League of Legends (LOL)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Kronos » śr, 21 sie 2013, 21:59

Przestańcie offtopować o gothicu bo jak nie to przyjdzie kryska na matyska i ku*wa nara.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Sarkor » czw, 22 sie 2013, 20:49

Nie spinaj skarbie :* TO MÓJ TEMAT, I BĘDĘ W NIM PISAĆ CO CHCĘ!

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: TomekW » pt, 23 sie 2013, 09:23

Ale forum nie jest twoje, chociaż w sumie to mam wyje*ane na to i moderatorzy powoli też to idźcie lepiej na PW z tym modem, temat niby o LoLu.
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: EnZoOo » sob, 24 sie 2013, 20:08

Sarkor nie wiem czy przekroczyłeś odpowiedni wiek, dostając klawiaturę i myszkę do dłoni + włączając przeglądarkę i ową stronę.
To, że temat jest Twojego autorstwa, nie oznacza, iż możesz robić burdel na forum (bo Tobie się to żywnie podoba).
Kolejne posty nie na temat, będą karane ostrzeżeniami i temat zostanie zamknięty.

PS. Sarkor, dostałeś już jednego warn'a, jeśli owa liczba Cię nie zadowala, w krótkim czasie zapracujesz na maksymalną liczbę, która skończy się banem permanentnym.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: przemkool » ndz, 25 sie 2013, 08:14

Sarkor lepiej bym ci nie radził tu spamować ja się już sam przekonałem że nie wolno na forum tego robić Spamu, bo za takie coś można dostać warna.

viewtopic.php?f=12&t=184&p=19214&hilit

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Sarkor » pn, 26 sie 2013, 02:41

EnzoO, chciałem cię tylko poinformować, iż źle zrozumiałeś post. Był on napisany żartobliwie, ale faktycznie, poprzednie posty były lekko wyrwane z kontekstu. Poza tym, nie wiem, czy to dla Ciebie "odpowiedni" wiek do pisania na tym forum, ale mam 17lat. Poza tym, chciałem rozruszać ten temat, bo coś mało popularny, chociaż nic nie stanie się popularne na podupadającym forum ;c Mam nadzieję, że nie uznasz tego za kolejny "spam", tylko za wyjaśnienie. Jeżeli tak: Moim ulubionym championem w League of Legends jest Maokai(I AM OAK <ang. jestem dębem>). Jest to dość uniwersalny champion, z uwagi na to iż można się skupić na skutecznym zadawaniu obrażeń(E + ap itemy) jak i na lepszym "tankowaniu"(Q + tanky itemy). Nadaje się on na górną linię(top), do zabijania neutralnych stworów(jungle) czy na środkową linię(mid), gdzie jednak spotykany jest najrzadziej ? Na środkowej linii! Prawdopodobnie dlatego, iż jest melee championem(wali z PIONCHY xD), i musi podejść, aby złapać last hita(ostatni cios wymierzony by uśmiercić stwora[miniona] by uzyskać złoto). Ktoś(kto gra w LOL'a) ma jeszcze swojego ulubionego championa?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości