Najlepsza i najsłabsza dziedzina magii

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Pielagoroth » ndz, 4 lip 2010, 15:35

Oj magia iluzji nie jest taka zła jak ci się wydaje. U nas też była długo nie doceniana ale czar Mutacja wymiata.
Najgorsze dziedziny to Poznanie i Trucizna wg mnie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Wojtku » ndz, 4 lip 2010, 17:25

A wg mnie iluzja i trucizna są najlepsze :P dużo dodają wojsku itd. Tajemna, lub tam jeszcze jakaś nowa, też nie są złe.
A co do Iluzji
Iluzja potrafi obniżyć wartość armi wroga (lub w ogóle ją zlikwidować), lub ulepszyć naszą, transmutacja mutacja, respekt, strach wszystkie te czary zasługują na godne uznania, bo z niektórymi np. respekt nasza mała armia potrafi rozwalić moony itp.
Trucizna:
No to jest chyba sfera najbardziej nie doceniana przez graczy. Zepsucie, ach, połączenie z trucizną i armie wroga mają tylko po 1 HP, albo wróg się ich pozbywa (ctrl+d), albo rzuca ich na nas, a nasza armia zyskuje na expie na pare lvli up (szczególnie rycerze na max badaniach). Osy też nie są takie złe, przywołane posiadając więcej expa, potrafią skuteczniej zabijać. Przywołanie generała też się sprzyda. Trucizna w połączeniu z iluzją (niewidzialność) potrafi też wiele zdziałać. A co do jeszcze tego Zewu Kargotha... Czar bardzo dobry, a nawet bardzo (w początkowej fazie gry), no dobra, powiesz chamstwo, ale czy wbieganie piromantom z pijawą i trach bach trach bach armageddonem to mniej chamskie? :P
A jeśli o wypowiedź na najgorszą magię to jest to Chaos.... totalny... i niech mi ktoś wytłumaczy, co w nim jest takiego dobrego, skoro nie jest to ani najgorsze, ani najlepsze... (wyssanie mana nie liczy się, uwzględniam atak harpii :P)

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Hunter » ndz, 4 lip 2010, 17:49

Jak to wyssanie sie nie liczy, to tak samo moglbym napisac o respekcie. Dzieki magii chaosu mozesz powstrzymac wszystkie czarujace jednostki i bohaterow, bo bohater rzuca czary na duza odleglosc. Magia chaosu ma jeszcze dobre czarne blyskawice i plage chaosu.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Wojtku » ndz, 4 lip 2010, 19:43

No właśnie... :P bardzo tego dużo... Nie wiem jak jest na innych poziomach, z tym zmienianiem statów, może to dlatego. Ale tak czy siak, wyssanie many, może i jest dobre, ale jak skupimy się na wysysaniu magi (dajmy na to boh na 50 harpii- no może to i nie realne no ale jest) to załatwią nas same mooby. Więc... skapiając się na magii, a dużej ilości wojska wroga, realnie to szans zbyt dużych nie mamy ( nie nie mówię, że bohem na 500 levl, ale na 50)

Awatar użytkownika
Grimmjow
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 41
Ulubiona rasa: Baśniowe Istoty
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Grimmjow » śr, 11 sie 2010, 13:56

Najsłabsza jest ewidentnie magia poznania
Najsilniejsza dziedzina magii to Piromacja
Chwała Wielkiemu Królestwu Baśniowych Istot^^
Często Niedostępny (Powód Brak Czasu)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: SOLO LEE » śr, 11 sie 2010, 15:34

Ja najczęściej wybierałem magię uzdrawiania u uzdrowiciela. Dajesz w aurę elcora i jak ma +5 to drugim czarem leczenie trucizn za 8 many uzdrawiam całą armię dodając im 110 hp. Lubię też magię przywołania dla demona i piromancję. Chaosu nie lubię. Te losowe zmiany. Wolę wiedzieć jaki będzie efekt jak rzucam czar

Awatar użytkownika
Xentus
Łowca
Łowca
Posty: 37
Ulubiona rasa: Niumarli
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Xentus » wt, 17 sie 2010, 19:44

Namber łan to Nekromancja
Najgorsze to chyba poznania

a co do chaosu to nie taki zły- jak jest sie samemu na armie to zmieniasz im szybkość ,wyssysasz mane na kolejne czary, zabierasz im 50% hp , a potem z błyskawicy dobijasz :D

Awatar użytkownika
ziom537
Thrall
Thrall
Posty: 7
Ulubiona rasa: Ssrathi
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: ziom537 » czw, 26 sie 2010, 10:40

Ja też jestem za piromancją bo można zdziałać nią cuda ale wacham się pomiędzy magią run a iluzją.Runami możesz coś działać a iluzja chyba bardziej do szpiegostwa :D
Ssrathi Wojownik 40 lv. i skończyłem grę :D

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: SOLO LEE » czw, 26 sie 2010, 11:19

Wypróbuj iluzję. Masz czar iluzja smoka co powoduje u wrogich jednostek grozę co oznacza że nie mogą atakować i uciekają. Chociaż nie wiem czy groza działa na jednostki które są wyexpione.

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: najlepsza i najslabsza dziedzina magii

Post autor: Pur3viL » pt, 3 wrz 2010, 16:45

buahaha dzieki magi chaosu zmieniami atrybuty przywołujemy np grupkę sukubów zmieniamy im hp na 999 i atak na 400np ale to na wysokim poziomie tej magi tak samo możemy zrobić z ich szybkościa zmienić dmg wieży oraz czar atakujący jest świetny. Według mnie 1st-piromancja 2nd-leczenie 3rd-przywóływania 4th-chaosu 5th-tajemna a najsłabsza magia iluzji
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości