WBC (4)?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

WBC (4)?

Post autor: DrInnEr » czw, 28 lut 2013, 23:27

Dzisiaj na sieć hamachi wbił jakiś koleś. Ten kto był na hamachi na pewno kojarzy (gościu pisał po angielsku). Podawał link z (tak to nazwał) ''modem'' do wbc. To podobno wszystkie wersje wbc połączone w jedno z dodatkiem jakiś nowych jednostek, budynków, bohaterów, itp... Grę jak mi odpisał ten koleś stworzył on i jego ekipa. Stworzył, a raczej dodał kilka rzeczy do wbc 3.


Piszę ten post, bo chcę się spytać co sądzicie o tym.
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: WBC (4)?

Post autor: TomekW » pt, 1 mar 2013, 00:10

WBC 4 to będzie wychodzić oficjalnie, tych samych twórców co 3 o ile uda się im zebrać fundusze.

A to, o czym mówisz to najpewniej jakiś mod, i nie ma tu nic do sądzenia, ściągnij sobie i zobacz.
Tomek

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: WBC (4)?

Post autor: DrInnEr » pt, 1 mar 2013, 10:34

Chciałem się jeszcze spytać o zdanie (doświadczonych graczy wbc z hamachi). Jedna osoba pisze i koniec? Może jak by ten mod był dobry można było by go wprowadzić do wbcfan, ale docyzję pozostawiam adminowi i moderatorom:d
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC (4)?

Post autor: Pielagoroth » pt, 1 mar 2013, 17:38

Nic wprowadzać do wbcfan nie będziemy. Kto chce niech sobie ściągnie tego moda i na nim gra, ale na pewno nie będziemy nic narzucać odgórnie. Generalnie nie polecam, ale nie z powodu poziomu wykonania moda, bo go nie znam, ale z powodu takiego, że nie ma zbyt wielu graczy i jakieś ewentualne rozłamy spowodują dodatkowe skurczenie się tego grona.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: WBC (4)?

Post autor: TomekW » sob, 2 mar 2013, 00:39

Jestem doświadczonym graczem z hamachi, a moje zdanie ma moc około 100 DarkówWosów.
Tomek

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: WBC (4)?

Post autor: DrInnEr » sob, 2 mar 2013, 09:19

ok. Niech Ci będzie:D
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości