Granie Pubów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Granie Pubów

Post autor: EnZoOo » sob, 19 kwie 2014, 20:45

Witam. Od razu zacznę od konkretów.

Wszyscy narzekacie, jak to źle, nikt nie chcę grać. Ja się nie dziwie, bo:
- Nie ma wgl żadnej organizacji.

Przykładowo dziś, wszyscy grają grają GRAMY ZAPAŁ NA CHUJA. Przyszło co do czego, nie ma 2. I Wy tutaj chcecie nowych graczy? Przecież to jest śmiech na sali.

Sam dzisiaj się wkurzyłem, bo każdy idzie nie pisząc żadnego ZW, będę za 5 minut, cokolwiek. Do cholery ludzie, po co piszecie że możecie grać jak za niecałą minute Was nie ma na czacie.

Jeszcze dziecinada na hamachi, na poziomie gimnazjum. I tu mają grać poważni ludzie? Chyba sobie jaja robicie.
Ode mnie to tyle, róbcie tak dalej a na pewno pozyskacie nowych graczy.
Chyba, że z rocznika 2000-03.

PS. Piel, ja wszystko kopiuje, choćbyś dodał/usunął przecinek, będzie wszystko wklejone od nowa.
Za w/w przekleństwo może iść warn, leje na to.
Wszelakie hejty od insektów na tym forum, będę zlewał ciepłym moczem.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Granie Pubów

Post autor: Administrator » ndz, 20 kwie 2014, 14:04

No zgadzam się, jest ogólnie problem aktywności, są osoby które grają tylko teamówki albo tylko walki 1na1, biorące udział tylko w wybranych organizowanych imprezach. Np. jest organizowany turniej, a osoby aktywne nie biorą w nim udział, bo albo się im nie chce albo w tej chwili nie grają tego trybu. Przy tak umierającej aktywności jest to bardzo zła wiadomość. A później jeszcze pretensje od tych osób, że nie ma gier... brak słów.
Jeszcze dziecinada na hamachi, na poziomie gimnazjum. I tu mają grać poważni ludzie? Chyba sobie jaja robicie.
Nasz target to właśnie głównie gimby :-)

Też nie ma kto przejąć, zająć się organizowaniem czegoś, ożywiać rozgrywki - ja na to nie mam czasu, a chętnie bym komuś oddał funkcję administratora.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Granie Pubów

Post autor: Pielagoroth » ndz, 20 kwie 2014, 14:11

To ja tylko poprę Enzła w jednej kwestii.
EnZoOo pisze:Do cholery ludzie, po co piszecie że możecie grać jak za niecałą minute Was nie ma na czacie.
Dokładnie tak. Ja co prawda nie gram już jakiś czas i mogę się jedynie powoływać na to jak było kiedyś, ale ten problem jest od zawsze i to jest aż zabawne z perspektywy kogoś komu to już powiewa :p
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości