Mistrzostw RPA 2010

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Mistrzostw RPA 2010

Post autor: Administrator » sob, 12 cze 2010, 09:13

Wczoraj mogliśmy obejrzeć pierwsze mecze w Mistrzostwach. Ten temat będzie dotyczył wszystkiego związanego z Mistrzostwami (komentarze meczów, typowanie, przemyślenia).
Nowością są 3 spotkania o różnych porach dziennie, z tego co patrzyłem o 13 nie ma jakiś ciekawszych. Na pewno najbardziej oczekiwanym meczem będzie Portugalia vs Brazylia. Zastanawiam się, czy jest jakiś realny zespół, który może zagrozić państwom europejskim.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: LordCan » sob, 12 cze 2010, 09:54

Zgadza się wczoraj odbyły się dwa pierwsze mecze, Meksyk vs RPA który zakończył się remisem 1:1, i myślę że wynik był słuszny bo obie drużyny grały na równym poziomie, drugi mecz to był Francja vs Urugwaj który również zakończył się remisem 0:0. Francja trochę rozczarowała, i nie zdziwię się jak z grupy nie wyjdą, bo zarówno Meksyk jak i RPA pokazali że mogą pokonać Francję w tych mistrzostwach.

Dziś czekają nas 3 mecze:
o godzinie 13:30 zmierzą się Korea Południowa vs Grecja
o godzinie 16:00 do boju ruszą Argentyna vs Nigeria(hit dzisiejszego dnia)
o godzinie 20:30 zagrają Anglia vs USA, to również może być ciekawy mecz.
czy jest jakiś realny zespół, który może zagrozić państwom europejskim
Oczywiście że są takie drużyny, a są nimi Argentyna i Brazylia.
Ja stawiam że w finale spotkają się Argentyna z Brazylią, ewentualnie jak Hiszpanie nic nie sknocą to mogą zastąpić którąś z tych drużyn w finale, ale nie sądzę ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: Administrator » pt, 18 cze 2010, 09:36

Mam nadzieję, że teraz zacznie się robić coraz ciekawiej. Kraje europejskie spisują się poniżej oczekiwań i będą musiały się wziąć do solidniejszej pracy. Nie podoba mi się brak otwartej gry, zwykle w meczu występuje jeden "camper" i jeden atakujący.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: LordCan » pt, 18 cze 2010, 10:07

W meczach to teraz było tak że każda drużyna się tylko broniła, wyjątkiem byli Niemcy, Argentyna, Brazylia, Francja, Meksyk, i Hiszpania, której porażka ze Szwajciarią była bez wątpienia sensacją tych mistrzostw.

No ale teraz to dla niektórych drużyn to mecz o być lub nie być, i myślę że przejdą wkońcu do ataków i będzie się coś działo pod bramkami, a nie tylko "wyjazd z pod bramki" i zaraz powrót całą 11 do obrony. :)

Jak zwykle się nie myliłem w sprawach piłkarskich co do Meksyku, wczorajszym meczem i wygraną nad Francją 2:0 myślę że zapewnili sobie awans do rundy ćwierćfinałowej ;)

Na tych mistrzostwach, bramkarze często narzekają na piłkę (no wkońcu jak nie murawa, to musi być coś innego ;) ), ale faktycznie trzeba przyznać że ta piłka płata małe figle, bo przy mocniejszych uderzeniach, gdy piłka zetknie się z ziemią to dostaje niezłego speeda :lol:

PS: Weźcie wypowiadajcie się trochę więcej, mamy tu takie święto sportowe, a nikt nie chce się wypowiadać... :p
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: kusy » pt, 18 cze 2010, 16:46

Ja myśle że Paragwaj może zagrozic europejskim drużynom, Chile być może, zobaczymy jak zagra z Hiszpanią.
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: LordCan » pt, 2 lip 2010, 18:36

To co się stało jakieś 30min temu to był dla mnie szok, jedna z dwóch drużyn reprezentacyjnych której kibicowałem od wielu lat odpadła Brazylia poniosła pierwszą i najbardziej dotkliwą porażkę tych mistrzostw... no cóż szkoda mi jedynie piłkarzy bo trener Dunga już przed tymi mistrzostwami mi podpadł nie biorąc ze sobą tak doświadczonych piłkarzy jak Ronaldinho, Pato czy Adriano mam nadzieję że Dunga straci posadę Selekcjonera, a pewnie tak się stanie.

Mam jedynie nadzieję że druga drużyna która ma u mnie olbrzymie względy wygra swój jutrzejszy mecz z Niemcami, będę im kibicował tak jak bym kibicował reprezentacji Polski.
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: Pielagoroth » pt, 2 lip 2010, 19:30

Ja tam byłem za Anglią ale jakoś bardzo mnie nie zmartwiło że odpadli już w 1/8. Teraz liczę na Argentynę, bo Niemcy nie mogą do półfinału znowu dojść :? A jeśli chodzi o mecz Brazylia - Holandia to nie miałem jakiegoś swojego faworyta ale chyba lekko skłaniałem się ku Holandii, gdyż gra tam mój ulubiony piłkarz - Arjen Robben ;)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: LordCan » sob, 3 lip 2010, 20:00

Niestety stało się, po dzisiejszym meczu mundial stał się dla mnie nie ważny już... :(

Po raz kolejny odpada drużyna którą uwielbiam, a przechodzi taka której szczerze nienawidzę. niemcy których i tak nie lubiłem, po dzisiejszym zwycięstwie i ośmieszeniu Reprezentację Argentyny sprawili że moja nienawiść do tej reprezentacji znacznie wzrosła. :(
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: TomekW » sob, 3 lip 2010, 20:54

Szkoda. Pomyślcie sobie też w jakiej sytuacji jest Diego Maradona...
Tomek

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Mistrzostw RPA 2010

Post autor: KKProgamer » sob, 10 lip 2010, 14:12

Ja od początku kibicowałem Urugwajowi ( Forlan ^ ^ )
Ale widze że cienko z nimi o 3 miejsce też przegrają gdzieś tak 3 - 1

Jeśli chodzi o finał to mysle ze Hiszpania wygra 2 - 0

^ ^
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości