Pierwszy kontakt z WBC

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Pierwszy kontakt z WBC

Post autor: SOLO LEE » ndz, 8 sie 2010, 19:09

Ja jak kupiłem WBC 3 to tej gry nie zrozumiałem. Mi się wydawało że nie opłaca się dawać chłopów do kopalni i nie wiedziałem po co mam opracowywać dochód. Co to jest +2 dochodu ze wszystkich kopalni? :) jednostki przez to jakieś drogie były wiec to zostawiłem i grałem w inne gry aż pewnego dnia usiadłem, zrozumiałem co to jest +2 do dochodu z kopalni :) i grałem po całe noce tygodniami, wpadłem. Ze wzgledu na masę ras postanowiłem wypróbować je wszystkie wiec przechodziłem kampanię jedną rasa doprowadzając bohatera gdzieś do 20 - 25 lv i zaczynałem od nowa inną rasa. W ten sposób nigdy nie przeszedłem kampani :) w między czasie grałem też w inne gry ale kiedy mi sie nudziły to wracałem do WBC By znowu zacząć kampanię jakąś rasa :) obecnie gram w potyczki co wcześniej robiłem bardzo rzadko i chce w tą grę grać przez internet którego obecnie nie mam (tylko w komórce). Niedawno znalazłem to forum i jak będę miał net to się do was dołącze :-)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pierwszy kontakt z WBC

Post autor: Pielagoroth » pn, 9 sie 2010, 19:50

Ja też pierwszy kontakt miałem z WBC II. Było to w wakacje 2005 roku. Miałem wtedy jeszcze mało gier powiedziałem koledzę, że nia mam w co grać i on dał mi też 3 płyty z gazety Play. Poza WBC II, które pożyczyłem koledze mam te 2 pozostałe płyty (New York Race, Beach Soccer, K.Hawk i Pacific Warriors 2). Początkowo odpaliłem sobie samouczek, bo zawsze staram się zaczynać od podstaw. Nie zaciekawiło mnie to wtedy jeszcze tak bardzo. Ale po tygodniu grania w wyżej wymienione gry wróciłem do WBC. Zacząłem wtedy grać kampanię oczywiście Nieumarłymi :D Przeszedłem ją chyba po roku... xD Od tamtego czasu mam sentyment do tej rasy i do całego WBC. We wrześniu 2006 kolega pożyczył mi WBC III. Początkowo wydało mi się gorsze od WBC II ale teraz twierdzę inaczej :-)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Pierwszy kontakt z WBC

Post autor: Invis » pn, 9 sie 2010, 20:12

Heh ja pierwszy raz zagrałem w wbc dzięki chłopakowi mojej cioci. :) Pożyczył mi kilka gier i było w nich między innymi wbc 2 . Gra mnie niesamowicie wciągnęła,potem po około roku kupiłem na allegro wbc 3 za jakieś grosze

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Pierwszy kontakt z WBC

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pn, 9 sie 2010, 21:51

Pielagoroth pisze:Ja też pierwszy kontakt miałem z WBC II. Było to w wakacje 2005 roku. Miałem wtedy jeszcze mało gier powiedziałem koledzę, że nia mam w co grać i on dał mi też 3 płyty z gazety Play. Poza WBC II, które pożyczyłem koledze mam te 2 pozostałe płyty (New York Race, Beach Soccer, K.Hawk i Pacific Warriors 2). :-)
Ja miałem tak samo tylko że płyte (tą samą) dostałem od kuzyna.
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Grimmjow
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 41
Ulubiona rasa: Baśniowe Istoty
Kontakt:

Re: Pierwszy kontakt z WBC

Post autor: Grimmjow » śr, 11 sie 2010, 14:39

Ja o grze wbcIII dowiedziałem się od kumpla z klasy, który pożyczył mi tę oto grę.
Chwała Wielkiemu Królestwu Baśniowych Istot^^
Często Niedostępny (Powód Brak Czasu)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości