Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Pielagoroth » ndz, 9 sie 2009, 18:43

Mówcie co chcecie. Prawda jest taka, że przez wloty gra straciła swój urok. Nie będę się już wypowiadał w tym temacie. Według mnie on jest już wyczerpany.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Administrator » ndz, 9 sie 2009, 19:21

Teraz już mogę powiedzieć z całą pewnością, że wloty to nic strasznego, jeśli posiada się minimalną obronę w bazie. Kilka wież + trochę wojska spokojnie sobie daje radę z atakami nadziemnymi. Tyle w tym temacie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moltarn
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Mroczne Krasnoludy
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Moltarn » ndz, 9 sie 2009, 23:18

Dokładnie. Nawet miałem zamiar zrobić taki mały wlocik gregowi, nie miałem jak zabudował się chłopak :P
A jak Ci się takie wloty nie podobają to się przed nimi zabezpiecz. Ot moja opinia ;P

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Wojtku » pn, 31 sie 2009, 09:52

Administrator pisze:Wlatywanie tylko ujawnia Wasze błędy jakie robicie podczas rozgrywki. Z każdym dniem gramy lepiej racja i dlatego trzeba się ciągle rozwijać (...)
Odnośnie nowych graczy. To powstał specjalnie dla nich dział |Skarbnica Wiedzy|, aby uczyli się grać. Mogłyby powstać specjalne dla nich sieci (wbcfannoob) i tam grali by między sobą.(...)


Chyba wbcfannewtie :)

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 31 sie 2009, 17:06

albo newbie
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Wojtku » pn, 31 sie 2009, 20:02

Czy jakoś tak ... a co do mojej opinii to rzeczywiście przez wloty gra straciła swój urok.... no bo co to jest że z ataku na obrone... i czym się tu cieszyc?
owszem są takie rasy które są przestawione na wloty ,ale to dla tego że w pojedynke szans nie mają wygrac a jakoś trzeba kombinowac... owszem powinno się grac dla zabawy. Przeciez nic się niestanie skoro przegrasz 1 czy 2 z nowym graczem... który na turnieju okaże się mistrzem(albo kiedykolwiek...) to tyle co mam do powiedzenia.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: miko » pn, 31 sie 2009, 20:13

Wojtku, graliśmy ja Ssrathi ty baśniowe istoty, mimo że produkowałem ptero masowo wraz z nagami nie miałeś kłopotów żeby odeprzeć szturm moich ptero, zrobiłeś dwie czy trzy wieże na max naszpikowane i uszczuplałeś moje siły kilka razy nie zauważyłeś i straciłeś wszystkie kopalnie :P Grałem dla zabawy wtedy bo było to naturalne że z baśniowymi w polu nie mam szans... więc niektóre rasy są SKAZANE na wloty...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Vetruck
Chłop
Chłop
Posty: 13
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Vetruck » pt, 26 lut 2010, 18:29

bardzo dobrze że powstał taki temat... kilka dni temu grałem pierwszy raz na multi i nawet im to mówiłem a tu gase na mnie leci 20-30 pterkami... nie no bez jaj

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: Pur3viL » pt, 26 mar 2010, 09:33

Vetruck 20-30 ptero tak mało?? Wloty nadziemne nie są zakazane... Jeżeli ktoś nie umie ich wykorzystać to on jest newbie a nie osoba ,która zaatakowała.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
gase-ball
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 43
Kontakt:

Re: Warlords Battlecry - gramy dla zabawy czy dla wygranej ?

Post autor: gase-ball » wt, 30 mar 2010, 22:26

Vetruck pisze:bardzo dobrze że powstał taki temat... kilka dni temu grałem pierwszy raz na multi i nawet im to mówiłem a tu gase na mnie leci 20-30 pterkami... nie no bez jaj
Ehh wiesz ssrathi inaczej się chyba nie da a poza tym jak mam inna rasę niż Ssrathi to nie robię ani wlotów nadziemnych ani powietrznych... jak już to tylko na wieże idę i niszczę wszystko co po drodze

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości