Zmiany w WBC4

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: Zmiany w WBC4

Post autor: Skip » czw, 3 cze 2010, 16:52

Ja osobiście nie wyobrażam sobie wbc w 3D zresztą z gier strategicznych w tymże wymiarze dostępnych na rynku mi podoba sie jedna no góra dwie.

Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

Re: Zmiany w WBC4

Post autor: kusy » śr, 22 wrz 2010, 17:23

W WBC 4 w nawiązaniu do przedmiotów które jak wcześniej pisano w tym temacie, że miałyby być zakładane przez Bohów, chciałbym żeby przedmioty z nazwą np, Ognisty miecz, dawał ten efekt ognia. :)
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

Awatar użytkownika
PaulGhost
Chłop
Chłop
Posty: 15
Ulubiona rasa: Ludzie i Elfy
Lokalizacja: {Piekło}
Kontakt:

Re: Zmiany w WBC4

Post autor: PaulGhost » ndz, 12 gru 2010, 03:58

Może to nie będzie z tej beczki, ale planowana jest w ogóle IV część? Dużo szukałem na ten temat i bardzo mało znalazłem, może ktoś się znajdzie, kto będzie miał większy zasób wiedzy w tej kwestii.

Skip pisze:Ja osobiście nie wyobrażam sobie wbc w 3D zresztą z gier strategicznych w tymże wymiarze dostępnych na rynku mi podoba sie jedna no góra dwie.
Cóż, technologia idzie na przód, wg mnie mógłby być dodatek w postaci obracania kamery, przybliżania itd. tak jak w Stronghold, lecz żeby to nie było konieczne, "na siłę".

Dodatków nigdy nie za wiele, tylko żeby nie gryzły się z grą.

Poza tym myślę, że byłyby fajne dodatkowe tryby gry, jak miejsce, w którym bohaterowie spotykają się i można nimi sterować niczym jak w RPG, handlują między sobą, rozmawiają i takie tam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości