BACK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

BACK

Post autor: Pur3viL » czw, 2 gru 2010, 13:38

Więc powracam po dłuższej przerwie kontakt stały:
gg: 772260
aqq: rambo6666@oqq.net
e-mai:l jakub.hanyk@onet.eu , riventheriev@o2.pl, bloodinmyhands@o2.pl
tel: 502484012
skype: omen666pl lub Alan Jakuboski
n-k: Blood In My Hands lub Alan Jakubowski
facebook: Alan Kamil Jakubowski
Ekhem Ekhem więc kontaktu ze mną już nie stracicie :) jeśli chodzi o te zapowiedzi, o których mówiłem to zaczynam robić mapki mam nadzieję, że spodobają się wam. Jak zauważyłem nowi gracze dołączyli do naszego forum oraz sieci hamachi. Była gala i jakieś pojedynki drużynowe ogółem sporo się działo a ja tego nie zauważyłem. Dziękuję ci Mefisto za ogarnianie oraz udzielanie pomocy graczom pewnie się zdenerwowałeś na mnie tak samo jak KKProgramer. Więc dla jasności nie było mnie ponieważ musiałem zakuwać spor, żaden ze mnie kujon dlatego trochę mi to zajęło. Aktualnie będę aktywnie grać jeśli chodzi o mecze typu klanowego(rpg, pvp i inne) oraz nowym stylem gry lub bez hero, mgła wojny zasłonięta mapa i wio xD.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: BACK

Post autor: Administrator » czw, 2 gru 2010, 17:40

Więc dla jasności nie było mnie ponieważ musiałem zakuwać spor, żaden ze mnie kujon dlatego trochę mi to zajęło.
Raptem kilka tygodni, ale nie, kujonem nie jesteś :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: BACK

Post autor: Pur3viL » pt, 3 gru 2010, 20:45

Miłe przywitanie od admina jak zawsze :) Lubię tu wracać, aż chce się napisać posta i podziękować. Dziękuję xD
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości