Dungeon Keeper 2( w skrócie DK2)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Dungeon Keeper 2( w skrócie DK2)

Post autor: Archimonde » wt, 22 gru 2009, 15:38

wróciłem ale o tym na hyde park napisałem otóż Dungeon Keeper jest wyśmienitą grą grafika nie za bardzo ale dość łatwe i... trudne
można powiedzieć że to gra RTS ale troche z Rpg też ma otóż można wcielić się w któregoś z mieszkańców lochu (pliku ISO szukajcie na chomikuj)
a tu mam recenzje ze strony(jakiejśtam)


Człowiek to już takie dziwne zwierze, że lubi czasami być zły. Ot, tak po prostu i bezinteresownie. Producenci gier tymczasem zazwyczaj każą nam wcielać się w chodzące uosobienia dobra, cholernych paladynów, komandosów, wróżki czy innych frajerów. Dlatego też wszystkich ucieszyła zapewne wiadomość o ukazaniu się sequela arcypopularnej gry pozwalającej wcielić się w wiernego sługę zła, Dungeon Keepera II.

Tak jak i w części pierwszej, przyjdzie nam wcielić się we Władcę Podziemi, nieustraszonego obrońcę skarbów i wroga wszelkich reprezentujących dobro, prawdę, piękno i sprawiedliwość śmiałków którzy odważą się wkroczyć do naszego lochu lub po prostu przypadkiem znajda się w pobliżu.

Dostępny jest tryb multiplayer, dość prosta lecz ciekawa kampania i tzw. Loszek-pieszczoszek - opcja umożliwiająca wybudowanie lochu swoich marzeń i dopiero wtedy wpuszczania do niego jakichś przybłąkanych bohaterów. Rozkoszy jest co niemiara, same sukcesy jednak szybko stają się nużące. Tak czy inaczej, jest to ciekawe urozmaicenie gry.

Ciekawe jest także Opętanie, czyli czar umożliwiający wcielenie się w dowolnego ze swoich stworów i obserwowanie lochu oraz toczenie walki w trybie FPP. Nie jest to System Shock 2, ale stanowi swego rodzaju atrakcję. Czary w ogóle są bardzo interesujące i dobrze wykonane, a od głosu wypowiadającego je aż ciarki przechodzą po plecach. A jak już przy tekstach jesteśmy - spolszczenie gry jest doskonałe. Żadnych właściwie błędów i doskonały głos lektora. Czegóż chcieć więcej!

DKII to wspaniała gra. Zabawna, wciągająca i doskonale wykonana. Polecamy bezwarunkowo.
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Dungeon Keeper 2( w skrócie DK2)

Post autor: Hunter » śr, 23 gru 2009, 12:14

Bardzo dobra gra, przeszedlem ja kilka razy i co jakis czas do niej wracam, na chwilke, bo juz zrobila sie nudna.

PS:Od niedawna jest nadzieja na trojke :)
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Re: Dungeon Keeper 2( w skrócie DK2)

Post autor: Archimonde » śr, 23 gru 2009, 12:46

wiem i jestem ciekawy jak będzie wyglądać co do DK2 to ciekawe są misje i m am pytanie jak po opętaniu murować mury czyli umacniać je kamieniem?
dobra jest misja w której biali mają fortece tżeba ich rozwalić i jeszcze niebieskiego wystarczy spuścić z impem czarną elfkę i rozwalać kuszą działa i wrogów albo tą taką co lubi się torturować
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości