Pytanie Arcymag

Zablokowany
friqu
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Pytanie Arcymag

Post autor: friqu » pn, 12 lip 2010, 21:07

Witam zaczalem grac w wbc3 od dzisiaj zawsze gralem w wbc 2 zrobiłem arcymaga wysokiego elfa niestety nie mam wszystkich czarow mam leczenie przywolywanie a np. nie mam magi lodu chaosu itd jak bylo w wbc 2 i oto moje troche glupie pytanie czy to sie jakos odblokowoje z poziomem czy laczy sie jakos klasy np arcymag i wladca zywilow

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Pytanie Arcymag

Post autor: Louis EX » pn, 12 lip 2010, 21:33

Niestety w trójce arcy-mag nie ma wszystkich zaklęć dostępnych. Zaledwie kilka sfer magii z wszystkich.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Pytanie Arcymag

Post autor: KKProgamer » wt, 13 lip 2010, 12:59

No właśnie i to jest minus bo jak ja mialem w WBC I , to bralem zawsze ArchMaga i mialem Wszystkie czary 1 poziomu , chociaż trudno zdobywło się nastepne z tych sfer to i tak Archmag był Koksem , Koleś mysli że po rzuceniu np. Szkieleta , ma on tylko sferę Nekromancji a tu boom i nagle przywołujesz sobie Demona albo Jednorożca

Wielkie zaskoczenie i zwiekszona trudnosc gry i o to chodzilo.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pytanie Arcymag

Post autor: Wojtku » wt, 13 lip 2010, 19:12

yyyy.... w I jest napis u góry (ekran podpowiedzi) wyskakuje ci info o każdej jednostce... a na archimagów trzeba uważać... A moim zdaniem w trójce lepiej zorganizowali arcymaga, dlaczego? Otóż w II, czy I mieliśmy wszystkie czary, ale ładowaliśmy do nich wszystko z osobna np. szanse na rzucenie czaru ze sfery nekromacji, potem przyzwania itd. Tu mamy umiejętność "rytuał" co poprawia to wszystkie sfery. Ale za to mamy ograniczoną ilość sfer magi. Tak czy siak wyszłoby, że musimy wybrać tylko niektóre z nich.

ZZ5
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 48
Ulubiona rasa: Rój
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Re: Pytanie Arcymag

Post autor: ZZ5 » wt, 13 lip 2010, 21:58

tylko że umiejętność rytuał ma niemalże każdy czarodziej czy w jakimś stopniu bardziej magiczna specjalność.

ogólnie arcymag w III jest waflem, zatracił swoją wyjątkowość wystarczy wziąć władce żywiołów mrocznego lub leśnego elfa lub istotę lasu i też mam mnóstwo czarów. czy chociażby licz. arcymag już nie jest wyjątkowy.

Awatar użytkownika
lepacus
Inżynier
Inżynier
Posty: 25
Kontakt:

Re: Pytanie Arcymag

Post autor: lepacus » pn, 26 lip 2010, 22:31

ja wolałem arcymaga z "dwójki"
I co ja mam robić???

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości