Ethelords II

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Ethelords II

Post autor: BrudasekPL » ndz, 11 lip 2010, 09:36

Czy zna ktoś ethelords II? Bo chcę mieć edytor map albo misję. Ściągałem już edytor ale mi nie działał(zapewne nie był właściwy) Proszę o pomoc.
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: BrudasekPL » ndz, 11 lip 2010, 13:09

Jak to? Nikt nie może mi pomóc :D? To trudno

Ostatnie ostrzeżenie
/Pielagoroth.
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Pur3viL » śr, 4 sie 2010, 02:24

.... aleś ty niecierpliwy mógłbyś opisać trochę Etherlordsa to gra turowa przywołujemy potworki itd używamy zaklęć by zniszczyć przeciwnika. Jak na datę produkcji graficznie gra jest piękna chętnych do rozgrywek zapraszam na pw.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Wojtku » śr, 4 sie 2010, 16:43

Powinniście zbanować tego użytkownika :P Załatwmy to demokratycznie ^^ a tak po boku to mam pytanie, czy mógłby ktoś udostępnić cracka?

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 4 sie 2010, 17:33

Hej jak już zrobiliście temat o tej grze, to wypadałoby ją chociaż powierzchownie opisać, bo nie za dużo się dowiedzieli o tej grze niewtajemniczeni. A z galerii w google też nie wiem jeszcze wszystkiego. Opiszcie rozgrywkę itp.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Wojtku » śr, 4 sie 2010, 19:39

Chętnie bym ją opisał, ale brakuje mi właśnie cracka, jak go znajdę to chętnie udostępnie wam linki do tej gierki. I może ją opiszę... ale nie liczcie narazie na mnie, mam potworny błąd :P

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 5 sie 2010, 16:30

Chcecie linki to wejdźcie na stronę exsite.pl Tam są linki do tej gry. Jedynym wymogiem jest rejestracja darmowa w pełni. exsite jest to portal dosłownie ze wszystkim. Z każdym rodzajem pliku komputerowego, z każdym rodzajem informacji, co chcecie, to macie. Bardzo przydatna stronka.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: Wojtku » pt, 6 sie 2010, 20:09

Heh, znam to :P niestety znalazłem tam kilka części, parę 1, i trochę 2, pobierałem 3 razy, ale za każdym razem był błąd, raz nie mogłem znaleźć cracka, drugi raz (paczka z I i II) pobrało mi tylko 4 pliki, (takie same po 100 MB), więc gdy je zobaczyłem przy 10/20, przestałem pobierać, jak znajdziecie działające paczki, to prześlijcie na forum ;).

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Ethelords II

Post autor: LordCan » śr, 18 sie 2010, 21:30

Druga część interesującej strategii turowej z elementami cRPG – Etherlords, bazującej na takiej sławnej grze jak Heroes of Might & Magic. Akcja gry ponownie przenosi nas do świata fantasy, gdzie do walki stają cztery odmienne nacje. Rozgrywka nie zmieniła się znacząco w stosunku do pierwszej części, tzn. nadal jest to połączenie eksploracji, podbijania nowych terytoriów, pozyskiwania surowców, walki oraz oczywiście podążania fabułą przewodnią. Starcia armii również toczą się na trójwymiarowych arenach, gdzie gracz może podejmować taktyczne decyzje o tym jaką kombinacją czarów zaatakować przeciwnika czy jakiego potwora wysłać do boju.

Jak zapewniają twórcy, teraz wszystko to co mogliśmy zobaczyć w części pierwszej gry zostało bardziej rozbudowane i wzbogacone. W sumie Etherlords II oferuje nam pięć nowych kampanii, 16 nowych kreatur, ponad 30 nowych zaklęć magicznych oraz wzbogacony proces rozwoju bohaterów. Ponadto udoskonalony, trójwymiarowy silnik graficzny, uproszczony i bardziej intuicyjny interfejs, drobiazgowy tutorial, edytor map i czarów, a na koniec bardziej rozbudowane opcje dla rozgrywki wieloosobowej (do 16 osób równocześnie).


Mam tą grę oryginał, i nawet mi się podoba ;).
Obrazek

=KMO=

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości