Przygody Graczy ;)

ODPOWIEDZ

Ankieta: Wybierz 1

a ) Podoba mi się i będę uczestniczył.
1
17%
b ) Podoba mi się i będę czytał.
2
33%
c ) Nie podoba mi się i nie będę czytał.
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Przygody Graczy ;)

Post autor: KKProgamer » wt, 20 lis 2012, 20:18

Witam Wszystkich!

Otóż mam pomysł aby na forum zrobić taką "opowieść" która będzie pisana przez wielu użytkowników forum.

Jak to bedzie działać?

Otóż, stworzę możliwe niedługo temat na zarejestrowanie postaci, rejestrując postać - użytkownik mobilizuje się że będzie mógł raz na tydzień napisać kontynuację opowieści. Jeśli na przykład zgłosi się 7 użytkowników forum, to ustalamy najpierw kolejność np. 1-ja,2-Kronos,3-Adrenalina,4-Seba,5-Purevil,6-Admin,7-Piela. Na początku bedziemy musieli opisać tylko swoją postać i swój początek i na koniec "swojego" rozdziału jak dołaczamy do reszty drużyny ( Wszyscy użytkownicy, tworzą taką jakby drużynę i walczą razem ), następnie następna osoba opowiada swoją "historię" i dolacza do druzyny, i tak non-stop w kolejności piszą autorzy. Pomyślmy więc, jeśli będzie ok. 8 użytkowników co co mają co tydzień dać jedno opowiadanie, jeden z użytkowników bedzie musiał średnio co 2 miesiące dać swój jeden rozdział, więc to malutko i niewiele wymagam.

Zasady są proste a,b,c :
Gdy następuje kolej użytkownika, musi pamiętać że :
- Nie może wpływać bardzo na losy bohaterów ( tzn. zginął, potężna choroba, stosunki ekhm, nastawianie złych stosunków do innego bohatera)
- Przynajmniej raz musi wystąpić każda postać ( tzn. przynajmniej raz aktualny autor przygody, musi powiedzieć co robi dana postać np. KKP sieka mieczem, Admin tłucze młotem, Piela sieka siekierą, Adrenalina wali z dyńki itp.)
- Jeśli aktualny autor powie że nie może napisać rozdziału <w przeciągu tygodnia> to oddaje tylko i wyłacznie swoją jedna kolejkę, a ta przechodzi na następnego uczestnika zabawy <i ten ma znów tydzień>
- Przygoda musi być opowiedziana w terminie tygodnia ( jedna kolejka )
- Gracze piszą na przemian
- Rozdział musi mieć przynajmniej <sceptycznie> 10 zdań/2 akapity ileś tam słów, no po prostu nie może być za krótka.
- Umiejętności nie mogą być przesadnie tzn. Nie ma że KKP robi potężna, jabadabadu dziurę która wchłania wszystkich wrogów a Kronos jedynie zabija jednego randomowego szkieleta toporem.
- Staramy się nie popełniać błędów i nie uprzykrzać życia innym użytkownikom.
- Jeśli uczestnik chce zakonczyć swój udział, pisze rozdział w którym, odchodzi z drużyny, na końcu musi również napisać (po "KONIEC") że narazie przestaje pisać swoje przygody.


Uważam że to bedzie bardzo fajny pomysł, gdy wszyscy będą mogli tworzyć jedną przygodę, tylko trzeba zasady dopracować bardziej i można startować :) Ankieta; >
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości