WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Diablo » ndz, 19 gru 2010, 23:24

dobra spoko wiec jest jak piszesz to proponuje teraz pomyslec i wprowadzic to w zycie bo gra tylko na druciarz i kupiec to zenada

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Pielagoroth » ndz, 19 gru 2010, 23:28

Mi się wydaje, że gra kupiec-druciarz jest ciekawa. Póki co większość ma podobne zdanie i raczej nikomu się nie odwidzi, bo ty tak chcesz. Wejdź na Hamachi, zagraj z kimś swoim systemem to może odniesiesz większy sukces i kogoś przekonasz. Samo pisanie na forum niewiele da.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Diablo » ndz, 19 gru 2010, 23:34

chodzi o to ze taka gra to jak strategia rozumiem to ze wielu lubi strategie itp ale ta gra nie jest typowa strategia ja nikogo nie zmuszam przecież do niczego daje tylko propozycje bo chodzi mi tylko o to ze np sami pisaliście ze ciężko pokonać orków leśnymi właśnie przez narzucanie 2 wymienionych klas a w przypadku możliwości wyboru istnieją dodatkowe + dla leśnych a mianowicie magia natury która wyrównuje te szanse.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Pielagoroth » ndz, 19 gru 2010, 23:37

Twoje argumenty są naprawdę przekonywujące ale nikt nie zacznie grać tym systemem ot tak. Ktoś musi ludzi popchnąć do tak drastycznej zmiany systemu gry i na prawdę nadawałbyś sie gdybyś wszedł na Hamachi.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Diablo » ndz, 19 gru 2010, 23:41

widze ze zaczynamy sie rozumiec i milo mi z tego powodu moge wejsc moje doswiadczenie nie jest moze jakies potezne na mutli ale uwazam ze moglo by byc to fajne i moze dawac duzo mozliwosci pamietajmy ze nie zawsze najwazniejsza jest wygrana ale radosc z gry tez sie liczy ta gra daje nam cos mowego w pewnym sensie i głupota było by nie sprobowac tego wykorzystac

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Administrator » pn, 20 gru 2010, 00:03

Już 654340442237 razy było poruszane, dlaczego gramy tylko na dwóch klasach. Poszukaj w podobnych tematach, bo nie chce mi się powtarzać kolejnej osobie, nie mającej kompletnego pojęcia o multi w wbc.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Diablo » pn, 20 gru 2010, 14:41

Admin jak chcesz mozesz przeciez sobie tak grac a my jesli chcemy mozemy sprobowac czegos bardziej ambitnego

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Pielagoroth » pn, 20 gru 2010, 16:31

Nie rozumiem dlaczego uważasz, że gra ze wszystkimi klasami jest bardziej ambitna czy poprostu lepsza skoro nie mogłeś wypróbować żadnego sposobu grając z porządnymi graczami WBC czyli z nami ;)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pn, 20 gru 2010, 20:51

Już se tak Piel nie wlewaj :-D :-D :-D :-D A Tak na serio to gra piromanta z pijawka na wysokim poziomie albo iluzjonista mrocznym elfem z zabójstwem lub jakimś innym wypasionym bohaterem nie jest zbyt ambitna ;-)
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Re: WBC3 Nowe rozgrywki czytać to revolucja

Post autor: Mefisto » wt, 21 gru 2010, 20:05

W każdej grze multi ktos musi mieć przewagę dajmy na przykład WoW, Diablo czy inne takie potężne gry jednak nie są ani trochę wyrówanane dobrze by było tak grac po to twórcy zrobili tych herosow jakby chcieli żebysmy grali tylko na kupcu i druciarzu to by były tylko te klasy i nie było by herosów tylko sami tymczasowi.




Ps. Do roju zdecydowanie lisz (czy tam licz xd) się nadaje ;D
I co się z tobą dzieje Pur?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości