My Fantasy Online

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

My Fantasy Online

Post autor: Administrator » sob, 25 paź 2008, 13:11

My Fantasy Online jest grą typu RPG rozgrywaną za pomocą przeglądarki internetowej.

Naszym celem jest uwolnienie brata z rąk złego Thanarga, a przy okazji (jak to w grach RPG bywa) uratowanie świata przed atakiem złych mocy.

W trakcie naszej wędrówki natrafimy na różnorodne zadania, spotkamy wiele postaci, odwiedzimy niebezpieczne lochy i stoczymy mnóstwo walk z różnego rodzaju potworami.

Będziemy musieli stawić czoła innym graczom, wykazać się odrobiną sprytu w prowadzeniu walk i operacji handlowych, a przede wszystkim nieustannie zwiększać siłę swojej postaci.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tutaj kliknij, aby wejść do gry. Zachęcam :cool:
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

KamionLi
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: KamionLi » sob, 25 paź 2008, 13:23

Kiedyś w to trochę grałem, ale później coraz mniej graczy grało i na dodatek zmniejszyli exp za duele sm08

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Administrator » sob, 25 paź 2008, 13:41

Grałem w nią przez jakieś 1,5 roku. Nie gram, ponieważ nie miałem z kim walczyc i przez to była nudna. Update raz na rok. Ale ogólnie fajna gra sm03
Długo w nią grałeś?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

KamionLi
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: KamionLi » sob, 25 paź 2008, 17:09

Na 1. świecie 100 level, a na 2. 60 . A grałem tak pół roku.

Awatar użytkownika
lordkoks
Licz
Licz
Posty: 87
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: gąsówka
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: lordkoks » pt, 12 gru 2008, 20:29

gralem kiedys ale szy6bko sie znudziło

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Pur3viL » ndz, 27 wrz 2009, 19:17

194lv tak w 1.5rok
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Wojtku » pn, 28 wrz 2009, 15:06

:) sorry że to powiem ale moim zdaniem takie gierki to tibia2... Takie coś się nudzi.... zastanówcie się co ma w tym sens chodzicie po całej "krainie???" i zabijacie mooby.... i powtarzacie czynnośc kilka razy zyskujecie nowy levl i znów nowe mooby zabijacie i tak w kółko w rankingu nie rośniecie. żadnych osiągnięc nie macie.... Jedyne co może się w tym podobac to nieco starszy klimat z dawnych lat bardzo chętnie grywam w takie gierki.... np LIERO miałem to kiedyś na kompie można tez pobrac z neta ale.... jakoś nie moge odszukac tej wersji w którą grałem.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Administrator » ndz, 11 paź 2009, 21:37

Tak Wojtku zgadzam się z Tobą w pewnej części. Gra została trochę przerobiona na tibię, czyli bezmyślną grę mas dzieciaków. A tylko z tego powodu, że na takich dzieciakach najwięcej można zarabić. Sam się dziwię jak można grać w gry polegające na bezmyślnej grze.
Gra z założenia była stworzona dla ludzi inteligentnych, którzy mieli rywalizować o miano najlepszego gracza, do tej pory jest ranking graczy. Miały liczyć się statystyki, taktyki związane z nimi. Bardzo innowacyjny i inteligentny system walki.
Pewnie dlatego, że gra stała się bardziej nacechowana na grę "noobków" nie zauważyłeś sedna tej gry.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Wojtku » pn, 12 paź 2009, 07:20

Hmm fabuła jest... ale w takich grach nigdy nie ma zakończenia, więc jaki jest sens? To tak jakbyś zaczął grę w fable the lost chapters i jedna misja się ciągneła w nieskończoność bo trza byłoby na przykład zabić nieskończoną ilość wilkołaków itd...

Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Re: My Fantasy Online

Post autor: Feomathar » pn, 14 cze 2010, 09:05

Fabuła jest i to właśnie problem, nuży mnie to, że każdy gracz ma brata którego porwali... A jeszcze ten cały most na początku gry... Który początkujący gracz pokona go na 5 lvlu? Dla mnie to bezsensowna gra. Jeśli ma być fabuła to chociaż mogła by być jak w Margonem... A tak w ogóle to wolę Etheria 2. Coś takiego jak MFO tylko, że więcej klas itp. (BEZ FABUŁY)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości