: W sieci
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Martuu » pn, 2 lip 2012, 23:31

Niedawno (około 2 tygodnie temu) kupiłam od znajomego prawie nowy smartfon Samsung Galaxy Mini. Dlaczego się nim zainteresowałam? Nie chciałam jakiegoś nadzwyczaj drogiego i bardzo zaawansowanego. Mnie wystarczy muzyka, GG, parę gierek i dostęp do sieci, kiedy akurat nie mogę skorzystać z laptopa. Jestem zadowolona, głównie z systemu Android (system Bada jest o wiele bardziej do kitu, wiem, gdyż korzysta z niego moja koleżanka). Oczywiście Wi-Fi, nie narzekam jakoś na zasięg, kolory są całkiem niezłe, nie jakieś nadzwyczajnie jak w innych smartfonach, ale jak na 200 zł, nie można się spodziewać cudów. Oczywiście GPS. Co do baterii - jeżeli korzysta się z sieci to wyładuje się szybko, ale jeżeli tylko dzwonienie i sms-owanie + od czasu do czasu zagranie w jakąś grę, trzyma do paru dni. Jestem zadowolona. Póki co lepszej technologii mi nie trzeba. ;-)

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Invis » pn, 2 lip 2012, 23:36

Nie wiem czy wiesz ale jesteś zadowolona z tego telefonu tylko dlatego że ja akurat posiadam taki sam :)

Martuu
Chłop
Chłop
Posty: 13
Lokalizacja: W sieci
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Martuu » pn, 2 lip 2012, 23:40

Invis pisze:Nie wiem czy wiesz ale jesteś zadowolona z tego telefonu tylko dlatego że ja akurat posiadam taki sam :)
No oczywiście, że tak. :D No, ale jak już wspomniałam - najważniejsze GG, z którego bardzo wygodnie się korzysta, zresztą klawiatura i słowniczek też niczego sobie. No, a filmiki np. na YT też wcale nie takie złe. Aparat co prawda dość irytuje, ale jak jest dobre światło to i zdjęcia spoko. ^_^ Ano i jeszcze moja ulubiona gierka - "Strzelać kulkami". 8-)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Telefony

Post autor: Administrator » czw, 5 lip 2012, 11:39

Widzę, że lubicie grubaski jako telefony :p
Osobiście mam Nokie 500, ale nic nie powiem, bo jeszcze nie nauczyłem się go używać :<

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość