Hero, a księgi czarów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Hero, a księgi czarów

Post autor: Administrator » pt, 11 wrz 2009, 13:30

W temacie podajemy najlepsze kombinacje hero(rasa, klasa) wraz z dostępnymi księgami czarów. Szukamy takiego hero, który miałby najwięcej czarów i najlepszych.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Hero, a księgi czarów

Post autor: miko » pt, 11 wrz 2009, 14:03

Chodzi Ci o kombinacje w których hero dostanie na początku 5 pkt do czarów a nie 3 jeśli jest dawane nie do klasy?
Baśniowe mają iluzję więc Iluzjonista (pasuje ta klasa najlepiej do rasy)
Ssrathi mają magie trucizn chyba na starcie więc plugawiciel będzie odp klasą.
Magia runiczna jest magią przyjazną dla mrocznych krasnali i norm krasnali.
Magia uzdrawiania jest przystępna dla Elfów wysokich. Dla leśnych proponuję magię natury. Dla mrocznych magia przyzywania. Nieumarli to będzie nekromancja. Chaos to orkowie. Barbarzyńcy mag lodu. Imperium to alchemik.Rycerz mędrzec? Nie orientuję się jaka klasa ma magię poznania. Władca zarazy ma dwie magie przyzywania i jeszcze jedną nie pamiętam jaką. Rój to będzie necro i plugawiciel. Demony i minotaury to urodzeni piromanci a do demona dorzucę przyzywanie. Poprawcie mnie jeśli się myle co do klas ale układałem je na podstawie wiedzy ( jakie magie ma dana klasa) nie praktyką. Nie robiłem hero do każdej klasy ale myślę że to tak działa. Teraz itemy na magię.
Kula Thyatisa- +6 magia lodu
Korona Bane'a - +2 magia necro
Księga zmian - 3 magia chaosu
Księga iluzji- +5 do iluzji
Co jeszcze.. hm <myśli>
Są przeróżne pierścienie dające różne szanse na rzucenie czaru na 1 poziomie. To chyba tyle uzupełnijcie mój spis o swoje uwagi itp myślę że pomoże
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Hero, a księgi czarów

Post autor: Administrator » pt, 11 wrz 2009, 14:40

No dobra, myślałem o czymś innym ale to też jest ciekawe. Jaki jest najlepszy bohater (klasa, rasa) na minimalny lvl, czyli lv4 dający w punkty magii. Pamiętajcie, że ma mało many, więc wszystkich czarów nie użyje.

Myślałem o podaniu klasy i rasy bohatera z najlepszymi czarami np.
Ork Iluzjonista - > posiada czary z trzech dziedzin: Iluzja, Chaos, Tajemna. Czyli może robić bardzo przydatne czary z Iluzji jak niewidzialność, strach, przemiana w zwierzęta. Chaos: wyssanie many, błyskawica czy przemiana statystyk. Tajemna: rozproszenia czarów, zniszczenie czy czary do regeneracji many. Taki bohater może z niewidzalnością chodzić po mapie i wyssać manę hero przeciwnika, czarować w czasie bitwy ulepszają swoje jednostki, osłabiając przeciwnika oraz rzucając czar ofensywny. Czekam na wasze prozpocyje
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Hero, a księgi czarów

Post autor: Wojtku » pt, 11 wrz 2009, 20:53

Fajnie :D ja chętnie wyszukałbym maga z iluzją i alchemią sam w sobie będzie dobry... niewidzialnośc + przejęcie( skill...) i do tego dajmy strażnicy przyzywani. Iluzja też dobra :D sama no ale ma byc jak najwięcej czarów... no to może boh rój rycerz i poprostu profesja to jakiś mag w roju mamy dodatkowo necro a w rycach tajemną lub poznania. Niestety nie widzę najlepszej postaci.... na każdego boha jest sposb. Woja starczy otoczyc kupca też na maga mamy harpie. itd. Hero jest dobry gdy jest w wieży lub przeciwnik nie robi żadnych jednostek kontra na naszego boha.

Jeżeli tego nie wiedzieliście to wam powiem - Uzdrawiacz mając magię na 3 poziomie rzucając wskrzeszenie wskrzesza też jednostki przeciwnika , które stają po jego stronie. Ale żem spamu narobił :D sorry

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Hero, a księgi czarów

Post autor: Apollyon » pn, 28 lis 2011, 13:42

Preferuje Nieumarlego Przywolywacza poniewaz ma najfajniejsze czary - nekromancje, pzrywolywanie i tajemna:D.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości