Gala drużynowa - system kapitański

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: EnZoOo » śr, 1 gru 2010, 19:43

Niech będę Ci Nieumarli.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: TomekW » śr, 1 gru 2010, 20:24

To nie był spam tylko sprostowanie dotyczące opisu solówki z gali, Admin sam mówił żeby opisywać pojedynki....

Minosy dla was.
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: EnZoOo » czw, 2 gru 2010, 20:41

Dla Was Barbarzyńcy :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: leo » czw, 2 gru 2010, 20:55

TomekW pisze:Pokrótce opiszę solówkę Invisa i Leo. Od samego początku toczyła się zawzięta walka o kopalnie. Jednostki na które postawił Leo to Trolle, co okazało się niezbyt dobrym wyborem - kontrolował przez pewien czas środek, miał pewną przewagę, ale nadal nie mógł przejść przez wieże Invisa, który zdążył już zrobić Ogry i kilku szamanów. Bez większych problemów Invis odzyskał środek, zebrał armię i zaatakował po raz ostatni - zwyciężył Invis. Leo nie miał w ogóle szamanów do końca gry, choć jeszcze chwila i miałby pewnie kilka harpii.
TomekW pisze:To nie był spam tylko sprostowanie dotyczące opisu solówki z gali, Admin sam mówił żeby opisywać pojedynki....
...to rób to dobrze... a gdzie początek na który złożyła się większość czasu gry ? Miałem lepszy start, szachowałem jego bohatera gobosami, lepiej dobrałem jednostki do gry o środek ( katapulty + jeźdźcy to dużo więcej jak gra na samych jeźdźcach ), lawirowałem bohaterem miedzy jednostkami co przy równych statach dawało przewagę, oraz dezorientowałem jego jednostki przywołując krąg... to znacznie lepiej niż banalne zakończenie Ibisza... gdyby nie brak czasu na przygotowanie przed pojedynkiem, dopracował bym przejście z 3lvl na 4lvl i zwycięstwo było by moje.
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: Invis » czw, 2 gru 2010, 22:02

banalne zakończenie xD a tak poza tym też bym coś innego wymyślił gdybym miał czas więc nie przesadzaj :O też przyzywałem kręgi :O ale nie robiłem katapult i goblinów XD to prawda :P , aczkolwiek moim zdaniem katapulty na 10 lvl są za przeproszeniem do dupy . Zwłaszcza na kawalerie . za te 2 katapulty byś miał 6 snajperów i 5-6 jeźdźców :P

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: Administrator » czw, 2 gru 2010, 22:22

Rycerze dla Was

Czyli:
Ssrathi, Nieumarli, Barbarzyńcy vs Minotaury, Rój, Rycerze


Fakt, pewnie Tomek trochę przykoloryzował :) Leo opisz przebieg bitwy według Ciebie. Np. mój opis jest z mojej perspektywy, więc pewnie jakieś subiektywne odczucia zawiera też, najlepiej jakby opisywała osoba bezstronna w 1vs1, o ile tak jest.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: TomekW » czw, 2 gru 2010, 22:56

Fakt, ale to oczywiste, że chwalę członków mojej drużyny a nie drużyny przeciwnika :P. Nie mogę być w tym przypadku obiektywny, przepraszam.
Tomek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: leo » czw, 2 gru 2010, 23:48

Administrator pisze: Leo opisz przebieg bitwy
Nie pamiętam istotnych szczegółów, nie chce przekłamań. Następnym razem opisze relacje na gorąco... a może i nagram jakiś filmik.
no pain, no gain

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: TomekW » sob, 4 gru 2010, 16:58

Wszystkie opisy, moje Leo i Invisa były nieobiektywne i nikt z nas obiektywnie nie napisze :P.

Wczoraj wieczorem drużyna Tomka <Furion Tomek Invis> rozegrała 2 mecze z drużyną Tostera <Toster Enzo Dante>.

Pierwszy mecz to Drużyna Tomka Ssrathi, Nieumarli, Barbarzyńcy vs Drużyna Tostera Minotaury Rycerze Rój. Drugi mecz był odwrotnymi rasami.

W obu przypadkach zwyciężyła Drużyna Tomka <2:0>
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - system kapitański

Post autor: Pielagoroth » sob, 4 gru 2010, 17:06

Niech ktoś napisze dokładne rasy jakimi grali poszczególni gracze, bo przyda mi się to jak będę podsumowywał.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości