Rewolta w Multi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » śr, 25 lis 2009, 13:09

Ja posiadam sprzęt :) i oczywiście zagram :) . Miko jeżeli chodzi o skype to też dobry pomysł ale jeżeli ktoś ma słaby internet będzie mu lagować w wbc :) . A im więcej na konferencji tym większe lagi w grze :) . Chociaż skype chyba lepszy od Team speaka :P . Mi to obojętne które bo mam obydwa programy komunikacyjne :) . Skype laguje :) . A team speak nic :).
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » śr, 25 lis 2009, 14:55

Wiesz to dziwne miałem 512 to dawałem radę hostować w grze z wami w 6 osób i gadać z kumplem więc to chyba nie jest powód :P To juz trzeba mieć neta na korpkę żeby lagowało przy skype.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » śr, 25 lis 2009, 15:17

Ale mówię na przyszłość jakby ktoś miał słabego neta :) . Mi też skype nie przeszkadza bo nie raz też gadałem i grałem z wami :) . Ale dla niektórych to może być kłopot :D Oczywiście nie mam nikogo na myśli . ^^
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Hunter » śr, 25 lis 2009, 16:19

Ja oczywiscie mam mikrofon, ale watpie ze Piel da sie namowic na taka rozgrywke. Kiedy mial byc turniej 2v2 z nieznanych mi powodow nie chcial rozmawiac.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Moin » śr, 25 lis 2009, 16:26

Mozna tez za pomoca ventrilo zrobic tę rozgrywke. Jakby komus nie odpowiadal skype :P. Zreszta chodza sluchy , ze wlasnie ventrilo ma lepsza jakosc dzwieku, a duzo nie wazy (1-3 mb?) strona z ktorej mozna pobrac: http://www.ventrilo.com

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Pielagoroth » śr, 25 lis 2009, 17:30

Ja bym mógł zagrać w piątek 3 vs 3 ale ciężko będzie z mikrofonem. Kilka osób już o mnie wspomniało i mieli rację, raczej z mikrofonem nie zagram. Może za jakiś bliżej nie określony czas dam radę.

edit.
Witam Huntera , który znów z nami jest hehe :)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » śr, 25 lis 2009, 17:50

Nie mam doświadczeń związanych z użyciem micro podczas gier, więc nie wiem który program byłby najlepszy. Zostawiam to Wam.

Wiecie ja jeszcze nie mam micro, musiałbym zakupić do piątku. Jutro wyślę Furiona, żeby się porozglądał, a w piątek najwyżej bym kupił.
Na razie jest zapisanych 5:
Ja i Wy (Moin, Hunt, Miko, Enzo) ;) Tylko jeszcze Piela wkręcić, dziś dam odpowiedź odnośnie Louisa. A godzina np. 23 pasuje w piątek? Tylko, żeby każdy był! Czas już rezerwujcie.

Będziemy gadać o grze, taktykach, więc Piel tutaj się szykuje spokojna rozgrywka, jak w innych grach. Mam nadzieje, że nikt nie odpierdzieli czegoś na takich rozgrywkach. Oglądałem kilka filmików z grą multi z użyciem micro. Ale my mamy spokojną ekipę ;) Chcemy tylko sprawdzić jak to będzie wyglądało.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » śr, 25 lis 2009, 18:34

Ja mogę to tak ogółowo określić bo z mikro już grałem z kumplami. A więc nie ma ciągłej gadaniny typu dawaj tu te jednostki czy coś w tym stylu. Po prostu określamy punkty np moja baza to Miko's Base punkty kopalni to np Left Mines itp. Gra na meldunki jest lepsza. Np Wsparcie do Miko's Base poproszę. Albo Przejmij ktoś Left Mines. I reszta teamu odpowiada co i jak wtedy chociaż jest cisza każdy wie co robić.

Ale... chyba że każdy gada swoje, robi się burdel nikt nie wie co się dzieje ale tak jest w grze z nowicjuszami krzyczą do mikro ciągle to traci sens wtedy.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » śr, 25 lis 2009, 23:03

Na pewno dzięki micro gra stanie się bardziej profesjonalna, będziemy mogli lepiej wykorzystać rasy i ogólnie. Będzie lepsze zarządzanie surkami, przekazywanie sobie, tworzenie wspólnych armii, taktyk. Wydawać by się mogło, że w przeciwieństwie do CS chociażby w WBC o wiele więcej się gada.

Brakuje nam 6 zawodnika. Są 3 opcje: Louis, Piel(nie pierdziel tylko podłączaj micro do kompa, zrób to chociaż dla Hunta :) ) oraz Greg (jak louis nie jest pewnym typem). Zobaczymy jeszcze, Alek? Ma ktoś z nim kontakt?

Możemy już powoli ustalać składy oraz wybór ras, żeby później nie tracić czasu. Proponuje wybory ras przez przeciwników. Czyli każdy wybiera rasę przeciwnikowi (nie mogą się rasy powtarzać).
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » śr, 25 lis 2009, 23:49

Z tego co wiem Alek ostatnio siedzi na wbcfan9 :) . I tak wiadomo Admin że każdy będzie chciał dać innemu graczowi złą rasę :) . Chodzi mi o typ słabej lub drogiej rasy :) . Ale skoro nie mogę się powtarzać to może być ciekawie :D
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości