WBC#IV

River
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: River » wt, 10 mar 2009, 18:47

hmm... Wiekszy limit wojska - to wb3 ma limit wojska?? :shock: nie wiedziałem ... i widzieliście herosa który rozwala całą armię? ja nie bo w armii musi być heros wroga - a jak to kupiec to po prostu armia będzie większa i złożona z silniejszych jednostek

PS: co uważacie za armie? dla mnie to jakieś 70 pkt - np 35 pegazów

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: aleksanderek48 » wt, 10 mar 2009, 18:50

ja raz mialem cos kolo 50 smokow burzowych i polowe rozwalil kolega, odszedl na 10 sec, i rozwalil reszte ( woj kolo 200 lvl )

River
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: River » wt, 10 mar 2009, 19:17

Wojownicy sa masakrycznie silni ^^ dobrze jest użyć na nich masy jednostek z atakiem magicznym ^^ i też mur wież a w środku jednostki atakujące magią - pewnie musiałby uciekać, jak dla mnie to wszystko zależy od sytuacji

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: Krasnoludzki Lord » sob, 28 mar 2009, 13:48

Ja jako armię uważam kilka garnizonów jednostek, np. 20 jeźdźców (barbarzyńcy), 30 barbarzyńców, 15 psów, 10 grabierzców ;PP
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: aleksanderek48 » sob, 28 mar 2009, 15:20

a ja 20 generalow, lub 30, kawalerii, lub 36 piechoty
armia smokow to z 12
latajacych nielubie niesmokow

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: miko » czw, 4 cze 2009, 07:40

Miałem okazję pogrywać z elitą (Pielo Fuksiak Furion Alek Speed Greg Pawel i Enzo) i czasami myślałem jak oni robią tyle unitów... kilka armii grabieżców naloty po 30 demonów masakra... to tak w temacie armii.
Co do WBC IV hmm być może mniejszy wkład bohatera w walkę... może niech siedzi w stolicy i wspiera czarami? Albo z armią tylko podchodzi... pro wojo wbrew pozorom zabierają radochę z gry i tak jak grasz na cesarza wbijesz mu na solo i podda się po kilku sekundach...
Może inny tryb kampanii niż w wbc II i III powiedzmy że zaczynamy z początku jako generał jakieś armii i zaczynamy podbój dla "pana" inni generałowie też to robią i zabawa się kreci a już najlepiej multi kampania kilku graczy kilka pojedynków o dane ziemie... Właściwie prowizoryczne bitwy można zrobić już teraz... Ktoś weźmie mapę z II i po kolei bitwy ciekawe jakby to było
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: aleksanderek48 » czw, 4 cze 2009, 08:24

odkurzmy temat :D zeby mozna bylo max.8 a nie 6, ( a moze nawet wiecej )
zeby niebylo tego buga ze moze byc 1 gra na 1 serwie hamachi
sila, to jest chyba najslabsza umiejetnosc, bo walke dodaje sie przez zacieklosc a nie sile :/
questy, jakies takie rozne sa, raz chca za smoka 2 kola zlota a raz handel 1000 kamienia za 1000 ( w sumie 3000) innych surkow...

Fuksiak
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: WBC#IV

Post autor: Fuksiak » wt, 30 cze 2009, 10:26

Oczywiście więcej ras chociaż + 4 nowe osłabienie np. księżycowych tą moc magiczną bym im zabrał i dał bym jakąś słabszą moc, nowe czary wpadły mi do głowy czar dla kupca osatni czar byłby co many dużo potrzebuje np. twożenie kopalni, zależy od poziomu czaru taką byśmy wyczarowali i kopalnia istniała, by do końca rozgrywki. No i oczywiście byłyby tam inne czary dla kupca.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości