Magia I Miecz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Magia I Miecz

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 12 lis 2008, 17:41

... Pisze to w tym dziale, poniewarz nie jest napisane, że to mają być koniecznie gry komputerowe (chociaż większość z was pewnie tylko takie zna). Ależ skąd! To nie jest gra komputerowa, chociaż jest tak samo nazwana gra komputerowa (tylko esy zagrają w to komputerowe gówno zanim dowiedzą się o klasyku). To rpg planszowe, wybierasz jedną z postaci w stylu fantasy (rycerz, kapłan, upiór, czarnoksiężnik, itp.) I wyruszasz w "świat", by wydobyć z mrocznej krainy koronę władzy i zawładnąć nad tym światem z gry. Plansza jest podzielona na trzy etapy: zewnętrzna kraina, czyli największy obszar gry; środkowa kraina, mniejsza, ale jeszcze bardziej trzymająca w napięciu kraina; wewnętrzna kraina - można tam spotkać tylko zło i spustoszenie. Sęk w tym, że żeby dostać się do korony, trzeba:
-odnależć talizman
-pokonać strażnika w 1 krainie (lub mieć wieeeele szczęścia),
- w drugiej trzeba otworzyć magiczne wrota, a to trudność (lub tak samo jak poprzednio mieć wiele szczęścia)
-przejść cały szereg zabujczych misjii i użyć talizanu do otwarcia płomiennej doliny żeby wejść prosto z niej do korony władzy (bez żadnych ulg ani czarów)
- pokonać innych przeciwników zanim dobiorą się do ciebie i do korony.

Jeżeli to cię nie zniechęciło do gry, zapraszam na różne aukcje allegro bo nie kupisz polskiego egzemplarza w zwykłym sklepie :lol: :lol: :lol: :lol:
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Magia I Miecz

Post autor: Administrator » wt, 18 lis 2008, 16:34

Ważne, że gra ;P
Cieszę się, że jeszcze są gracze gier planszowych, mimo tego co daje nam komputer. Ale gry planszowe jest to "gatunek wymierający". Kiedyś grałem w jedną grę planszową o tematyce fantasy. Jak dobrze pamiętam była to gra o Władcy Pierścienia, a tytuł to eee "Konfrontacja" - coś takiego sm01
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Magia I Miecz

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 19 lis 2008, 20:58

Słyszałem tą nazwę. Ale i tak nie wiem dokładnie, o co chodzi sm03


No i oczywiście ja, jak każdy biznesmen sm02 zagram sobie od czasu do czasu w eurobiznes, kultową gierkę. Ja naprawdę bardziej lubię gry wyobrażni i planszowe, niż komp, no ale ja nie mam żadnych graczy na codzień ;(
Czasem moja stara ze mna zagra w MiM-a hahahahahaha i to na serio przynajmniej ktoś
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości