Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » śr, 4 sie 2010, 15:46

Siema.
W tym temacie chciałbym się czymś pochwalić, a mianowicie cala kampania w WBCII(Poziom:Trudny).Wiem ze to nic takiego ale wiadomo.Nuda :)
Obrazek
Obrazek
Bonusy:
Obrazek
Tym bohem zrobiłem cala grę, grając raz barbarzyńcami, demonami i krasnoludami. Level wbiłem tylko na kampanii i potyczce, żadnych wspomagających mapek.
Obrazek

Wsio:)
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » śr, 4 sie 2010, 16:37

Wojownik? Niech zgadnę bitwy nie trwały dłużej niż 5 minut? :P Mimo wszystko gratuluję bo kompy nie są tak słabe w wbc II
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 4 sie 2010, 17:31

Fajnie fajnie ale zastanawiam się, jak to zrobiłeś, że cynowym bohaterem przeszedłeś całą kampanię uzyskując najwięcej 25 poziom? Cynówką zazwyczaj w połowie kampanii bez ani jednej potyczki zdobywałem 30 poziom... czy w II można zamrozić lvl bohatera? Chyba nie. więc jak tego dokonałeś?
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » śr, 4 sie 2010, 18:01

Normalnie grałem. Nie, walki nie trwały 5minut. Na początku grałem na łatwym.A po miesiącu przerwy zagrałem na trudnym. Akurat nie patrzyłem na lvl tylko aby przejść plansze. Z reszta nie wiem. Teraz gram demonem. Jak przejdę to zobaczymy jaki poziom zdobędę.

I może tez dlatego ze (serio! xD) nie chcący wziąłem zgodę jak kapitulowali...Ale i tak te 5-8 mapek dużo by nie dało.

A i bohater to był kupiec :)
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » śr, 4 sie 2010, 18:08

Nie mogę już edytować ;/
Na łatwym zrobiłem może 10 plansz, a to ledwo 1/6
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » śr, 4 sie 2010, 21:13

Gra sie do konca :P na końcu jest sfera etherii :P Jak wrócę z wyjazdu to Ci mogę przekazać. Best artefakt w całej grze :P Sorry mam po prostu zbyt krytyczne oko dlatego że zawsze grywałem czarodziejami :P (na polach bitwy tylko miecz a bohater tylko mag) więc mogłem nie docenić wyczynów wojownika.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » śr, 4 sie 2010, 22:57

Hehe spoko ;p możesz przekazać a jak znowu swój zdobędę to ci oddam :)
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » czw, 5 sie 2010, 10:34

Mi się udało healerem na 20 wyżej go nie wbijałem. Potem przywyczem na 25 bo trochę mi się nudziło i na multi go expiłem :P Potem nekromanta itp itd długo pisać w każdym razie zawsze mag. Świrek co powiesz jak wrócę na partyjkę multi ty ze swoim wojo ja z którymś magiem :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: SwirekPL » czw, 5 sie 2010, 13:37

ale ja mowilem ze nie mam wojo, ja mam handlarza. Moge zagrac ale ja nie gralem jeszcze w wbc2 przez siec i dobry nie jestem ^ ale czemu nie;p
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chce sie pochwalic (WBCII) :)

Post autor: miko » czw, 5 sie 2010, 14:26

W wbc II jest o tyle ciężej że komputer "ogarnia" kopalnie wysyła duże fale a twoim zadaniem jest równorzędna walka z cesarzami którzy mają b.wysoki poziom. Jest więcej realizmu. Leśny elf jest długi czas praktycznie bezbronny a mroczny krasnal ma przepotężne golemy podczas gdy demon nęka cię z pozoru bezbronnym impem. Faza przechodzenia jednostek jest bardzo długa i jest przecinana setkami potyczek. Wrócę z wakacji za parę dni to zagramy. Tylko przygotuj innego bohatera niż kupca bo w wbc II to taki bohater nie bohater :P Zwyczajny generał. Widzę że zasuwasz krasnalami takie żywe fortece :P (swoją drogą wolę mroczne :P) Czasami się dziwię że nikt nie gra w wbc II, przecież tam każda rasa ma bezwzględny balans i grając przeciwko cesarzowi na zasadach non hero trzeba seryjnie umieć "ogarniać".
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości