Największa tragedia Polski

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Zablokowany
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Największa tragedia Polski

Post autor: EnZoOo » sob, 10 kwie 2010, 13:53

Wiadomo co się stało dzisiaj 10 kwietnia 2010 roku. Gdy był wybierany na prezydenta głosowałem na Tuska. Fakt, że nie był może zbyt dobry Kaczyński na prezydenta, ale był głową RP. Dowódcy wojskowi, a także posłów dotknęła ta tragedia. Sam nie wiem co o tym myśleć. Moim zdaniem Ruscy pomogli w tym wypadku. Szczególnie słyszałem jakie lotnisko jest wyje****e. Samoloty także powinny być nowsze. Z jednym na forum ruscy pisali: "Wiemy, jak Was teraz załatwić, Polaków". Nie wiem czy to groźba, tak przetłumaczono w jakimś translatorze. Co o tym myślicie ? Nie wiem czy dobry dział, jak coś przenieść proszę .

Wzbił się w niebo i dotarł do niego
Wzbił się w chmury by poczuć ich mgnienie
Wzbił się w błękit muskając Wielkiego
Aby we mgle dokończyć istnienie
Runął rankiem, wśród lasów smoleńskich
Runął we mgle wśród wielkich płomieni
Runął wtedy , gdy śmierci męczeńskiej
Hołd i honor oddawać pragnęli
[*]
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: Pielagoroth » sob, 10 kwie 2010, 14:16

Straszna tragedia :-| Tyle ludzi zginęło nie mogę dalej uwierzyć w to wszytko. Dziwi mnie najbardziej fakt, że wszyscy dowódcy polskiego wojska lecieli jednym samolotem. Ehh wśród ofiar był także mój ulubiony polityk.
Co do powodów to głównie złe warunki pogodowe. Też się mówi o tym, że samolot był, powiedzmy, nie najwyższej jakości i podobnie lotnisko. Wątpię EnZoOo by ktokolwiek pomógł w tym wypadku... Głupie oskarżenia, nie na miejscu. [*]
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: LordCan » sob, 10 kwie 2010, 18:30

To co się stało dotknęło nie tylko całą Polskę ale cały świat. Tragedia do jakiej doszło w Smoleńsku jest największą tragedią w historii naszego kraju i pozostanie w naszej pamięci przez długi czas.
Oddaje hołd którzy zginęli w tej katastrofie, oraz składam najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar.
Moim zdaniem Ruscy pomogli w tym wypadku
Enzo te oskarżenie nie miało największego sensu i nie powinieneś tak mówić. Rosja proponowała pilotowi samoloty aby wylądował m.in. w Moskwie, Prezydent Rosji również ogłosił żałobę narodową w Rosji, więc nie sądzę by maczali w tym palce.
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: Louis EX » sob, 10 kwie 2010, 21:19

Dziś dzień gdy smutek wypełnia serce każdego Polaka. Kolejny raz Katyń stał się miejscem, w którym Polska traci kwiat polskiej inteligencji i wojskowości. Staliśmy się świadkami największej tragedii w historii polskiej, a także nowożytnej, światowej, państwowości. W obliczu takiej katastrofy Polacy jednoczą się żałobie, nie zważając na swoje przekonania polityczne, religijne, światopoglądowe...

Dla mnie Lech Kaczyński był człowiekiem, którego w pewnym sensie podziwiałem jako polityka. Trzymającego się swoich przekonań, nie uginającego się przed naciskami "większości", mającego wizję Polski silnej. Był to człowiek, którego politykę popierałem prawie w każdym jej aspekcie oraz na, którego miałem zamiar głosować w najbliższych wyborach. Nie zapominajmy o innych osobach, którzy zginęły, a które należały do polskiej elity politycznej, wojskowej, religijnej... I pamiętajmy też o ludziach, którzy jako przedstawiciele rodzin katyńskich lecieli w ich imieniu odwiedzić groby pomordowanych w Katyniu. Tak to historia zadrwiła z nas po raz kolejny. Powstała nowa lista katyńska...

Chwała ich pamięci. Niech żyją w naszych sercach, aby nie zostali zapomniani.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: EnZoOo » sob, 10 kwie 2010, 21:31

LC, a co miał zrobić prezydent rosjii ? W końcu coś mówi powiedzieć bo w jego kraju, 1/3 uważa na świecie ze Ruscy maczali w tym palce. Ponadto teraz liżą nam dupe, gdyby w śledztwie odnaleźli coś co ma wspólnego Rosja, rozpętała by się III wojna światowa w której Rosja by upadła, a raczej oni do tego nie dopuszczą(ruscy). Jakby USA wstawiło się za nami padli by jak muchy. Rosjanie nigdy nas nie lubili, musiał ogłosić żałobę, jakby tego nie zrobił byłyby coraz gorsze dla niego podejrzenia.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: Administrator » ndz, 11 kwie 2010, 01:00

Fatalny, nieszczęśliwy, tragiczny - tymi słowami można by określić 10 kwietnia 2010 - i pewnie taki pozostanie w naszych pamięciach. Zgineła elita polityczna, wojskowa - ludzie z ogromnym doświadczeniem. Dlatego powinniśmy się skupić na żałobie, upamiętnieniu oraz poszanowaniu ich śmierci. Dla mnie najgorszym momentem było oglądanie zdjęć ofiar tej katastrofy lotniczej.
Proszę zakończyć dyskusje o rzekomym działaniu nieprzyjaciela. To już nawet nie jest spekulacja.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Największa tragedia Polski

Post autor: Moin » ndz, 11 kwie 2010, 23:19

.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości