WBC POTĘGA I CHWAŁA !

ODPOWIEDZ
Moncia
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

WBC POTĘGA I CHWAŁA !

Post autor: Moncia » wt, 25 paź 2011, 22:06

Siema Robaczki :D
Piel mnie zmusił, abym napisała śmieszny post i w ten owy sposób przyciągnęła nowych graczy xD
Pytanie do was, za co wy, jako gracze cenicie wbc3 :P?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC POTĘGA I CHWAŁA !

Post autor: Pielagoroth » wt, 25 paź 2011, 22:13

Wcale cię do niczego nie zmuszałem xD Tylko przyjacielsko sugerowałem żebyś napisała ciekawy i treściwy post na forum.
Myślę, że ja lubię WBC głównie za różnorodność ras i jednostek, ale kiszę się tu tak długo, bo fajni ludzie grają w tę grę i nie jestem w stanie odejść nie tyle od WBC co od wbcfan :))
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: WBC POTĘGA I CHWAŁA !

Post autor: EnZoOo » śr, 26 paź 2011, 12:03

Ja zaglądam mało na hamachi ze względu iż gram w cs'a, chciałbym się tym pochwalić iż z moją drużyną zajęliśmy 2 miejsce w wojewódzkim turnieju. Dlatego mało zaglądam, ponieważ ćwiczę skilla. Jednak na pewno wrócę na dłuższy czas, najwięcej spędzam go na forum, ale ludzie są na prawdę zajebi*ci. Tylko moim zdaniem lepiej by było gdyby w WBC grało tyle ludzi co np w Counter Strike, SC2, i w inne podobne gry cieszącą się dużą popularnością w świecie gier. WBC lubię za różnorodność ras i jednostek tak samo jak napisał Piel i przede wszystkim za ludzi, o których wyżej napisałem.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: WBC POTĘGA I CHWAŁA !

Post autor: SOLO LEE » śr, 2 lis 2011, 23:24

Moncia pisze:Siema Robaczki :D
Piel mnie zmusił, abym napisała śmieszny post i w ten owy sposób przyciągnęła nowych graczy xD
Pytanie do was, za co wy, jako gracze cenicie wbc3 :P?
Siema mróweczko :D
Mi się podoba w wbc3 różnorodność ras. W innych grach są trzy rasy, sześć przy czym są tak niesamowicie zbalansowane że nie ma zabawy żadnej w szukaniu najlepszej rasy. Ile to czasu spędziłem grając kampanie jedna rasa a potem gdy mi się znudziło, drugą i trzecia i tak dalej... a potem znowu ta sama tylko w inny sposób - bo właśnie coś odkryłem. Chociaż irytuje mnie zbyt silny bohater. Na 20 lv z odpowiednimi przedmiotami rozwalam bohaterem całe armie i bazy zanim się zdążą wybudować co jest największym błędem w tej grze. Mimo tego gram dalej. Właśnie zdecydowałem się na przejście na wersję angielską z najnowszym patchem. To co tam Admin nawypisywał w zmianach jakie wprowadzono - bardzo mi sie podoba. Grając w tą grę na wersji polskiej 1. 03 ciągle mam wrażenie że ta gra nie jest skończona (mimo że i tak jest fajna).

mam nadzieję że nie zanudziłem biedroneczko. :party:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości