Event Lipców 2012r.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Event Lipców 2012r.

Post autor: Pielagoroth » wt, 31 lip 2012, 12:24

Po kilkumiesięcznym zastoju w WBC chciałbym nieco ożywić towarzystwo i zorganizować kolejny event. Tym razem, jak nakazuje logika i kalendarz, będzie to Event Lipców. W przeciwieństwie do Eventu Czerwców tym razem będzie tylko jedna para graczy, którzy stoczą ze sobą pojedynek do 2 zwycięstw. Event odbędzie się w najbliższy piątek i jeśli zajdzie taka potrzeba również w niedzielę. Oczywiście wszystkie walki nagram wraz z komentarzem i wrzucę je na YouTube'a w przyszłym tygodniu. Czy będę komentował sam czy z kimś dowiem się dopiero w piątek wieczorem, więc narazie nic zapewnić nie mogę. Kto miałby być tym drugim komentatorem również nie jest pewne, więc i to zostawiam w tajemnicy.

Kilka słów o zasadach. Walki oczywiście odbędą się na zasadach turniejowych. Jedyną jak zwykle odmienną kwestią jest dobór ras. Po przemyśleniu sprawy skłaniam się ku systemowi, który miał obowiązywać podczas Mistrzostw WBC 2012 z drobnymi modyfikacjami. Gracze zagrają 2 pierwsze walki systemem rasowym, a jeśli wynik będzie nierozsrzygnięty to decydujący mecz będzie lustrem, czyli walką tych samych ras. Oto rasy i ich punktacja do systemu rasowego:
Demony - 9
Mroczne Krasnoludy - 8
Imperium - 7
Wysokie Elfy - 7
Minotaury - 7
Rój - 7
Barbarzyńcy - 7
Władcy Zarazy - 6
Mroczne Elfy - 6
Rycerze - 6
Ssrathi - 6
Nieumarli - 5
Leśne Elfy - 5
Krasnoludy - 4
Limit punktowy wynosi 13, wybieramy tylko 2 rasy.
Rasy do lustra:
Baśniowe Istoty
Orkowie
Demony
Wysokie Elfy
Leśne Elfy
Gracze będą eliminować po jednej rasie na zmianę i zagrają tą nacją, która pozostanie jako ostatnia.
Plan eventu:
Piątek (3.08.12)
21:30 - rozpoczynam testy nagrywania, jeśli ktoś wyraża chęć komentowania ma się pojawić o tej godzinie, nie później
22:20 - Admin vs Apollyon
24:00 - zakończenie pierwszego dnia eventu
Niedziela* (5.08.12)
22:00 - przygotowanie do walki, znów jeśli ktoś będzie chciał komentować niech przyjdzie o tej godzinie
22:20 - Admin vs Apollyon
24:00 - zakończenie eventu

*Ewentualny termin na potrzeby zagrania decydującego meczu jeśli rywalizacja pierwszego dnia zakończy się wynikiem 1-1.

Zapraszam wszystkich chętnych do oglądania! Wystarczy pojawić się w godzinach walk na sieci wbcfan3 (Comodo Unite) i wyrazić chęć obejrzenia. Postaram się, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony w przypadku braku miejsc z zaznaczeniem, że osoby przeszkadzające w nagrywaniu będą pozbawione możliwości dalszego uczestniczenia w evencie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Event Lipców 2012r.

Post autor: Administrator » wt, 31 lip 2012, 13:05

Będę na nagraniach i walce! :p
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Event Lipców 2012r.

Post autor: Pielagoroth » pt, 3 sie 2012, 23:05

Niestety Apollyon nie pojawił się dzisiaj. 1-0 dla Adminsa i czekamy na niedzielę.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Event Lipców 2012r.

Post autor: Administrator » pt, 3 sie 2012, 23:17

Dodam, że rozgrzewałem się przed tą walką około godziny + tygodniowe przygotowanie, no szkoda :<

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Event Lipców 2012r.

Post autor: Pielagoroth » ndz, 5 sie 2012, 23:42

Niestety nagrania nie pojawią się na YT, gdyż praktycznie nic nie nagrałem :( W pierwszym dzisiejszym meczu miałem zbyt duże lagi, a na drugi nie byłem w stanie wbić z powodu komplikacji z Comodo. Event jednak został rozegrany wyniki pojawią się wkrótce.

Mam nadzieję powtórzyć event w tym samym składzie jak najszybciej to będzie możliwe.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Event Lipców 2012r.

Post autor: Pielagoroth » pn, 6 sie 2012, 12:52

Admin (Mroczne Elfy) vs Apollyon (Nieumarli)

Zwyciężył Admin.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości