Aktualny multi

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Aktualny multi

Post autor: Administrator » czw, 21 sty 2010, 22:59

W związku z dyskusją na shoutbox'ie wprowadzam rozwinięcie jej w tym temacie. W nim przedstawiamy swoje wrażenia, pomysły na lepsze.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Moin » czw, 21 sty 2010, 23:04

ale o co chodzi? Co to za temat? Aktualne mutli? he?

ze niby co?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Pielagoroth » czw, 21 sty 2010, 23:09

Miałem iść spać ale wypowiem się.

Znowu wracamy do starego tematu wlotów. Nie będę się rozpisywał, bo każdy moje zdanie zna - nic nowego nie powiem. Jakkolwiek bardzo denerwuje mnie jak atak wroga omija nasze jednostki i wieże (od razu dodam dla Miko, że mury też) kierując się do środka bazy. Bez sensu jest taka gra. Chodzi przecież o konfrontacje jednostek a nie o ich omijanie. Rozumiem, że są rasy wręcz przeznaczone na wloty ale niektórzy przesadzają. Barbarzyńcy czy Demony to typowe rasy do bitki a nie do wlotów. W sumie jest tylko jedna typowo "wlotowa" rasa są to Ssrathi oczywiście. Ptero nie atakują naziemnych więc są usprawiedliwieni. Tyle.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Administrator » czw, 21 sty 2010, 23:16

Śmiać mi się chce z tymi wlotami.. Nie ma to jak od czasu do czasu pobiadolić sobie nie Piel?

Również bezsensowna jest gra dwóch noobów, którzy siedzą w bazie. Natomiast, aby to wyeliminować należy działać, a nie jęczeć! On Ci niszczy bazę to idź wojskiem, które wytworzyłeś i atakuj jego bazę! Zmuś go do konfrontacji waszych wojsk! A jeśli jesteś flegmatykiem i o usposobieniu tchórzliwym to zrób wieże w bazie (pomaga też).

Śmiać, a raczej płakać wypadałoby podczas oglądania Waszej gry. Siedzą przed bazą całymi wojskami i czekając tylko na wloty, nic nie robiąc.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Louis EX » pt, 22 sty 2010, 00:55

Temat jest niepotrzebny. Ja tylko wyraziłem zwoje zdanie na shoutboxie - i nie zamierzam tłumaczyć wszystkim i każdemu z osobna dlaczego tak uważam. I nie obchodzi mnie czy ktoś się ze mną zgadza czy nie.

bks
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: bks » pt, 22 sty 2010, 11:23

Nie za bardzo kumam o co chodzi w tym nowym temacie .

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Administrator » pt, 22 sty 2010, 12:55

Czyli potrzebne jest biadolenie.. Jeśli chcecie to takie spotkanie możemy zorganizować na skype ;) Polegać to będzie na tym, że spotyka się kilkanaście osób i w jednym czasie po prostu "biadolą'. Nie ważne jest czy ktoś słyszy, kilkanaście głosów naraz mówi. Co wy na to? rofl
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Pielagoroth » pt, 22 sty 2010, 16:19

Niestety Adminie ale grając wolniejszymi rasami nie jesteśmy w stanie ani zaatakować przeciwnika robiącego nam wlot ani zmusić go do konfrontacji wojsk. Zwłaszcza jak przeciwnik posiada jednostki latające.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Administrator » pt, 22 sty 2010, 17:15

Już sam nie wiem czy to jest głupota czy brak chęci wysiłku...
Jeśli dyskusja będzie opierała się na głupocie to zamykam temat. Piel przeczytaj post wpierw 5 razy ze zrozumieniem, bo sensu nie ma dysputa.

Piel nie chodzi o to, ażeby łapać jednostki latające typu: archont czy ptero. Tylko pójść i zaatakować jego bazę, nawet niech Ci niszczy twoją, ty zniszcz jego. Sami stawiacie się w takiej sytuacji, jeśli dajecie komuś grać na jednostki latające. On w bazie nie ma żadnej obrony, co najwyżej może przesłać jednostki-wlotowe do obrony (czyli konfrontacja wojsk).

Nie wiem po co te jęki? Widziałem urywki wczorajszej walki. Wszyscy z drużyny Piela "kisili" jednostki przy murach, nie wiadomo na co? Na cholerę człowiek ma się męczyć i przebijać się przez ten mur? Już tak próbujecie iść na takie ulgi! Trochę wysiłku i pomyślunku i będzie git.

Wychodźcie z taką taktyką, nie bójcie się, że ktoś wam bazę zniszczy, wy zniszczcie komuś, pomimo, że swojej nie będziecie mieli.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Aktualny multi

Post autor: Pielagoroth » pt, 22 sty 2010, 17:49

Sam sobie przeczytaj mój post 5 razy, bo napisałem "grając wolniejszymi rasami nie jesteśmy w stanie zaatakować przeciwnika". Wczoraj grając krasnalami zanim bym doszedł do bazy przeciwnika to albo on albo jego sojusznik obstawiłby wejście i mój atak zakończyłby się przed bazą. Zresztą kilka razy tak było.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości