WBC 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

WBC 2

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » sob, 19 lip 2014, 12:37

Ostatnio z kumplem postanowiliśmy pograć w WBC 2 przez neta. Stworzyliśmy mapę trochę pograliśmy i doszliśmy do wniosku że gra jest znacznie ciekawsza niż w WBC 3. Mimo że w 2 jest mniej ras to jest znacznie lepszy system bohatera przez co można grać różnymi profesjami. Zagraliśmy kilkanaście pojedynków i nadal odkrywamy nowe taktyki i sposoby na zbudowanie bohatera. I teraz chciałem was zachęcić do spróbowania. Walki teamowe będą już arcyciekawe ponieważ będzie można wynajdować od grona kombinacji ras i bohaterów. I w brew pozorom nie ma przepakowanych bohaterów i sytuacji że szybka strata bohatera definitywnie kończy gre. Gra jest naprawde zbalansowana i ciekawa. Chętni niech piszą.
Gramy bohaterem tymczasowym lvl 20 takim samym jak rasa którą gramy. Serdecznie zapraszam :-D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: WBC 2

Post autor: Kruk721 » śr, 23 lip 2014, 22:45

Szczerze mówiąc zawsze uważałem, że WBC2 ma lepszy rozwój bohatera oraz kampanię od WBC3. Po prostu podoba mi się drzewko rozwoju u bohatera, a w kampani przekonuje mnie motyw podbijania kolejnych ziem :)

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: WBC 2

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » czw, 24 lip 2014, 13:40

To co piszesz się na jakaś gierkę :P ?
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: WBC 2

Post autor: Administrator » czw, 24 lip 2014, 22:48

Zapraszam na sieć 160-127-061 - tam się umówicie :>
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: WBC 2

Post autor: Kruk721 » pt, 25 lip 2014, 08:53

Jasne ;)
Tylko najpierw wrócę do domu co nastąpi w ten weekend, tylko nie wiem dokładnie kiedy. Na pewno w poniedziałek już będę.

Adminie, bez nerwów :D
Ta emotka jest zbyt gniewna :(

Awatar użytkownika
Jovan
Łowca
Łowca
Posty: 35
Ulubiona rasa: Zoroty
Kontakt:

Re: WBC 2

Post autor: Jovan » ndz, 30 paź 2016, 06:05

To prawda. Ja co prawda odkąd gram w WB3 do WB2 nie wróciłem, ale często o tym myślę. Rozwój bohatera jest zdecydowanie lepszy jak i standardowe mapy dostępne w grze. Te rasy, które doszły w WB3 są wizualnie dość brzydkie i generalnie te z WB2 raczej wystarczają... Chociaż irytują też niektóre rzeczy, jak np fakt, że niektóre jednostki trzeba odblokować w kampanii.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości