Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: TomekW » czw, 5 sie 2010, 15:12

E tam sfera etherii, Smok w świcie jest najważniejszy! xD Kapitulacji się nie przyjmuje :<.
Tomek

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » czw, 5 sie 2010, 15:15

Smok dużo pkt armii zabiera i wystarczy zorganizowana flota powietrzna i wielki dar upada :P a sfera zostaje na zawsze .
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 5 sie 2010, 16:18

Smok w świcie w wbc II??? I co mówisz że nikt w II nie gra, ja co chwila wracam do dwójki ;P
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » czw, 5 sie 2010, 17:57

Jak nikt nie gra jak gra ^. Ja WBC II poznałem ładnych parę lat temu, moja dosłownie pierwsza gra na pc ^ wracam do niej do tej pory.A tak ogólnie w WBC, ze tak to nazwę, zawodowo zacząłem z 2 tygodnie temu ; p Tak to zawsze na łatwym bo wiadomo, bałem się zmierzyć z dobrym botem ^
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 5 sie 2010, 20:10

Taa, WBC#II to była chyba moja druga czy trzecia gra na PC, dzięki której uchroniłem się od zostania dzieckiem neo, gdyż swego czasu grałem tylko w gry online we flashu typu stickman (za małe horyzonty? Nie chciałem szukać w necie downloadów do normalnych gier?) Ale po warlordsie to się zaczęło. Ze wszystkim. To była chyba moja pierwsza styczność z fantastyką, a miałem wtedy 8 lat. Sorki że nie na temat, ale przedmówca jakoś tak mnie nakręcił na sentymentalne wspomnienia ;)
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » czw, 5 sie 2010, 20:25

Ja grę poznałem też coś koło tego.... piękne lata i wspomnienia ach te bitwy z giermkiem i rycerzem! No jest się czym ekscytować. W trójce to już było małe przejście z fantastyki na "sztukę użytkową" jeśli wiecie co mam na myśli. Musimy się umówić na big party jak wrócę :P KL miło że zainstalowałeś ponownie wbc II. Przygotować trzeba bohów... bo tymczasowych w wbc II to lipa mała.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » pt, 6 sie 2010, 09:17

Hehe, robię boha robię, chociaż chwilowo mi się WBC II znudziło i mam na razie Demona Piromantę na 11lvl ^
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: Krasnoludzki Lord » pt, 6 sie 2010, 10:51

Ja sobie zacząłem kampanię krasnoludkiem, ale najprawdopodobniej uszykuję jakiegoś oficjalnego bohatera do gry w sieci. ale to mówicie, że handlarz bohater w 2 jest lipny? A największy minus, że w 2 nie mieści się nazwa bohatera Krasnoludzki Lord :/ ani nic w podobie bo różnie próbowałem...
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » pt, 6 sie 2010, 11:00

W 2 handlarz jest gorszy od barda... a bard jest nawet nawet bo jak ktoś wejdzie do jego zasięgu to ma +11 do walki i spory bonus do szybkości. A kupiec ma mniejszy bonus i mniejsza przydatność. Czarodziej jak na szybkość akcji ma niewiarygodną regenerację many. A wojownik niewiarygodną siłę.
Poza tym tam to rasa pomaga bohaterowi ( jego zdolnościom poprzez badania) Np mroczny elf zabójca w swej rasie znajdzie oparcie badawcze zabójstwa a leśna istota iluzjo może przeznaczyć kilka pkt w zręczność lub charyzmę bo wie że badanie na um. spellcastingu doda tak potrzebne % do czaru :P i w tym tkwi piękno stosunku boha do rasy. Jeśli tworzymy dobry build hero jest się wtedy czym pochwalić. Więc skoro Świrek z łatwością przeszedł kampanię to oznacza że build musiał być dobry :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » pt, 6 sie 2010, 12:01

Bo ja wiem, Miałem boha kupca krasnala, a grałem praktycznie ciągle demcami i barbami ^ Build, hmm, głownie szedłem w Trening, Kupiec, żeby móc tanio i dobrze jednostki produkować. :) W sensie ze taniutko przez Kupca, a dużo pd przez Trening. Jednostki miały po 160pd na kampanii :-)
"Najlepszą obroną jest atak"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości