Fatalny Ranking

Ankieta: Co chcielibyscie zmienic w rankingu?

Czas głosowania minął sob, 19 mar 2011, 20:37

1.Uważam ze trzeba go ustalać wspólnie.
0
Brak głosów
2.Jestem zdania ze cała administracja powinna go tworzyć.
1
13%
3.Powinno się go zlikwidować.
1
13%
4.Według mnie jest dobry.
6
75%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Fatalny Ranking

Post autor: Mefisto » czw, 9 gru 2010, 20:37

Obecny fatalny ranking wyglada tak ...

GRUPA A
1.Furion
2.Louis EX
3.Admin
4.Hunter
5.Dante
6.EnZoOo
7.Toster
8.Pielagoroth
-----------------
GRUPA B
9.Greg
10.Dark Lord
11.Tomek
12.Gase Ball
13.Invis
14.Leo
15.Kackop
-----------------
GRUPA C
16.Qui-Gon
17.Seba Fallus 3 Wielki
19.Soragon
19.Mati
20.Piesek Leszek
21.Mefisto
22.Kiluh
23.Zeta


Jestem nad gościami którzy nie wiedza ze trzeba używać kupca lub druciarza (robią najczęsciej wojownika)
Zdarzało mi sie pokonać Tostera, Invisa lub samemu zrushować Leszka i jego sojusznika nieumarłymi (Piesek:Orki zeta:mino)
A jestem na końcu rankingu dlatego tez uważam ze to niesprawiedliwe ze strony Pieli.
Zanim niektórzy z was złośliwie to skomentują
przeczytajcie to powyżej
;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » czw, 9 gru 2010, 20:51

Nie przezywaj tego to tylko gra i nieoficjalny ranking :-D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Invis » czw, 9 gru 2010, 20:52

skoro pokonałem furiona to powinienem być top 1? Wolne żarty dobry jest , a ty najwyraźniej mało grasz z pielem

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Pielagoroth » czw, 9 gru 2010, 20:54

Dużo gra ale nie wystarczająco dobrze żeby go awansować.

Daję temu tematowi 24h jak zacznie się spam i kłótnie to jutro trafi do kosza.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Invis » czw, 9 gru 2010, 20:54

To się zaczyna robić spam ale powiem że to przeczytałem zanim napisałem posta!!!! Temat do zamknięcia bo mefisto chce sobie posty nabijać

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: TomekW » czw, 9 gru 2010, 21:23

Cześć, Mefisto!

Ten ranking to osobista sprawa Pielagorotha i nic Ci do tego. Może ci ten ranking nie odpowiadać, zrób własny - nikt nikomu nie broni tworzyć subiektywnych ranków i pokazywać ich choćby na sieci hamachi (dodam, że nigdy nie było to publikowane na forum).

Mówiłem też, że jeśli koniecznie chcesz awansować, to musisz pokazać jak grasz Pielowi - on w końcu nie jest jasnowidzem, graj z nim i pokaż mu jaki kozak jesteś : P.
Tomek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Administrator » czw, 9 gru 2010, 23:20

Cześć Guys!

Ranking jest jest tworzony trochę pod nadzorem forum, teoretycznie każdy może robić własny ranking, ale przetrwa tylko ten, który ma poparcie naszego forum (przecież powstał z inicjatywy oceny ogólnego "multi", oficjalny ranking zawiera jedynie 1vs1). Ranking wg mnie jest dość sprawiedliwy, może nie tak dokładny, ale ocenia w dużym stopniu potencjał danego gracza. Myślę, że samo znalezienie się na którymkolwiek miejscu jest wyróżnieniem, oznacza, że z taką osobą warto pograć i mogą wyjść ciekawe gry.

Meph, samo wygranie z jednym graczem nie oznacza awans w hierarchi. Trzeba stale reprezentować dany poziom gry, oczywiście każdy może wpływać na Piela i przekazywać mu uwagi, a on zbada dokładniej sprawę. Grupa B i C to dość wyrównany poziom. Dlatego próbuj dalej i wraz z czasem na pewno podniesiesz swoją pozycję :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: leo » pt, 10 gru 2010, 00:28

Administrator pisze: "multi", oficjalny ranking zawiera jedynie 1vs1


Jestem wręcz pewny ze Piel bierze głownie pod uwagę grę drużynowa, są bardziej popularne pozwalają na używanie klasycznych rozwiązań oraz słabszym graczom cieszyć się zwycięstwem... choć drużynówki 2v2 ze stałymi armiami mogły by być ciekawe. Ja osobiście za wysoko nie zajdę choćby z tak prozaicznego powodu jak lagi, które każdy wie nie raz przechylają szale zwycięstwa na stronę przeciwnika który tego problemu nie miał.
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: Mefisto » pt, 10 gru 2010, 01:35

Nie oszukujmy sie Pielagoroth nie jest powaznym moderatorem ;p
Bierze pod uwage tylko te walki ktore chce
Siedze na hamachi praktycznie caly czas , uczestnicze w wiekszosci walk jakie sie odbywaja wiec prosze nie mowic ze brak mi potencjalu itp.
Moze i jest sprawiedliwy ale tylko do 1/4 od gory trzeba wziac pod uwage wszystko a nie tylko gore rankingu.
Piela jak ma kaprys moze trzymac na koncu rankingu bez wzgledu na wszystko takze malo subiektywne sa te wasze wypowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Fatalny Ranking

Post autor: leo » pt, 10 gru 2010, 02:36

Mefisto pisze:Nie oszukujmy sie Pielagoroth nie jest powaznym moderatorem ;p
Bierze pod uwage tylko te walki ktore chce
Siedze na hamachi praktycznie caly czas , uczestnicze w wiekszosci walk jakie sie odbywaja wiec prosze nie mowic ze brak mi potencjalu itp.
Moze i jest sprawiedliwy ale tylko do 1/4 od gory trzeba wziasc pod uwage wszystko a nie tylko gore rankingu.
Piela jak ma kaprys moze trzymac na koncu rankingu bez wzgledu na wszystko takze malo subiektywne sa te wasze wypowiedzi.
Wcześniej sam narzekałem, ale tylko ze względu na to że Piel pojawiał się sporadycznie na hamaku i wprowadzał zmiany, to było trochę nielogiczne. Teraz jako ze widuje go częściej ranking będzie lepszy. Mef rada dla Ciebie... podejdź może do tego trochę inaczej... sam staram się być coraz lepszy ale wymaga to nieco przygotowania/przemyślenia... graj więcej, ale z lepszymi graczami, podniesiesz poziom gry konfrontując swoje umiejętności z najlepszymi. Rozmawiaj, pytaj jak grac... bo ludzi różnią niuanse i to na nich powinieneś się skupić
no pain, no gain

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości