Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

Post autor: Wojtku » pt, 25 gru 2009, 09:32

Grał ktoś w to coś? :P

Jest tam bardzo dużo ras do wyboru. To takie WBC osadzone w HoMM. Nie wiem czy istnieje możliwość gry sieciowej a chętnie bym zagrał :)

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

Post autor: Hunter » pt, 25 gru 2009, 12:56

Ja gralem i mam ja, fajna gra. Podoba mi sie, to, ze gdy armie sprzymierzencow znajduja sie blisko siebie, to obie biora udzial w walce, ktora jest mniej schematyczna niz w HOMM, duzo zalezy od terenu i pozycji poczatkowej. Mozna by zagrac, ale nie wczesniej niz w poniedzialek.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

Post autor: miko » pt, 25 gru 2009, 19:23

Ja w to grałem ale nie powiem żebym doszedł o co w tej grze chodzi :P mnóstwo ras każda ma co innego dla mnie za bardzo rozbudowane ale nie będę wydawał opinii pełnej jeśli tego nie rozgryzłem jak dla mnie skomplikowana turówka dla profesjonalistów :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

Post autor: Wojtku » sob, 26 gru 2009, 11:34

No niestety jest to skomplikowane... ale można się połapać szczerze to dobrze w to grać nie potrafię :P A duża uniwersalność jednostek robi grę ciekawą.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Age of Wonders z dodatkiem Magia Cienia

Post autor: miko » sob, 26 gru 2009, 15:19

Tak to zauważyłem bardzo dlugo przewijalem ten pasek z rasami ^^ od ludzi tygrysow po salamandry aż się włos jeży nie tam gdzie trzeba ^^
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości