Sny

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: TomekW » pn, 9 lip 2012, 22:23

Tu nie chodzi o wiarę, młokosie. Ile osób twierdzi, że DOŚWIADCZYŁO ducha? Bardzo, bardzo mały odsetek tych ludzi. Tym czasem, LD doznaje właściwie większość z zainteresowanych. Żal mi takich przykładów czasem mocniej niż twojego liceum :(.

Miliony ludzi mają tę teorię. To znaczy że miliony ludzi uznają to za prawdę, a PRZYNAJMNIEJ wysoce prawdopodobne. Poza tym, o duchach nie ma na wikipedii.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Pielagoroth » pn, 9 lip 2012, 22:38

Ehs nie wiem jak mogłem napisać tyle postów w tak niskim temacie :| LD pozostanie dla mnie w sferze wymysłów ludzkich, ale poddaję się w tej dyskusji, bo nie sięgasz do konkretnych przykładów tylko ciągle porównujesz do jakichś innych zjawisk dodając ciągle, że spam ludzi w to wierzy. Mało przekonywujący sposób prowadzenia dyskusji :/ Jednakże dowiedziałem się, że nawet Lex w to wierzy, więc się poddaję xD Jego autorytet mnie przytłoczył :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: TomekW » wt, 10 lip 2012, 10:10

W to się nie wierzy, to istnieje bobq, w takim niskim liceum to może ci nie powiedzieli. Umyj stopy.
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości