Hamachi

Zablokowany
Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Hamachi

Post autor: KKProgamer » pt, 30 mar 2012, 14:43

Ja mam pytanko małe bo teraz mnie nie bylo przez jakiś czas.
Co jest z sieciami hamachi 'wbcfan'?? Widzę że zmniejszyliście liczbę miejsc do 5 a przecież zwykłe konto nawet free <na 30 dni> może tworzyć sieci do bodajże 12-16? Chyba że macie jakieś dziwne wersje hamachi bo ja ściągnąłem z multi-licencją <i jak się okazało druga osoba która instalowała z tej instalki miała demo hama a ja mam normalnie> i normalnie na moje sieci wchodzą po 15 luda bywa 20.

Chodzi mi tylko o ogólny opis tej sprawy tzn.

Co się stało że zmniejszyliście sloty? Dlaczego? Przez co? itp. itd.


P.S : Jak możecie to napiszcie co macie w tym :

Hamachi --> Preferencje --> Rameczka Licencja Konta ---> Licencja i Legalnośc podajcie.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: TomekW » pt, 30 mar 2012, 17:10

Spox daj nazwę tej sieci.

Robiłem już sieci na licencji premium i gówno było a nie 16-20 osób.

Na pewno specjalnie zmniejszyliśmy rozmiar sieci do 5 (przecież jesteśmy administratorami Hamachi), żebyś nie mógł tam wbić.
Tomek

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: KKProgamer » pt, 30 mar 2012, 18:21

Nie rozumiem twojego "gniewu"?

Chciałem się po prostu dowiedzieć ogólnikowo co się dzieje bo mnie nie było a może mogę pomóc?

Bo mi tu po prostu coś nie pasi żeby od tak zmniejszać sloty skoro można więcej? Każda wersja hamachi (czy to demo czy to trial czy pełna) daje możliwość założenia sieci do "10" osób [kiedyś można było 14 bo sprawdzałem tera zmniejszyli] non-commercial never expires premium daje możliwość do 12 jako wyjątek <w ogle nie wiem po co zrobili tyle tych wersji>.

Nie najechałem na Was ani nic, nie obwiniam ani nic takiego spytałem się po prostu jaka jest przyczyna i o co chodzi, czy to złe?
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Pielagoroth » pt, 30 mar 2012, 19:19

Przyczyna jest taka, że LogMeIn, czyli zdaje się właściciele/producenci/twórcy(?) Hamachi zmniejszyli limit na darmowych sieciach do 5 osób. Nie wiem skąd ty bierzesz te wszystkie informacje o 8, 10, 12, 14-osobowych sieciach ( O_o ), ale zdają się one nie mieć pokrycia w faktach. Jeśli mają to mnie zaskocz i zrób sieć na 10 osób czy ile tam możesz, bo już nie wiem co się dzieje w twoich opisach xD
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: KKProgamer » pt, 30 mar 2012, 19:34

Najprostszy przykład, 2 przez mnie założone sieci po 8 osób ;

Obrazek



A przecież 8 osób to już coś a nie 5! 5 to jest... nie da się zagrać 3 v 3 będąc na jednej sieci tylko trza mobilizować wiele.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Pielagoroth » pt, 30 mar 2012, 20:01

Eh. Jestem pewien, że są to stare sieci, założone przed zmniejszeniem limitu do 5 osób. Do takich sieci nikt nie wbije, nawet jak wyrzucisz jedną z osób, by było 7. Co więcej kilku użytkowników tych sieci nie może się na nich zrobić online. Nie wiadomo którzy, ale z całą pewnością jest ich 3.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: TomekW » pt, 30 mar 2012, 22:06

Świetny przykład! No dobra, ch*jowy.

Licencja standardowa. Nie wiem co w ogóle powymyślałeś z tymi licencjami, ja na jakiejś tam licencji premium nawet nie mogłem założyć sieci większej niż 5osobowej, ponieważ Hamachi teraz zmienia politykę i inaczej odbywa się już kupowanie większych sieci.

Tak jak podejrzewałem, masz jakieś stare sieci na których jeszcze masz osoby offline (które nigdy się tam nie zrobią online, nie da się - tylko 5 osób w sumie będzie mogło) i myślałeś, że sieci są 16 osobowe (wtf). Niestety.

Nie wiem w jakim celu stosujesz takie głupie komentarze ale zachowaj je na drugi raz dla siebie.

Louis EX
Tomek

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: KKProgamer » ndz, 1 kwie 2012, 08:40

Więc zostało wyjaśnione i dziękuję za wyjaśnienie, chciałem po prostu wiedzieć. Tomek p.s ; na hamaku mam 2 sieci 12 osobowe <tylko że one powstały woohoooo>. Tak więc rzeczywiście max jest 5.
Temat do zamknięcia
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości