Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

Post autor: BrudasekPL » ndz, 4 lip 2010, 19:22

Włączamy potyczkę wybieramy bohatera. Ustawiamy wszystko według własnego uznania (konieczna jest opcja bohatera tymczasowego) wybieramy dla niego lvl. Po zrobieniu hirka musimy znaleźć dowolną skrzynię ze skarbem(może być nawet z misjii od bohatera wszystko jedno ma byc artefakt) Gdy juz go zdobędziemy chowamy do schowka(jest w ekwipunku w prawym górnym rogu) I nasz bohater musi zginąć. Gdy juz bohater jest kaput rezygnujemy z potyczki i zamiast bohatera przed potyczką mamy bohatera tymczasowego na stałe lecz nie wiem jaki wtedy bohater posiada tryb chyba żelazny:/
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

Post autor: Wojtku » ndz, 4 lip 2010, 19:38

Znam to.. i pare innych, ale to kit, bo dalej nie da się zdobywać levli, żaden exp. A inny sposób, to nazywasz swojego bohatera dajmy na to:
"Edek Pedzio" włączasz potyczke, boh tymczasowy, ustawiasz mu takie same imię w tym przypadku "Edek Pedzio" i grasz, wyłączasz grę rezygnując (nie wiem dokładnie, może trzeba wygrać potyczkę) i ewuala, bez żadnych problemów masz gościa z 50 levlem, bez możliwości zdobywania expa itd.

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

Post autor: BrudasekPL » ndz, 4 lip 2010, 20:12

A kto tu mówi że ma się brać lvl 50? Człowieku, pomyśl trochę i jak masz takie chamskie posty pisać to daruj sobie :/
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

Post autor: Wojtku » ndz, 4 lip 2010, 20:54

Nie wiem o co kaman z tymi "chamskimi postami" :P itd. a poza tym... jaki level sobie inny wziąć? Podobno każdy chce mieć jak najlepszego boha :)

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Sposób na dowolnego bohatera do wbc2

Post autor: Louis EX » pn, 5 lip 2010, 01:02

W sumie nie potrzeba nam zdobywania expa ponieważ 50 lvl to max.

Ps. też nie wiem o co Ci chodzi dżem z tymi "chamskimi postami"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości