Infinite Interactive powraca!!!

yogut
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: yogut » ndz, 11 lis 2012, 00:07

Wreszcie jest szansa na Warlords Battlecry 4 :). Chociaż ucieszlbym się również z Warlordsa 5. Ciekawe jakby wyglądały te gry

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: Pielagoroth » ndz, 11 lis 2012, 11:37

yogut pisze:Chociaż ucieszlbym się również z Warlordsa 5. Ciekawe jakby wyglądały te gry
Nie, nie i jeszcze raz nie. Gdyby zamiast Warlords Battlecry 4 powstała kontynuacja tej znacznie gorszej turówki to bym się mocno zniesmaczył. Rozumiem, że lepsze to niż nic, ale tylko by czas zmarnowali zamiast tworzyć WBC4.
Czyżby? A jednak. ®

yogut
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: yogut » ndz, 11 lis 2012, 15:54

Źle mnie zrozunmiałeś, oczywiście że wolałbym warlords battlecry 4, ale właśnie lepsze warlords 5 niż nic :) Mnie zastanawia jakby to wszystko wyglądało, minęło tyle czasu więc na pewno może będzie jakąś mini-rewolucja jeśli chodzi o rozgrywke a szczególnie grafike. Chociaż dla mnie grafika nie jest najważniejsza a wręcz schodzi na drugi plan.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: KKProgamer » ndz, 11 lis 2012, 19:16

A ja właśnie obawiam się o grafikę. Niechby i zostawili tą z WBC III niż jakąś nową "kupę" zrobić. Mało którym udaje się zrobić ze starej strategii dobrze wyglądająca nową. Przykładem jest choćby tutaj Stronghold. Stronghold I - zarąbisty, stronghold 2 - szambo. Wyjątkiem jest Age of Empires, w którym II była bardzo dobra, a III również. Mówię tu o grach które miały duży odcinek czasu, bo jeśli np. mówimy o jakiejś strategii wyprodukowanej w 2009 i nowa czesc w 2010, to raczej ciężko coś tu spartolić, gorzej gdy mamy grę z np. 2000 a robią ją w 2012, takie cuś mimo chęci wielkich może skończyć się... "niczym". ala Duke Nukem Forever.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

yogut
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: yogut » ndz, 11 lis 2012, 19:29

No też uważam że grafikę wystarczyłoby podrasować, nie chce żeby zrobili z tego 3D. Hmmm a co byście sądzili o grafice ala Warcraft 3?

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: KKProgamer » ndz, 11 lis 2012, 21:44

Generalnie porównywalna, więc jak mają wydać WBC IV, dwa lata później przez mała poprawkę graficzną z innym silnikiem to wolę zostać przy grafie WBC III. Poza tym nie sądze żeby tak zrobili, bo musieliby wykupić silnik od jak im tam? Valve czy kto robił łarkrafta?
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: Apollyon » pn, 12 lis 2012, 00:44

i trafiło na ogarniętą osobę...

Gufzzel
Chłop
Chłop
Posty: 17
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: Gufzzel » śr, 14 lis 2012, 14:32

Ja myślę, żeby grafika została taka jaka jest, bo jak wiadomo WBC2, 3 (jak dla mnie) to świetne gry ;)
Dobrze by było (jak mają robić tego WBC4) aby zrobili powstawanie naszego bohatera jak w WBC2 (mi się bardzo podoba tworzenie hero w WBC2) jakieś nowe rasy i nowości z 3...Byłoby super ! :P

yogut
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: yogut » czw, 15 lis 2012, 22:41

Ja chętnie bym ujrzał jakiś nowy kontynent w świecie Etherii, z jakimiś nowymi rasami. W WBC brakuje mi jednostki Cyklop, które mogłaby być w rasie orków.

Awatar użytkownika
Jovan
Łowca
Łowca
Posty: 35
Ulubiona rasa: Zoroty
Kontakt:

Re: Infinite Interactive powraca!!!

Post autor: Jovan » czw, 11 lip 2013, 01:10

Oh, to trzeba poprzeglądać ich forum!

Wiadomo, że nie zostaną przy starym silniku, bo przecież taka gra się nie sprzeda.

Wystarczy dodać parę dupereli, wrzucić grę w nową otoczkę i powinno być nieźle.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości