Zmiana muzyki w WBC III

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Pur3viL » śr, 10 lut 2010, 23:27

sluchajcie nie wiem jakie gusty macie ale ja osobiscie grywam troche akurat deathmetalu ale sluch mam i slucham wielu gatunkow muzyki nie tylko metalu jesli sie komus podoba ok jesli nie trudno
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Hunter » czw, 11 lut 2010, 19:45

Pielagoroth pisze:Dodam, że Hunter ma skopany gust muzyczny
Ile razy mam ci tlumaczyc, ze jest lepszy niz twoj?

Pur3vil: Tu nie chodzi o gust, nie wyobrazam sobie jak moglbym sie skupic na grze przy hiphopie, w ogole wokal rozprasza.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Louis EX » czw, 11 lut 2010, 21:42

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje...

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Pur3viL » pt, 12 lut 2010, 05:06

hunter poczulem sie urazony bedac vocalista xD ale wybaczam zalezy od czlowieka czy lubi symfonie podczas gry jakies techniawy bez slow sam bit albo poprostu z vocalem mozliwosci jest naprawde wiele ok ty tego nie lubisz ja to lubie moze ktos inny sie przylaczy jeszcze do rozmowy...
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Feomathar » ndz, 13 cze 2010, 20:47

Pur3viL widzę, że masz dobry gust muzyczny :) Tak trzymaj.
Lecz zauważyłem pewne błędy, Kat to Death Metal, Lordi to Hard Rock, Bullet 4 My Valentine to taki punk'owy rock, All That Remains to też rock, Rise Against to rock :D Ale znam prawie wszystkie kapele jakie wymieniłeś :P

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Feomathar » pn, 14 cze 2010, 12:28

Link mi nie chodzi :( A jak chciałem zrobić własne to tylko w 1 piosence udało mi się usunąć ścieżkę dźwiękową. ;/

Gość
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Gość » śr, 28 lip 2010, 20:16

Witam wszystkich! I przepraszam że założyłem 3 konto (1.Krasnoludzki Lord, 2. Lord Melcor) Ale pozapominałem haseł i nie mogę się na niektóre poczty dostać. Z tond też prośba do Admina, żeby, jeżeli może, sprawdził hasło do krasnoludzkiego lorda to to konto będzie można usunąć. Widzę że ostatnio temat zmienił trochę kierunek, ale moje pytanie trzyma się starego wątku. Jak to w końcu jest z tymi piosenkami? Robiłem sobie ostatnio całkiem niezły składaniec do gry (m. in. LOTR, Star-Wars, Conan) I tak: Działa mi parę piosenek, które nie miały ścieżki dźwiękowej, parę ze ścieżką "0", jedna z "1", nie działa mi parę bez ścieżki i ze ścieżką "1". Poza tym piosenki niczym oprócz długości się nie różnią. A wątpię, żeby tutaj długość miała znaczenie. Kolejność- też raczej nie. Więc o co chodzi, wie ktoś?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Pielagoroth » śr, 28 lip 2010, 22:57

Jeżeli podasz mi rozszerzenia i dokładne nazwy tych utworów wydaje mi się, że mógłbym ci pomóc.
Czyżby? A jednak. ®

Gość
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Gość » czw, 29 lip 2010, 14:17

A więc pochwal się, w jaki to sposób chciałbyś mi pomóc? Bo jeżeli chodzi o szukanie tego kawałka aż natrafi się ten bez ścieżki czy tam czegoś, to sam to mogę zrobić. Chyba, że masz jakąś inną metodę.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Zmiana muzyki w WBC III

Post autor: Pielagoroth » czw, 29 lip 2010, 21:01

Wyślij mi na PW to co chciałem i zobaczę czy będę mógł ci pomóc. W jaki sposób chcę to zrobić zostawię dla siebie póki co :p
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości