TVE - wiadomości.

ODPOWIEDZ
przemek
Licz
Licz
Posty: 81
Ulubiona rasa: minotaury,orkowie,leśne elfy
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: przemek » sob, 4 lip 2009, 20:57

Pirania pisze:ja mam zamiar to pisać ale nie wiem czy to ktoś będzie czytał
Ja będę czytał. sm02

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: EnZoOo » sob, 4 lip 2009, 21:10

Tak samo jak ja . Więc pisz . ;)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Pirania
Thrall
Thrall
Posty: 2
Ulubiona rasa: Zaraza
Lokalizacja: Etheria
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Pirania » ndz, 5 lip 2009, 09:27

tylko bym prosił o polską mapę etherii bo by była pogoda, wiadomości i sport
tylko mapę taką jaką masz w grze czyli z podzieloną wyspą itp. żeby było podpisane

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: miko » pn, 20 lip 2009, 10:28

Dzień 20 V Ery Etheriańskiej

Bitwa się zakończyła. Po całym polu bitwy walały się tysiące trupów. Wszystkie stworzenia Etherii powoli wracały do swych domostw. Nie towarzyszyła im jednak radość, towarzyszył im smutek, strach i gniew.
Każda z tych istot straciła kogoś bliskiego w tej apokalipsie, chcieli się zemścić na narodzie wężoludzi który sam był jakże rozbity, po jednej stronie stanęła armia praworządu, armia najwyższego Szamana Irikiego, po drugiej reszta wężoludzi których zdołał utrzymać pod postacią demonów, jednak moc cesarza słabła z dnia na dzień, od kiedy rada ras uderzyła w jego siłę ducha zdawać by się mogło że siła Mordariona którą już tak doskonale kontrolował, uciekała mu, Demolicious zdawał sobie sprawę że pewnego dnia utraci całą swą moc.
Jednak to nie koniec wojen w Etherii ani nawet początek końca, wielki kontynent jest jeszcze rozbity, wiele nacji straciło nie tylko swe domy ale i głowy państw. Najboleśniej przeżyły to baśniowe Istoty których ogniste lasy zostały spalone przez cofające się wojska demonów i nieposiadające króla i królowej powoli pogrążały się po latach swej świetności.
Zostałem wezwany na radę ras która odbyła się na wyspie Lunarion. Król przydzielił mi stanowisko głównego pisarza i reportera. Dzięki temu nawet po spłonięciu mojej redakcji mogę kontynuować swe rzemiosło.
Lunarion tętnił życiem jak nigdy dotąd, ojczyzna dyplomacji witała i żegnała codziennie kilkuset dyplomatów i ambasadorów. Wydawać by się mogło że Etheria ponownie się jednoczy pod dowództwem wysokich elfów. Barbarzyńcy z równin Krwi powrócili do swych domów i przystąpili do odbudowy Daros. Nieliczne mroczne Elfy które przeżyły sadzą nowe drzewa mroku chcąc przywrócić swój las do świetności. Jednak nadejdzie czas gdy wszyscy poza pragnieniem bezpieczeństwa będą chcieli zabrać sąsiadom ich ziemie.
Miko Dla Etherii
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Krasnoludzki Lord » wt, 21 lip 2009, 00:33

Ciekawe, ciekawe, byle tak dalej, pomysł oryginalny tylko nie zrób z tego mody na sukces xD
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: miko » wt, 21 lip 2009, 11:25

Dzień 21 V Ery Etheriańskiej

Wysokie Elfy strzegą pokoju na świecie!- Oświadczył Lunarion i zbiera ekipy ochotnicze aby zamknąć portal na podzielonej wyspie i pozbawić ostatecznie Cesarza jego ogromnej mocy. Z Lunarionu w ciągu paru dni wypłynie resztka floty licząca około 20 statków. Skończy się czas demonicznej potęgi, jednak aby ostatecznie to zakończyć szaman Iriki musi pokonać Demoliciousa w ostatecznej walce.
Baśniowe Istoty które poniosły najdotkliwsze straty z pośród wszystkich nacji Etherii nie otrzymają żadnych odszkodowań wojennych! Oświadczył tego samego dnia król Lunarion. Znaczna część Etherii jest zdania że po tym zdarzeniu baśniowe Istoty rozpoczną politykę izolacjolnizmu, i zerwą stosunki dyplomatyczne z całym kontynentem.
Mroczne Krasnoludy odbudowują Khazdul! Ich stolica zniszczona podczas krwawego ataku teraz powoli wraca do świetności. Fabryki które wróciły z krain wojny rozpoczęły masowe przetapianie rud zaś inżynierzy pracuja w kamieniołomach za dwóch. Na twarzach inżynierów i mistrzów run choć zmęczonych widać zadowolenie że już niedługo ich stolica znów stanie w pełni chwały.
Krasnoludy i Mroczne Elfy podpisały oficjalnie pokój na mocy którego dzieci Kargotha zostawią cytadele krasnali w spokoju zaś krasnoludy pozwolą na odbudowę mrocznego lasu. Zapowiada to długi pokój na południu.
Brama z krain głodu została ponownie zablokowana przez barbarzyńców. Jak tylko rozbili swe obozy niedaleko owych linii natychmiast rozpoczęli budowę umocnień, jednak tym razem mocniejszych aby Melkor został na zawsze zamknięty w krainach głodu.
Lord Bane nie odpuszcza czasy po wielkich bitwach to wręcz uczta dla nieumarłych. Tysiące trupów powstaje niedaleko lodowego pałacu aby zająć wciąż rozbite siły wysokich Elfów. Czy mimo przeżyć Etheria znów pogrąży się w otchłani wojen?
Miko : Dla Etherii
Ps Melcor co miało znaczyć to porównanie do mody na sukces? Wytłumacz mi...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Pielagoroth » wt, 21 lip 2009, 13:17

O wreszcie coś o Nieumarłych na końcu się pojawiło. No racja. Po takiej wielkiej wojnie jest tyle szkieletów, że teraz to Bane może chcieć rządzcić w Etherii :p Najbardziej mi się podobało zdanie "zaś inżynierzy pracuja w kamieniołomach za dwóch" Pasuje do sytuacji i jest tak w rzeczywistości. Hehe.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: miko » śr, 22 lip 2009, 09:51

Dzień 22 V Ery Etheriańskiej

Jedyną dzisiaj wieścią która może wstrząsnąć światem jest upadek pałacu królowej lodu.
Lord Bane wydostał się z tundry czaszek po krwawym szturmie i otoczył wycofujące się siły wysokich Elfów. Po krótkiej chwili zasilili oni szeregi jednego z jeźdźców apokalipsy. Lunarion który nie wiedział że nastąpi to tak szybko zebrał mały oddział i na swym osobistym smoku pomknął do lodowej cytadeli. Sytuacja wydała się tragiczna jej pałac był otoczony i zdawać by się mogło że umocnienia już długo nie wytrzymają. Król wylądował obstawił swoich elitarnych gwardzistów na strategicznych pozycjach aby tępili zbliżające się siły nieumarłych. Horda liszy ruszyła i zmiażdżyła mur. Podczas gdy szkielety zaczęły niszczyć dwór oni zaczęli szturmować pałac. Strażnicy księżycowi złapali łuki w dłonie i z krzykiem na ustach : "Królewski Rozkaz Strażnika Księżyca". Ruszyli do ataku przeciwko hordzie nieokiełznanych liszy.
Kiedy lisze znalazły się w ich zasięgu używali wielostrzału. Czas przez który walczyli nie poszedł na marne król zabezpieczył ważne dokumenty i pisma, przygotował królową do ewakuacji i nakazał odwrót pod salę tronową gdzie znajdowali się król i królowa. Przez kilka następnych masowo bili zbliżających się liszy. Król zabrał królową tajnym przejściem na dach nakazując to samo elitarnym jednostkom. Parę minut trwał załadunek wszystkiego na smoka. Gwardziści bronili dzielnie królewskich osobistości. Obecnie Ellana przebywa w pałacu króla na wyspie Lunarion.

Miko: Dla Etheriańczyków
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Pielagoroth » śr, 22 lip 2009, 11:50

Hehehehe. Bardzo mi się podoba ta sytuacja. Niech te głupie elfy dostaną za swoje :twisted:
Czyżby? A jednak. ®

przemek
Licz
Licz
Posty: 81
Ulubiona rasa: minotaury,orkowie,leśne elfy
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: przemek » śr, 22 lip 2009, 19:19

Fajne.ale zamiast "Królewski rozkaz strażnika księżyca" mówili by raczej "oddam życie za króla" tak też mówią w wbc2.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości