Comodo Unite - ostateczna decyzja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Comodo Unite - ostateczna decyzja

Post autor: Administrator » śr, 18 kwie 2012, 23:09

Comodo Unite - ostateczna decyzja
Obrazek
Jaka jest ostateczna decyzja?
Proszę przeczytać dokładnie i z uwagą cały ten post, znajdują się w nim bardzo ważne informacje odnośnie przyszłości forum oraz gry sieciowej. Te decyzje są ważne od zaraz, czyli musimy niezwłocznie je wprowadzić.
Po wielu perypetiach jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję dot. przyszłości. Wszystkie plany związane z programem hamachi legły w gruzach, po latach używania będziemy musieli opuścić go. Warunki, jakie nałożyły zmiany, uniemożliwiają nam działanie. Limit 5 osób jest zbyt niski, by sprawnie funkcjonowała nasza społeczność. Stąd zmiana na program: Comodo Unite. Na samym dole macie linki, w których jest instrukcja instalacji i gry przez.
Już poczyniliśmy dość duże kroki, aby móc funkcjonować. Zebraliśmy znaczną kwotę. Może teraz nie zostanie wydana, ale jest to dobry znak na przyszłość, dla przyszłości wbcfan. Będziemy mogli zakupić nagrody o wysokiej wartości w zbliżających się Mistrzostwach. Podziękowania dla osób, które dokonały wpłaty: Apollyon, Pielagoroth oraz EnZoOo.
W tym poście zamieściłem również cały harmonogram Mistrzostw WBC2012



Co należy zrobić?
Odinstalować hamachi, zainstalować Comodo Unite, stworzyć konto oraz dołączyć do sieci: wbcfan3 (hasło takie same). Posiadanie obu programów na komputerze może powodować problemy.


Co zrobić, jeśli nie chcemy stracić sieci naszych w hamachi?
W każdej chwili możemy wrócić do hamachi bez żadnych strat, wystarczy reinstalować ten program. Na wypadek przeinstalowania systemy lub formatu radzę zabezpieczyć pliki. Wchodiomy: Dysk C-> Użytkownicy -> Nazwa użytkownika -> AppData lub dane aplikacji -> Local, LocalLow, Roaming - w tych folderach znajdujemy folder Hamachi i go kopiujemy. Jeśli nie widzimy AppData lub dane aplikacji, wchodzimy w opcje folderów -> widok -> zaznaczamy: pokazuj niewidoczne ikony.
Te pliki można skompresować winrarem i wysłać mi na e-mail. Ja je będę przechowywał na serwerze forum i w razie czego mogę komuś je oddać w razie potrzeby.



Jaką informację zostawiamy przy opuszczonych sieciach hamachi?

Sieci hamachi przestają działać. Należy zainstalować program: Comodo Unite. Następnie dołączyć do sieci: wbcfan3 (w tym programie).
Przydatne linki:
1) Forum o Warlords BattleCry 3
http://warlordsbattlecry.pdg.pl/phpBB2/
2) Regulamin sieci Comodo Unite wbcfan3
viewtopic.php?f=4&t=2298
3) Najważniejsze informacje o Comodo Unite
viewtopic.php?f=16&t=2299
4) Jak grać w sieci [Comodo Unite]
viewtopic.php?f=12&t=2297
5) Comodo Unite - ostateczna decyzja
viewtopic.php?f=16&t=2322


Jakie są powody przejścia na Comodo Unite oraz zamknięcia sieci hamachi?
Na ostateczną decyzję wpływ miały trzy sprawy. 1) Utrudnienia, a wręcz niemożliwość w opłaceniu sieci dla 32 osób, 2) Bardzo podobna funkcjonalność hamachi i Comodo Unite, administracja i moderacja na takim samym poziomie, czyli brak "stałego banowania", 3) Brak zmian w hamachi, nie nastąpi poprawa, a sieć dla 5 osób, to zdecydowanie za mało dla takiej społeczności



Czy osoby, które dokonały wpłaty otrzymają korzyści w programie Comodo Unite?
Oczywiście, że tak. Korzyści będą takie same, tylko z tym zastrzeżeniem, że na Comodo Unite będzie otrzymanie adminów oraz innych pożytków.


Co to jest minimalna kwota Funduszu Rozwoju wbcfan na Mistrzostwa?
Jest to ilość pieniędzy, jaką Fundusz musi zgromadzić, aby się odbyły Mistrzostwa. W przyszłości Administracja zdecyduje, czy ta kwota będzie opłacona wyłącznie z dotacji użytkowników czy będzie niewielkie wpisowe dla każdego startującego gracza.


Co się stanie z pieniędzmi wpłaconymi przez użytkowników?
Planowanym celem jest ufundowanie nagród na Mistrzostwa oraz ewentualne wpisowe, które będziemy musieli wprowadzić, gdy nie zbierzemy minimalnej kwoty Funduszu. Proponuje, aby obecne zebrane pieniądze pozostały u mnie, będzie mi wtedy łatwiej to rozplanować i zorganizować. Oczywiście jest możliwość wybrania tej kwoty przez wpłacających w każdym momencie, wystarczy napisać do mnie.


Harmonogram działalności na forum wbcfan

1.05 - 3.05Pierwsze Kwalifikacje (6 osób się dostaje) oraz ogłoszenie 8 osób zaproszonych na Mistrzostwa
1.05 - Losowanie
2.05 Konferencja na skype ws. przedstawienia filmu promującego Mistrzostwa, na nim najlepsze akcje, wywiad z Adminem na skype oraz niespodzianki. Drugim tematem konferencji będzie przedstawienie nagród wręczanych zwycięzcom.
30.06 - 4.07 - Akademia Mistrzostw
30.06 - 1.07 Drugie Kwalifikacje (2 osoby się dostają + osoby rezerwowe)
30.06 Losowanie
3.07 Konferencja na skype ws. informacji o systemie konkursów, które będą realizowane oraz punktacji zwycięzców. Dla osoby z największą ilością będzie ufundowana nagroda. Również będą podane informacje dot. wejściówek na mecze.
5.07 - 9.07 Mistrzostwa:
5.07 Losowanie
7.07 Konferencja na skype ws. wspólnego spotkania się w rzeczywistości
*zastrzegam, że daty mogą ulec zmianie



Co to jest Akademia Mistrzostw?
Będzie zorganizowana przed Mistrzostwami, będę ja ją prowadził. Jest ona przeznaczona dla nieaktywnych graczy, jak i dla nowych. Na niej będziemy ćwiczyć pod moim okiem. Będę doradzał w wyborze ras, starał się poprawić błędy graczy. Celem jest przypomnienie sobie wbc, poprawienie umiejętności, aby lepiej się zaprezentować w turnieju. Każda osoba nieaktywna oraz nowa osoba zakwalifikowana do Mistrzostw ma obowiązek się pojawić na przynajmniej 1 spotkaniu.


Co zrobić, jeśli mamy problem z instalacją/działaniem Comodo Unite?

Zgłaszamy problem w dziale |Problemy i Pytania|. Administracja będzie miała priorytet w rozwiązywaniu takich spraw. Nie zostawimy nikogo samego.


Ważne linki:
Regulamin sieci Comodo Unite wbcfan3
Najważniejsze informacje o Comodo Unite
Jak grać w sieci [Comodo Unite]
Comodo Unite - ostateczna decyzja

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości