Witam (Minecraft)

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 00:37

Szukam ludzi którzy będą ze mną grali w grę nowej generacji mianowicie Minecraft. Wymagania: nie można być pajacem, nie robić chlewu. Jakby dużo osób zebrało się to serwer by dobrze prosperował a ponieważ to będzie serwer moderowany przeze mnie, Kronosa który na pewno się zgłosi i innych to szykuje się dobra zabawa. Będzie można wznosić swoje struktury, bawić się, a nad całą zabawą będę czuwał ja w swoim zamku który zbudowany zostanie wspólnymi siłami naszego komunistycznego społeczeństwa Minecraft. Mam nadzieje że zgłosi się dużo osób, w razie czego mogę nauczyć grać i te sprawy bo: grałem już sporo czasu. Jakby było mało osób to pajace też mogą grać. Ponieważ i tak nikt nic nie robi a forum wieje gównem to polecam zapoznać się z Minecraft.

Należy ściągnąć: to tylko z 50mb więc nie zaszkodzi spróbować nawet jak głęboko w dupie masz Minecraft:

http://thepiratebay.se/torrent/8283910/ ... er_List%5D

Zainstalować a potem: nie wiem ktoś postawi serwer, najlepiej gdyby chodził non stop żeby jakby komuś nagle coś odje*ało mógł wbić i zbudować np. stylowy salon.

Więc zapraszam do wpisania się w tym temacie a jak nie pasuje to do widzenia Kronos i tak będzie na pewno grał.

Będzie na Survival, Normal albo Hard, może jakieś mody fajne zobaczymy co się znajdzie.

Ponieważ ta społeczność śmierdzi to dobrze by było żeby wszyscy oficjalnie spotkali się na serwerze Minecraft wypili herbatę i zagrali na serwerze do Minecraft.

To oficjalny post o serwerze Minecraft. W nowym patchu podobno dodają konie nieźle by było.

Jak komuś nie pasuje grafika to niech poszuka sobie jakiegoś dobrego texture packa i będzie H D
Tomek

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 00:39

Z tego co przed chwilą przeczytałem o turnieju to społeczność śmierdzi stęchlizną, 10 osób w Turnieju to jakaś kupa, tym bardziej zapraszam do zepnięcia dup i wyrażenia gotowości do gry w Mine Craft, co pozwoli tej "społeczności" zżyć się, ożywić się i co tam byście chcieli
Tomek

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: Qui-Gon » sob, 30 mar 2013, 10:26

Nie masz z kim grać, żeby tutaj przychodzić i pisać posty o dołączeniu do serwera ?
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 11:48

Człowieku to ja Tomek więc dołącz do zabawy bądź zamilcz a uwierz będzie przednia
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: Pielagoroth » sob, 30 mar 2013, 13:36

Zamiast pisać takie bzdety lepiej powiedz co się z tobą nie działo przez ostatnie 2 tygodnie. A temat uważam za niekonsekwentny i raczej stanie się on symbolem ludzi niezaludnionych.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 13:41

Jeśli zaraz ktoś się nie wpisze w ten temat zostanie to uznane za Z.D.R.A.D.Ę.

I tak nic nie robicie, ladder to symbol gier 1 na 1 i nic nie dziania się więc polecam zagrać w Minecrafta.
Tomek

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: Kronos » sob, 30 mar 2013, 13:46

Będę keke.
:cowboy:

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 13:55

Oficjalne zaproszenie do gry: lista osób ((zaproszonych) alfabetycznie)

1. Administrator
2. Adrenalina
3. Pielagoroth
4. Furion
5. Kronos
6. Seba Fallus Wielki
7. Darek (Historia)
8. Kronos
9. Dradeath (Qui_goN)
10. Invis
11. Louis EX
12. Czarek
13. Wszyscy ktorych zapomnialem wymienić.

Osoby które już wyraziły zainteresowanie zabawą mają obowiązek ZACZEPIANIA osób które jeszcze nie i przekonywania do zgłoszenia tu swojej chęci do zabawy zapraszam BAWIMY SIE już niedługo jak bedzie z kim to robimy serwer i budujemy wymarzony świat.

Żeby wszystkim pasowało to np taki Piel może zbudować gdzieś jakąś malowniczną krainę typu Equestria oraz kucyki (ale w miare daleko żebyśmy cały czas na to nie patrzyli) i tyle i to sie każdego tyczy
Tomek

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: Kronos » sob, 30 mar 2013, 14:01

Przyjąłem.
:cowboy:

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Witam (Minecraft)

Post autor: TomekW » sob, 30 mar 2013, 17:46

Witam, na waszej sieci pojawił się Minecraft. Reprezentuje on adres IP serwera Minecraft. Należy do niego dołączyć i jak wszystko działa to można sie bawić na moim serwerze więc ZAPRASZAM DO TESTOWANIA SERWERA (ZARAZ GO POSTAWIE)

pamiętajcie że wymagane 1.5.1
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości