Gry które was niecierpliwią.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Gry które was niecierpliwią.

Post autor: KKProgamer » sob, 16 lip 2011, 13:10

Tak, a mowa tutaj o grach których nie możecie przejść - gdyż gra jest za trudna bądź o tych które są bardzo trudne i trudno było wam przejść.
Również chodzi o gry w których ciężko zdobyć jakieś odznaczenie/achievement/medal.

Osobiście mi rzadko się trafiają gry których "nie" mogę przejsć


Gry które bardzo trudno jest mi przejść ;

1. Claw (1998) Zręcznościowa - Zdecydowanie Claw, jest to dość trudna gra, ale nie mowie tu o tysiecznych wyskokach i za każdym razem myślimy czy "dolecimy".
Chodzi tu o B0SS'a z poziomu 10 i o B0SS'a z poziomu 14.
B0SS z poziomu 10 - Twarda sztuka, jego pokonanie było wręcz nie do zrobienia - choćbym miał naładowane na maxa hp i 9 żyć.
Trzeba mieć niezwyłky refleks jak i cierpliwośc. Często musiałem zaczynać od nowa ( zdarzało się i z parędziesiąt razy )
B0SS z poziomu 14 - Twarda sztuka, tutaj trzeba było Monotonoosci dzialań, jedna pomyłka i ląduje się w lawie. :/

2. Command Conquer : Generals Zero Hour ( 2003 ) Gra Strategiczna RTS - Gra jest łatwa jednak zdobycie 3 medali jest niemal niemożliwe.

1 Medal - Medal za Odwagę - Chodzi w nim o przejscie każdej mapy w Scenario - szczególnie trudne jest gdy pobierzemy dodatkowy zestaw map i nam się z 50 map robi 150.
W tym medalu można dostać medal Brązowy (za słabego przeciwnika w każdej mapce), Srebrny ( za silnego przeciwnika w kazdej mapce), oraz Zloty ( za niemozliwego przeciwnika w kazdej mapce)

Tak więc na zdobycie Złotego trzeba zagrać ponad 150 potyczek i za każdym razem wygrać z niemożliwym.

2 Medal - Medal za Ciagle wygrywanie, jest medal za 3,5,10,20,50,100,200, wygranych potyczek z rzędu, 500 przeraża jest jednak po 500 jeszcze jeden tajemny poziom 1000 z rzędu. Tak więc musimy stoczyć w Skirmishu 1000 potyczek i zadnej nie przegrac.

3 Medal - Medal Niemozliwego - Tego medalu nie widać w grze jednak gdy go osiagniemy pojawi się z medalami w pustym miejscu.
Tutaj chodzi o wygranie w każdej mapie z NAJWIĘKSZA iloscia przeciwników na Niemożliwym - dodatkowo wszyscy muszą być w sojuszu.
Tak więc jak w WBC III, 5 Cesarzy kontra ty, no i dodatkowo jeszcze w Generalsie ZH jest parę map na 8 graczy... 7 Niemozliwych kontra ty.

...
Dokoncze to
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: Kronos » sob, 16 lip 2011, 13:23

Np. Unreal Tournament
gra w sumie na poziomie trudności średnia ale weźcie spróbujcie przejść ostatniego bossa na poziomie trudności |Novice| ( najsłabszy ) nie mówiąc o poziomie |Inhuman| ( przed ostatni tzn najtrudniejszy nielicząc Godlike ) na którym ja przechodziłem. Kto jest na tyle pro żeby przejść tego bossa na |GodLike|? ( najtrudniejszy )
kto przejdzie przez ostatnie poziomy do niego ? już mówię że zanim dojdzie się do |Championa| trzeba pokonać na 4 mapkach podobnych do niego robotów.
Nie wspomnę już, że jest tylko jeden sposób żeby go zabić i tylko jedno miejsce gdzie to można zrobić...
:cowboy:

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: TomekW » sob, 16 lip 2011, 15:40

Grał ktoś tu w Clawa! :D Wow...

Jedna z Wielkich Gier Mojego dzieciństwa. Świetna. Ale teraz wcale już nie jest taka trudna jak kiedyś... :D
Tomek

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: KKProgamer » sob, 16 lip 2011, 16:12

Buahahah pewnie że grałem.

Jak byłem dzieckiem to za chiny nie mogłem go przejść jednak teraz już jest zaledwie trudny ;)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

stefan
Thrall
Thrall
Posty: 5
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: stefan » ndz, 17 lip 2011, 12:28

Ja osobiście nigdy nie przeszedłem całego Mario :(( pokonywałem z 80 smoków;D uratowałem z 10 księżniczek i z 70 niań a i tak ten smok znowu mi ja porywał :(( i zawsze wygrywał bo mi się wzmacniacz przegrzewał :((
A to był niedobry smoczek...

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: EnZoOo » ndz, 17 lip 2011, 19:22

Zależy, jeżeli Ci chodzi o Mario Bros, co ta wersja była na pegasusa to jest 8-4 rund. Czyli 8 smoków :D. Ja przeszedłem Mario 2 razy.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

stefan
Thrall
Thrall
Posty: 5
Kontakt:

Re: Gry które was niecierpliwią.

Post autor: stefan » pn, 18 lip 2011, 19:05

Ale jak się tego ostatniego smoka pokonywało to gra od nowa się załączała... i można było tak w nieskończoność.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości