Rewolta w Multi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » czw, 26 lis 2009, 16:38

Nie ma już najlepszej rasy :P Każdy gra po swojemu i liczy się czas itp wiadomo o co leci. Co do dobrych graczy to może Keri? Nie żebym promował ucznia ale wysokimi gra lepiej niż nie jeden z nas i nie mówię tu o chamskich wjazdach uczyłem go wykorzystać full power rasy więc może go złapie na gg
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » czw, 26 lis 2009, 17:27

Keri, a posiada on micro? Jeśli tak to może być :) Jeśli nie znajdziemy nikogo chętnego z micro to zagramy w "niepełnym" składzie tzn. jedna drużyna będzie tylko z 2 micro.
Proponuje takie składy:
Ja, Piel/Keri, Moin vs Hunter, Miko, Enzo
Zagramy na lv15 tymcz. oraz, żeby było ciekawiej wybieramy sobie rasy. Każdy podaje 1 rasę, którą grać musi drużyna przeciwna. Później członkowie teamów podzielą się kto kim gra.

Zaczynajmy!
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » czw, 26 lis 2009, 18:20

skoro bez magii to heros 30 :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Moin » czw, 26 lis 2009, 18:22

ja bym sugerowal , zeby kazdy wybral po 1 rasie . Bedziemy mieli pozniej 6 ras i dopiero wtedy bedziemy losowac ktra rasa do kogo. Czyli moze nawet zdarzyc sie tak , ze ten co wylosowal dana rase, sam ja podal.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » czw, 26 lis 2009, 18:49

Losowania nie są dla mnie :P zobacz takie losowania nie są dość uczciwe :P Ja bym zakazał elfów w tej konfrontacji heros na 30 i gra nabrałaby odcieni surowca. Bo tak to się buduje każdemu mass studni itp. Ja jestem za tym żeby każdy wziął ulubioną rasę poza elfami i tyle. Elfy dają surowce dla sojuszników i Ci nie muszą walczyć o surkę.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Pielagoroth » czw, 26 lis 2009, 19:53

W sumie to przekonaliście mnie nieco. Jak będzie brakować ludzia to mogę zagrać. Tylko jak będzie z tym mikrofonem? Jaki program, bo pewno będę musiał ściągnąć.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » czw, 26 lis 2009, 20:29

To o której to jutro ?;> Podaj Admin wszystko dokładnie jutro co i jak :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Louis EX » czw, 26 lis 2009, 20:52

Wybaczcie ale ja na tygodniu nie mam czasu i ponadto nie mam mikrofonu. Przynajmniej na razie. Ale pomysł ciekawy z tym, że wg mnie gramy albo całkowicie bez magii (ew. to przywołanie budowniczych) lub z całą magią. I nie mówcie, że np. piromacja jest za silna. Skoro są 3-osobowe drużyny to zawsze ktoś może zagrać wojem lub ostatecznie można jakoś się omówić. A nie tak, żeby trzeba było uważać na to ile punktów dać w jakąś sferę magii bo to zabronione.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » czw, 26 lis 2009, 21:30

Dobra! Ogłaszam następującą ostateczną ostateczność.

Termin: Jutro 23.00 - wszyscy mają być! Zaplanować i ustalić termin, najlepiej nie grać tak z godzinę przed rozgrywkami.

Zasady: lv15 (lub lv30) -> głosowanie przed rozgrywkami. Jestem za lv15, bo na lv30 gra może trwać w nieskończoność. No i musi być jakiś umiar w jednostkach, walka o kopalnie i ogólnie.

Teams: Admin, Piel, Moin vs Miko, Hunt, Enzo
W rezerwie jest Greg.

Program: Do jutra zainstalujcie Skype'a. Zobaczymy jak na nim będzie. Oczywiście każdy ma posiadać micro, nie pierdzlić się, tylko podłączać!

Wybór ras: Jako, że nie doszło do porozumienia oraz, że nie chcemy zobaczyć tylko masę jednostek typu: Moon czy karzełki. Wybieramy rasy przeciwnikowi. Każdy wybiera 1 rasę przeciwnikom. Później z puli 3 ras drużyna się podzieli jakoś nimi. Rasy nie mogą się powtarzać
Zacznę zabawę: Wybieram Imperium przeciwnikom.

ps. Magia byłaby wprowadzona na moim systemie, specjalnie wymyślonym na turniej. Siła czarów została obniżona, występuje jedynie namiastka magii.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » czw, 26 lis 2009, 23:24

Ja sobie zajmę Imperium Panowie :) . A co rasy dla moich przeciwników muszę się zastanowić :).
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości