CABAL ONLINE

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 45
Ulubiona rasa: Demony
Lokalizacja: Polska-> Lublin
Kontakt:

CABAL ONLINE

Post autor: Żaba » śr, 30 gru 2009, 13:58

cabal to wg mnie najlepszy darmowy koreański mmo rpg :party:

cabal jest inny niż większoś mmosów nie zaskakuje ogromem i przepychem wszystkiego nie oferuje jakiegoś tam wielkiego i nabajerowanego świata
Wszystko w tej grze jest proste i sprawia dużo frajdy cabal nie stara si3 gonić wow czy innego niszczyciela życia prywatnego .
cabal jest niesamowicie relaksujący chodź na początku bywa cholernie żmudny.
najwiekszymi plusami cabala są;
1. dynamika . niby wklepywanie skilli jak wszędzie indziej ale system combo daje rade O Battle mode 2 nie wspomnę
2.efekciarswo. akcja gry rozgrywa sie w świecie będącym swoistą mieszanką fantastyki i sf znajdziemy tu broń palną wielkie miecze magie deskolotki roboty mutanty a nawet orków i trolle. same skille to oddzielna dziedzina niektóre z nich przy pierwszym zobaczeniu powodowały u mnie szczękopad :D
3.równość. w grze są chyba najlepiej zbalansowane kasy postaci jakie widziałem grach mmo. każda klasa postaci ma swoje wady i zalety każda wydaje si3 być potrzebna. gracze którzy wykupują konta premium nie mają jakiejś tam znaczącej przewagi nad tymi biedniejszymi.
4.tierra glorisa. tak zwane tg war wojna. w grze po osiągnięciu 53ego levelu możliwy jest wybór nacji do której chce się należeć po to by z innymi członkami bić tych drugich i dostawać najróżniejsze bonusy za robienie si3czki z wyznawców capelli lub procyonu po osiągnięciu 95tego lvelu a jest ich 170 :shock: dostajemy możliwość brania udziału w
najlepszej rzeczy wymyślonej preez ESTsoft.
prawdziwe mięsko gry udostępnia sie raz na cztery godziny by wrzucić graczy na pole bitwy na którym rozgrywa się niesamowicie fascynująca siekanka przypominająca zasadami jeden z trybów znanych z ut2k4 i wzwyż.
najgorszą cechą gry jest jak już wcześniej wspomniałem to , że gra miejscami jest k***wsko monotonna i nudna od 130+ levelu powtarza się ciągle to samo. po co? ch** wie.
jeśli jednak dla kogoś płynąca z żmudnych początków i meczących finałów
monotonia kryje się za niesamowitą dynamiką i przyjemnością z sieki gorąco polecam. jbc server jupiter kanał 18ty i 11ty tam mnie znajdziecie gdy tylko ktoś da rade odciągnąć mnie od wbc :-D

PROCYON4EVER

Następnym razem pisząc posta zajrzyj do słownika ortograficznego, bo mało rekordu forum nie poprawiłeś... Pielagoroth

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: CABAL ONLINE

Post autor: Administrator » śr, 30 gru 2009, 15:51

Są tam jakieś wojny klanów? Jakaś interakcja z graczami większa, czy tylko gra skupia się na wykonywaniu questów?
Fajnie wyglądają walki P vs P?
Chodzi się grupowo, czy samotnie bijesz "moby"?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Żaba
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 45
Ulubiona rasa: Demony
Lokalizacja: Polska-> Lublin
Kontakt:

Re: CABAL ONLINE

Post autor: Żaba » śr, 30 gru 2009, 19:42

początki jak zwykle quest za questem dalej zaczynają si3 dungeony których nieliczna część nadaje się do grania samemu bez pomocy samotne danie rady jest raczej niemożliwe

co do bicia mobków od 120tego levelu jest już tak ciężko że samemu pada si3 co 20 sekund :p na niższych levelach ludzie pchają si3 do party bo wtedy zwiększony exp jest samotność przy expieniu raczej nie grozi

ogólnie w gre gra multum polaków więc wybór do jakiej gildii si3 przyłączyć jest ogromny.większość gildii jest tworzona właśnie po to aby razem przechodzić trudne momenty , dungeony i expić na trudnych spotach

wojny nacji jak już pisałem rozgrywają si3 co 4ry godziny wygląda to jak połączenie domination i pola bitwy na raz z ut tylko że napiernicza się 30 do 100 osób
walki gvg przez niektóre polskie gildie są organizowane czasem po kilka razy w tygodniu więc jest okazja na sprawdzenie si3 w sieczce

pvp polega praktycznie na staniu w miejscu uderzeniu combem skille wyglądają zajebiście a potężne mieszanki wyrywają z butów

grupowe walki są 100kroć ciekawsze gdy wszystkie chwyty są dozwolone

ty daje link do filmiku który pokazuje jaka si3kana odchodzi na tym wielce wywyższanym przezemnie tg

http://www.youtube.com/watch?v=8kn2af4Yjqw

a tutaj
filmik pokazujący... no dużo pokazuje ;)

http://www.youtube.com/watch?v=VdbZ2vAV0g0

chyba zawarłem tu odpowiedzi na wszytkie pytania (jak nie to pisać :-D)

Awatar użytkownika
CamelPT
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Bambarian
Kontakt:

Re: CABAL ONLINE

Post autor: CamelPT » śr, 25 sie 2010, 13:46

Jeżeli chodzi o Cabal Online to polecam grałem sporo czasu w tą gre i się nie nudziłem!!!
I've Got Twenty-Four For You!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości