Najlepszy mmorpg

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Najlepszy mmorpg

Post autor: Administrator » wt, 21 lip 2009, 21:17

Jaki według Was jest najlepszy mmorpg w jakiego graliście?
Co jest w nim fajne? Ile w niego czasu graliście?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: LordCan » wt, 21 lip 2009, 22:47

Dla mnie podoba się gra Kosmiczni Wojownicy bardzo fajna gierka gram w nią 1-2 miesiące i naprawdę polecam ją fanom Dragon balla :P

tu podaje link:
Obrazek
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: miko » śr, 22 lip 2009, 22:10

Mmorpg?
Hm.. www.nostale.pl fajna gra w bajkowej scenerii ale to tylko doda jej uroku zdobyłem tam 67 poziom mag mam wszystkie karty speca obecnie nie gram.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Wojtku » śr, 26 sie 2009, 08:04

NosTale też dobre ale niemiałem zbyt czasu zdobyłem tam chyba 36 levl.
Polecam też Metin2 i tibie xD nieno żart ale jak ktoś chce to niech se zagra :P Ostatnio doszedł Last Chaos, Lineage2 - może i nie nowośc ale nawet spoko. Wszystkie gry można pobrac na ich stronach głównych.
www.metin2.pl
www.lastchaos.pl
Lineage2 trzeba miec płytke z neta sie nieda.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: miko » śr, 26 sie 2009, 08:49

Co to jest gra ze słabą fabuła i kiepskim systemem rozwoju postaci? Metin... reklamowane na każdej stronie a to i tak nie zmieni faktu że to szajs...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 26 sie 2009, 09:34

Hehehe metin i LC to są jedne z najsłynniejszych takich gier ja lubię Eternal Lands w klimacie bardzo tolkienowskim, to znaczy, zero chińszczyzny, mnóstwo elfów, krasnoludów, itp., jednak gra ma wady: w całości po angielsku, przez co są trudności z wypełnianiem niektórych misji, i bardzo się zacina postać, a stworki nie, np. muszę latać po całej mapie za jednym królikiem. Ale jakoś do tego dojdę w ustawieniach, mimo że mój angielski jest niespecjalny. A np. różnica między EL a np. metinem jest taka, że tam musisz sie też pożywić, bo inaczej deadniesz. I broń w sklepach jest stała, nie losowa, a np fajne, bo człowiek będzie miał brązowy miecz, to krasnolud zamiast tego będzie miał bronzowy topór ;P się rozpisałem :D
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Hunter » śr, 26 sie 2009, 13:28

Wojtku pisze:
Lineage2 trzeba miec płytke z neta sie nieda.
Wszystko sie da, trzeba chciec, wystarczy znalezc klienta i dobry piracki serwer.

Ja gralem tylko w lineage 2(jakies 3/4h) i WoW+ TBC(tez kilka godzin) i widzialem jak graja w metka, cabala po tym smialo stwierdzam ze mmorpg to szajs i strata czasu, beznadziejna fabula, grasz zeby wbic kolejny lvl, a wszedzie laza twoje klony, co to ma byc?
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Wojtku » ndz, 30 sie 2009, 20:58

Legalnie sie nie da :P.
A co do metina to też za nim nie przepadam wole strategie... lub podobne gierki mnorpg ale w dobrej oprawie graficznej i fabule.

Awatar użytkownika
termit
Chłop
Chłop
Posty: 15
Ulubiona rasa: krasnalus
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: termit » pn, 31 sie 2009, 13:49

hmm ja am pare gier ale kilka w których do czegoś doszedłem to Hero Online gra typu rpg w klimatach azjatyckich dość przyjemna oraz Talisan Online ta ostatnia to jak dla mnie najlepsza gra jest pokroju WoW-a ponieważ widać wyraźne różnice miedzy klasami dlatego na bossy raczej samemu się nie da chodzić jeżeli sie jest healerem lecz potrzeba tanka xD
Lepiej być dzieckiem które udaje dorosłego niż dorosłym któremu nawet udawanie nie wychodzi.......

innymi słowy:
HAVE NICE FU...NG TIME

Awatar użytkownika
Żaba
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 45
Ulubiona rasa: Demony
Lokalizacja: Polska-> Lublin
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Żaba » śr, 30 gru 2009, 15:13

zajrzyjcie do działu gry tam potrochu opisałem dobrego mmosa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości