Najlepszy mmorpg

bumshaker12
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: bumshaker12 » wt, 8 cze 2010, 00:10

Grałem w wiele mmorpegów od Tibii przez Metin 2 i nostale na runescape kończąc.
Grałem w większość gier mmorpg i gier przeglądarkowych.
Najlepszą grą w jaką grałem jest Dead frontier jest to gra przez przeglądarkę.
Akcja gry dzieje się w opanowanym przez zombie Inner City w grze do wyboru jest multum klas a każda klasa różni się od innej w grze jest pełno różnej maści broni od scyzoryka po miecze,topory bojowe,wyrzutnie rakiet na minigunie kończąc gra ma prawdziwy postapokaliptystyczny klimat zainteresowanych odsyłam na stronkę http://www.deadfrontier.com

Awatar użytkownika
piesnababe217
Thrall
Thrall
Posty: 4
Ulubiona rasa: Wszystkie mroczne i ochydne
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: piesnababe217 » śr, 20 paź 2010, 22:25

Polecam zagrać w Runes of magic. Bije na głowę wszystko może z wyjątkiem wowa. A jeśli nie to to 4 story inne darmowe gry w większości to buble i szajsy. Takie jest moje zdanie.
Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleść głupszego od siebie.

Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: kusy » pt, 22 paź 2010, 13:40

Ja grałem w Metina 2, straszna gra, grałem na infie dla zabicia czasu, ze mną 6 znajomych, wiadomo gra się fajniej :p
Ale dalej nie chciałem brnąć bo nie warto. Kumpel grał w metina i zarobił 2000 zł, nielegalne, ale dobry sposób na zarobek. Znajdą się popaprańcy którzy wydadzą na grę :D
Teraz kumpel nie pracuje tylko gra i zarabia :-D.
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: Invis » ndz, 24 paź 2010, 15:57

metin jest supe ... żartuje :P ale rzeczywiście tak jest że niektórzy wydadzą na to kase raz było w wiadomościach jak jednego okradli

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Najlepszy mmorpg

Post autor: TomekW » ndz, 24 paź 2010, 23:10

Ostatnio tnę w Allods Online, bo DL też jakoś gra więc ściągnąłem, nawet dobre. Najlepszy wg mnie jest World of Warcraft - drogie, ale cóż... grałem trial na oficjalnym i trochę na piracie na prywatnych serwach. Podobało mi się.
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości