Gala drużynowa - reaktywacja

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: Administrator » pt, 12 lis 2010, 17:08

Dziś około godziny 15 zacięta i pełna emocji walka dwóch drużyn. Zwyciężyła drużyna: Admin, Gase Ball, Leo (Barbarzyńcy, Rycerze, Wysokie Elfy), ale jako że wynikły pewne komplikacje i nieścisłości, postanowiłem, myślę, że drużyna się zgodzi, rozegrać drugi mecz przy stanie 0:0 na tych samych zasadach. Ten mecz będzie dziś o 21, jeśli będą wszyscy członkowie drużyny przeciwnej i mecz zostanie rozegrany, to wtedy dopiero zostanie zmieniony wynik. Natomiast, jeśli mecz dzisiaj nie zostanie rozegrany to wygrana jest AFL.

Wypadałoby zrobić regulamin Gali (myślę o Pielu :) ) Oto kilka zasad:

1. Lagi zgłaszamy tylko do 5 min. gry, czyli na samym początku. Np. Leo miał lagi, ale graliśmy dalej, bo było to powyżej 5 min. gry.
2. Jeśli jakaś osoba opuści grę, to dana drużyna przegrywa. dopuszcza się rozegranie re-meczu, o ile przeciwna drużyna wyrazi zgodę.
3. Obowiązują Zasady Mistrzowskie dostępne w dziale |Gra w Sieci|. Można proponować własne zmiany w wiadomo jakim dziale. Ważne by każdy zrozumiał teorię wlotu, czyli atakowaniu po kolei budynków. Nie przestrzeganie zasad grozi przegraną.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: Pielagoroth » pt, 12 lis 2010, 17:11

2. Jeśli jakaś osoba opuści grę, to dana drużyna przegrywa. dopuszcza się rozegranie re-meczu, o ile przeciwna drużyna wyrazi zgodę.
Dodałbym, że jeśli kogoś wyrzuci nie z jego winy to niech zrobi screena błędu gry czy co tam mu się popsuło i przedstawi tego screena na forum.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: TomekW » pt, 12 lis 2010, 17:29

Proponuję dodać możliwość opuszczenia gry ale zrezygnowania, nie żeby komp grał i wkurzał. Bo jak komp gra to wtedy jest problem, a jak kompa nie ma to przecież mogą sobie grać we dwóch. To tylko propozycja ;p.


Dobre
/A.
Tomek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: leo » sob, 13 lis 2010, 21:07

Muszę wszystkich przeprosić, ponieważ nie będę mógł dzisiaj zagrać ponieważ brat jest przy kompie i za **uja mnie nie puści. Jutro również nie, bo mam do pracy na godzinę 19 oraz brat zapewne będzie acyl dzień
w domu, jak to w niedziele... nie wiem... róbcie co uważacie za słuszne,
ja po dzisiejszym dniu jestem zrezygnowany co do wszystkiego...
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: Administrator » śr, 17 lis 2010, 18:23

2 Gala została przełożona na następny tydzień, czyli gramy w ten piątek o 20.
Dante, EnZoOo, Toster (Demony, Minotaury, Mroczne Krasnoludy) vs Admin, Furion/Gase Ball/Invisz, Leo (Barbarzyńcy, Rycerze, Wysokie Elfy)

Zależy kto będzie mógł grać w tych godzinach :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Gala drużynowa - reaktywacja

Post autor: Invis » czw, 18 lis 2010, 17:45

ja prawdobodobnie będę mógł grać :>


Ciąg dalszy gali -> Gala drużynowa - system kapitański
/Pielagoroth.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości