Baldur's Gate

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Baldur's Gate

Post autor: Feomathar » czw, 17 cze 2010, 12:34

Czy ktoś grał w Baldur's Gate?
Gra jest na podstawie silnika D&D, dobrze rozwinięta fabuła, misje poboczne, klasy, rasy, możliwość zrobienia własnego bohatera (Nawet 6 w multiplayer!),
drużyna składająca się z 6 osób, sam możesz pokierować fabułą, wybierasz kogo chcesz wziąć, a kogo nie, jakie questy wykonasz, a jakie nie?

Naprawdę zachęcam do grania w tą przemiłą grę RPG.

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: Baldur's Gate

Post autor: Skip » czw, 17 cze 2010, 12:51

Ja rozumiem że lubisz pisać?

Baldur i gry z seri pokrewnych są moją czołówką gier na które zawsze znajde czas.Jestem wielkim fanem gier rpg i to tych na komputerze jak i tych z gatunku "pen and paper" wracając do baldura polecam wam zagrać w tą gre pozycja obowiązkowa dla fanów rpg i nie tylko.

Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Re: Baldur's Gate

Post autor: Feomathar » pt, 18 cze 2010, 06:31

Pisać bardzo lubię ;D

norq
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Baldur's Gate

Post autor: norq » pt, 9 lip 2010, 23:30

I ja się chętnie podłączę do tego ogólnego entuzjazmu związanego z Baldurami, bo gra naprawdę jest kapitalna i ma sporo do zaoferowania.

Najbardziej w tej grze powalał chyba sposób wykreowania towarzyszy, którzy mają własną przeszłość, zdanie, cele - co lepsze prowadzą ze sobą ożywiony dialog ; do tego dorzućmy kapitalną fabułę i świetny klimat.

Xzar i Montaron rulez :P

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Baldur's Gate

Post autor: TomekW » pn, 12 lip 2010, 10:04

Ja mam Baldur's Gate 1+2 i dodatki, polecam też Neverwinter Nights 1 i 2 ze wszystkimi dodatkami ^^. W NWN znajdziemy MNÓSTWO klas i ras (szczególnie w "dwójce" z dodatkami), rozbudowaną kampanię, edytor map na którym można zrobić dosłownie wszystko i multiplayer, na którym można zagrać kampanię czy na mapach stworzonych przez innych ludzi (tych jest dziesiątki tysięcy). ^^
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości