RuneScape

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RuneScape

Post autor: aleksanderek48 » wt, 20 sty 2009, 21:16

gra mmo na przeglądarce; na pierwszy rzut oka przypomina tibie ale to nie to :P trzeba umiec troszke angielskiego. mamy multum zajec questo, mozemy odblokowywac rozne muzyki chodzac na nowe obszary mapy a potem zmeniac muzyke. na poczatku jak w tibii jestesmy na wyspie dla poczatkujacych gdzie pokazyja nam jak sie robi podstawowe rzeczy typu ciecie drzew, rozpalanie ognia, kucie broni czy walka. trzeba uwarzac na szczegóły. mozliwosc sworzenia clana. lece grac, bye.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: RuneScape

Post autor: Administrator » śr, 21 sty 2009, 20:58

Kiedyś spróbowałem zagrac w nią. Grałem tylko 5 min. - nie spodobała mi się.
RS była swego rodzaju przełomem na rynku gier przeglądarkowych.
No grafika lepsza niż w tibii, podobna (osobiście nie lubię tibii), nie wiem jak jest teraz ze sterowaniem, ale wtedy było nie za fajnie sterowac postacią.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: RuneScape

Post autor: aleksanderek48 » czw, 22 sty 2009, 10:32

wg mnie strerowanie latwe i muzyke se mozna wybrac i jest git.

Awatar użytkownika
Infernal
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: Krasnoludy i inne
Lokalizacja: Szczuczyn
Kontakt:

Re: RuneScape

Post autor: Infernal » czw, 22 sty 2009, 16:54

To mi nie wygląda na recenzję.
Podaj stronę, ewentualnie daj ss, ile ludzi w to gra... itp. itd.

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: RuneScape

Post autor: aleksanderek48 » czw, 22 sty 2009, 18:53

masz google? runescape.com
gra w to duzo ludiz :P

KitCre
Łowca
Łowca
Posty: 34
Kontakt:

Re: RuneScape

Post autor: KitCre » wt, 2 sie 2011, 22:12

Swego czasu grałem i patrzyłem jak się zmienia grafika co prawda była podobna do TIBI ale teraz Szczerze wątpię Gra w nia tyle osób ze twórcy gry pofatygowali się Stworzyć nam serwer ze względu na to ze Zajęliśmy 1 miejsce w ogólnoświatowym clanowym turnieju ^^ (uczestniczyłem w nim)
W grze można spotkać różnorakie Eventy (np. na wielkanoc,valentynki) I dostawać unikatowe rzeczy których nikt inny potem nie będzie mógł zdobyć.

Osobiście w ta grę gram 2 lata I z czasem gra staje sie coraz bardziej monotonna (Gdy juz sie zrobi wszystkie questy oczywiscie) Przez ciągłe wbijanie skilli (choć i to może być ciekawe dla niektórych)

Mamy do wyboru 3 profesje :
Mag - Bardzo wysoki Atak Z łątwością pokona Wojownika o ile ten nie podejdzie zbyt blisko Tutaj podczas ataku wbijamy lvl Magic i Heath

Wojownik - Gra nim najwiecej graczy ze względu na to ze moze uporac się z wiekszościa silniejszych Stworów Tutaj mozna wbic az 4 skille Stretching attack i Defence

Łucznik - przez wielu uważany za najgorsza klase ale ma swoje plusy
Zurzywa o wiele mniej energii morze walic na dystant przez to przeciwnik nie dogoni go Jest idealnym Tankerem(osoba ktora przyciąga stwory i ucieka aby nie mogli go trafić)

Gra posiada tez zabezpieczenie przed botami ale tutaj sa to w pewnym rodzaju questy czyli musimy rozwikłać jakaś zagadkę i dostajemy nagrodę ^^

Nom Jak by co to cos dopiszę Sorki ze tak chaotycznie bądz niezrozumiale postaram sie z biegiem czasu coś poprawić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości