Ulubione gry

Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Ulubione gry

Post autor: Archimonde » wt, 25 sie 2009, 13:18

nazwa mówi za siebie moje ulubione gry to

Morrowind Gold Edition
Warcraft 3 fronzen throne i kampania którą wygrzebałem gdzieś z neta Return of the dragons-Powrót smoka kampania angielska ktoś znajdzie polską?
Wiedzmin- za słabego kompa mam
Dragon fable -to co wyrzej
Newerwinter nights 1 i 2 2-to co wyżej
Icewind Dale 1 i 2
Baldurs gate

kłopotem jest to że na c mam MAX 8 gb
D:14Gb
E:12Gb
procesor za słaby
nvidia ge forc 4

i za to zapłaciłem 3000 zł

acha i jeszcze Diablo 2
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: miko » wt, 25 sie 2009, 13:20

Od gier jest specjalny dział tam się wpisz...

Przeniosłem już ten temat... Pielagoroth
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: Michael » ndz, 4 paź 2009, 18:53

Ja lubię Heroes of Might and Magic 3
Fable 1 i 2
Sacred
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: Archimonde » pn, 5 paź 2009, 06:50

należy jeszcze dodać do mojego heroes 1 2 3 4 (tylko 5 nie mam) Diablo 1 Worms Forts Oblężenie sacred+ nie chce mi się wymieniać mam całą szafe pełną (prawie)
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: miko » pn, 5 paź 2009, 14:32

O jejku czyli te kilka gier to cała szafa? Wymienię Ci kilka gier które mam w pudełkach i kocham w nie grac... Persian Wars, GC II Operacja Exodus, Twierdza Wersja premium (Warchest) Wbc of course, do tego 3 płytniki gier ze starszych roczników :P nie wiem jak można lubić grę nie mając do niej kompa dobrego... pierwsze co się patrzy na wymagania :P U mnie około 95% gier to gry ze starszych ale jakże pięknych roczników... aż ze wspomnieniem się patrzy na Gothica w wersji pudełkowej <uronił łzę... no dobra sporo> kiedyś się w to grało nocami nawet! Pamiętam bo grałem jakby ktoś miał jakieś bieżące modziki tzn nie mroczne tajemnice ani Diccuric tylko coś nowego to dać mi znać
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: Qba007 » pn, 5 paź 2009, 16:34

Ja lubie pograc w FIFE. Ale głównie przepadam za strategiami. Do moich ulubionych nalezą Twierdza (wszystkie gry z serii) Heros of Might and Magic 1,3,5 (w 2 i 4 nie grałem), Europa Unversalis, Gary Grigsby, Blitzkrieg, WBC III i II, Age of Wonders MC, Empire Earth, Armies of Exigo - zagrałbym w to przez neta ale nie ma z kim a nawet serwa nie znam:(. Poza tym grałem w gry MMORPG typu Metin 2, Nostale. Na pewno znalazłyby sie jeszcze gry które lubie a ich nie wymieniłem.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: miko » pn, 5 paź 2009, 19:39

Qba w jakie Europki grałes? Bo też jestem fanem tej serii.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: Wojtku » pn, 5 paź 2009, 20:21

Grał jedynie w 2 częśc... miko... jak możesz być tego fanem xD nie no nic do tej gry nie mam ale wg mnie coś zbyt długo w nią się gra....

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: Qba007 » pn, 5 paź 2009, 20:26

Wyręczyłes mnie brachu. grałem w to i nadal lubie grac że sie tak wyraże pozwiedzałem świat polakami :) . A mam jedno pytanie odnośnie tej gry wiesz jak założyc centrum handlu??

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Ulubione gry

Post autor: miko » pn, 5 paź 2009, 20:32

Centrum Handlu rośnie w twojej strefie wpływów, musisz mieć sporo wasali duży zysk w tym regionie i potem kasa sama płynie, lub w koloniach ja zakładałem kilka koloni i jeśli dominowałem w tym regionie to centrum też było. Jest jeszcze jeden sposób zajmij wrogie prowincje blisko jego centrum to usunie on to centrum a tobie się pokaże nowe w nadmorskiej prowincji. Co do Ciebie Wojtku jestem gorącym fanem tej serii grałem w I, II, Dwa Trony, Wojna Dwóch Róż, II Wojna światowa, i jeszcze mi kilka serii świta w głowie... nie pamiętam...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości