Co się dzieje?

Optima
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Co się dzieje?

Post autor: Optima » śr, 31 lip 2013, 09:10

Witam. Jestem tu od niedawna i pewna rzecz mnie zastanawia. Mianowice co się dzieje ze stałymi bywalcami forum? Ostatnio przybyło kilku nowych na sieć i forum, ale bez angażowania się bardziej doświadczonych osób nowi gracze nie mają z kim grać. Dlatego piszę tutaj do Was w imieniu wszystkich nowych. Jeżeli macie możliwość to wróćcie. Szkoda żeby sieć i forum się marnowało.
Pozdrawiam, Optima.

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Adrenalina666 » śr, 31 lip 2013, 10:29

Starsi gracze zazwyczaj uważają, że swoje już "przegrali" w wbc i zwyczajnie nie chce im się w nią grać. Teraz jednak sytuacja wymaga, żeby chociaż część tej "elity" wróciła tutaj i pomogła innym, nowym graczom w doskonaleniu ich umiejętności(ja tu do niczego nikogo nie zmuszam, ale sam nie dam rady im pomóc ze względu na to, że sam nie jestem jeszcze graczem "doskonałym"). Większa ilość nowych graczy powinna także ożywić temat z godzinkami dla nowicjuszy, także tym bardziej starzy gracze powinni tutaj wrócić.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: przemkool » śr, 31 lip 2013, 12:38

Być może wrócą gracze lub dołączą też nowi , ale też wystarczy czasu żeby ktoś mógł zagrać ja bardzo chciałbym żeby było bardzo dużo userów grało.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Pielagoroth » śr, 31 lip 2013, 13:44

Fajnie, że ktoś zaczął taki temat, tu na forum, może to odniesie jakieś efekty. Nie chciałem żeby to wołanie zostało długo bez odpowiedzi, ale w tym momencie nic więcej nie napiszę. Muszę zebrać myśli, przemyśleć jaki charakter ma mieć moja odpowiedź. Postaram się jeszcze dziś wieczorem coś więcej napisać.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Pielagoroth » śr, 31 lip 2013, 22:23

No cóż, pół dnia później, a ja dalej nie wiem co chcę napisać...

24. października 2008 roku to oficjalna data powstania forum. Jakby nie patrzeć będzie to już pięć lat, bez kilku miesięcy. Tak, pod koniec października minie pięć lat istnienia forum i mimo widocznego podupadania od kilku-kilkunastu miesięcy wciąż jakoś prosperuje. To już dość pokaźny wiek jak na monotematyczne forum dotyczące gry, która, nie czarujmy się, nie należy do wybitnych. Przez ten czas było kilka prób tworzenia innych polskich forów dotyczących WBC, jednak wszystkie umierały niemal w zarodku. My przetrwaliśmy do tej pory i wciąż coś tu się dzieje, niewiele, ale zawsze coś. Muszę przyznać, że jest to jakiś sukces i cieszę się z niego zwłaszcza, że sam co nieco maczałem w nim palce. Na jakieś większe podsumowanie tego okresu poczekam jednak jeszcze te trzy miesiące, zresztą to nie mi powinno przypaść to zaszczytne zadanie. Jednak trochę się obawiam, że będzie musiało z tych czy innych powodów. Administratorzy forum, nie da się ukryć, są na etapie życia, w którym często ciężko pogodzić obowiązki z rozrywką, a prowadzenie tego forum zalicza się raczej do tej drugiej grupy. Nie chcę ich za nic winić i nikomu innemu też nie radzę, bo oboje włożyli ogrom pracy w powstanie forum i to aby ono jakoś funkcjonowało. A funkcjonuje do dziś i nawet jeśli już ledwo oddycha to wciąż się trzyma. Z kolei mój kolega na funkcji moderatora już jakiś czas temu teoretycznie zrezygnował, jednak na stanowisku pozostał i czasami widać jakieś jego działania. Tak czy siak jestem z pewnością jedyną osobą z administracji, która zagląda tu codziennie i niemal nieprzerwanie od 4,5 roku, bo tyle już będzie wynosił mój staż tutaj. Sam jednak też poza wchodzeniem tutaj i doglądaniem czy wszystko jest w porządku niewiele więcej robię, a powód jest banalny i prozaiczny. Najnormalniej w świecie nie chce mi się robić nic ponadto. I tutaj też ciężko mi jest siebie za to obwiniać, bo po 4 latach moderowania forum chyba mam prawo się wypalić i zmęczyć tym wszystkim. Jeśli ktoś uważa inaczej to ma do tego święte prawo, jednak ja pozostanę przy swoim mając na podparcie swoich słów fakt, że zostałem niemal sam i wciąż coś robię, chociażby odpowiadając na post Optimy i wołanie „nowych”. I zamierzam „coś” robić tak długo aż przestanie tu zaglądać ktokolwiek i forum ostatecznie upadnie. To mogę wam zapewnić, póki forum będzie trwać będę go pilnował :) Tyle w kwestii historyczno-administratorskiej.

Teraz jeszcze kilka słów o pozostałych członkach „elity” jak to określił Adren. Może zacznę tak. Mimo iż bardzo lubię WBC, czuję do niego ogromny sentyment i uważam tę grę za jedną z najlepszych w jakie dane było mi grać to dla samej gry nie byłbym tak długo aktywny prawda? Otóż prawda. Tak naprawdę to sama gra przestała mieć dla mnie główne znaczenie już kilka lat temu. Więc czemu tu wciąż jestem? Odpowiedź jest chyba jasna, dla ludzi, których tu poznałem i z którymi do dziś utrzymuję stały kontakt w jakichś zakamarkach hamachi. Mam na myśli głównie kilka person i tu pierwszy raz rzucę jakimiś nickami, mianowicie Furiona, Tomka i Kronosa. Wspólnie grywamy razem już nie w WBC, ale w różne inne rzeczy i tak jakoś się złożyło, że uchodzimy za tzw. elitę wbcfan i nie wiedzieć czemu wszyscy oczekują, że będziemy ratować tę grę z dość marnej sytuacji w jakiej się znalazła. No cóż ja mogę powiedzieć. Tak naprawdę to najwięcej zależy od Tomka, bo jeśli on będzie grał to będziemy grali wszyscy czterej. Tomek ów czasem nawet pojawia się na forum w jakimś przebraniu i trolluje gdzie popadnie :p Muszę przyznać, że były plany powrotu do WBC, ale nie wypaliły z powodu tego, że nie kto inny jak Tomek nie miał długi czas dysku i nie mógł grać. Teraz się to zmieniło i znów pojawiła się szansa na powrót. Jakąś kampanię sierpniową może, kto wie. Na razie nic nie chcę obiecywać, bo sprawa jest otwarta. Tak czy siak zakończę oficjalną odezwą do tych, którzy grają w WBC na co dzień: Czekajcie, a będzie wam dane.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Kruk721 » pt, 2 sie 2013, 10:41

Jak na razie np. ja się z forum nie ruszam, możliwe są tylko nieobecności spowodowane problemami w realu, ale na razie czysto :D

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: DrInnEr » wt, 6 sie 2013, 22:41

Dobra po tym "niedzielnym kazaniu" oświadczam że jutro będę na hamachi. Nie jestem taki dobry w tej grze, ale coś umiem. Nowych mogę podszkolić. Pamiętam jak byłem sam nowy. Było wtedy bardzo dużo graczy. Odbywały się walki 3vs3 i równocześnie solówki, na innych sieciach graczy, bo jak wiadomo nie da się 2 walk zrobić na jednej sieci jednocześnie. A teraz na walke 1vs1 nie ma graczy. Pozdrawiam.


Kruk zapraszam też na hamachi aby pograć.
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Kruk721 » śr, 7 sie 2013, 09:21

Uwierz mi, że chciałbym i teraz mogę spróbować skoro dostałem LTE :D
Ostatnim razem jak grałem z kolegą, to gdy tylko rozbudowałem się na trochę... i miałem ze 100 ludków i podleciał do mnie archon to kazałem go rozwalić, u mnie to wyglądało, że wszyscy go nawalali, a temu nie schodzi życie, kolega widział to tak, że archon zabijał moich pojedynczo, a moi nic nie robili :/

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: TomekW » pt, 9 sie 2013, 10:19

To albo były lagi, albo graliście na wadliwej wersji WBC gdzie łucznicy nic nie trafiają, a w kampanii znajduje się mnóstwo Smoczych Kamieni - trzeba spatchować.
Tomek

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Co się dzieje?

Post autor: Sarkor » pt, 16 sie 2013, 22:07

Wiem że odpisuję późno, ale miałem problemy (kobiety są straszne) ale ja także staram się zaglądać na forum codziennie, gorzej z graniem, bo nagrywam filmy na youtube (http://www.youtube.com/user/Eleandril) ale niedługo spróbuję wrócić do was moi mili. Mimo że na sieci zagrałem jedną bitwę 1v1 z Przemkoolem, i przegrałem bo kutas miał wys.elfy a ja rój ._. . Niedługo może coś pogramy ;)

Za kolejne stwierdzenie "kutas" leci warn / E

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości