Charakterystki graczy...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Charakterystki graczy...

Post autor: miko » pt, 26 mar 2010, 17:42

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami otrzymałem zlecenie, napisać charakterystyki graczy wbc zacznę od może... hm Grega...

Greg - Ulubiona Rasa random...

Gracz pochodzący ze starej gwardii (czyt. starej ekipy)
Odznaczający się humorem, powagą gdy trzeba, bezkonfliktowym charakterem... lubi się jak każdy dobrze zabawić, gra według zasad fair play, czyli honorowo, zostawia wieże albo daje uciec hero lub robotnikom, nie eliminuje graczy z gry, lubi się pobawić czasami, poznęcać jak kto woli, cierpliwy, potrafi trzymać armię na wodzy do ostatniej chwili aby puścić ją w najmniej oczekiwanym momencie, dobrze gra krasnalami, to oznacza niebiańską cierpliwość do takich spraw... gra starym systemem czyli na starą metodę, na spellcasterów tylko lub machiny, chodź trochę się już styl zmienił on stary system opanował niemalże do perfekcji... często zostawia bohatera zapominając o nim całkowicie... przez co nie raz go stracił. Ogólnie miły gracz wiele umie i jest bezpośrednim faworytem mistrzostw...

Dobra choć nie startuję w mistrzostwach daje swoją samoocenę :P Wiem ciężko się siebie ocenia ale cóż...

Miko - Dobra bez tytułu dziś... ulubiona rasa Horda (Ork)

Zimny sukinkot, myślę że siebie już też mogę do starej gwardii zaliczyć...
Konfliktowy, nie idzie na kompromis... klnący dziad, mówią że jest noobem bo nie mam skrupułów, wloty, wjazdy na chatę, pancerne pięści... byle tylko wkurzyć drugiego gracza... Mówią że lubię mięso bo go rzucam podczas gry mnóstwo (zarówno jednostki jak słowa) Zimny drań pomyślicie... lubię się bawić w nowe taktyki, po części opracowałem nowy system, czasami skuteczniejszy, czasami nie. Poszczególne taktyki których używam są zabójcze dla niektórych ras... Horda jest mną a ja hordą moja rasa to ork i jego innowacyjna taktyka. Ze mną się dogadać nie idzie... po części mam oko na nowych graczy patrze co umieją jeśli trzeba szkolę...
Mam jeden sztywny pogląd... jeśli umiesz zabezpieczyć swoją flankę to super możesz być ze mną... ale jeśli ja mam grać za dwóch to leje na taką grę...



JUŻ JUTRO CHARAKTERYZUJEMY ENZO I PIELĘ!
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Charakterystki graczy...

Post autor: miko » ndz, 28 mar 2010, 15:23

EnZoOo- ulubiona rasa- Fey

EnZoOo pochodzi ze starej gwardii jak znaczna część faworytów turnieju.
Często ironiczny ( w sarkaźmie mnie nie przebije), lubi się nazywać dragon masterem, i faktycznie jego umiejętności panowania nad lataczami są dość wysokie, stosuje innowacyjne taktyki co często mu zwycięstwo zapewnia, lubi się bawić, niszczyć przeciwników od środka mocny przeciwnik i zabójczy dla nowych

Pielagoroth - Ulubiona rasa truposzki

Pieluś pochodzi ze starej gwardii i grając nieumarłymi ma spore szanse na zwycięstwo. Niestety jego umiejętności innymi rasami opierają się na starym systemie w wysokim systemie zaawansowania. Technikę ataku truposzkami opanował niemal do perfekcji atakując najczulsze punkty przeciwnika. Postać dość ugodowa, rzadko wybucha ma swoje charakterystyczne wejście lalalylyl i tak dalej i tak dalej kto widział wie o co biega przeciętny gracz nie wyrobi się przy grze pieli nieumarłymi zaś na innych rasach szanse byłyby dość wyrównane.


JUTRO CHARAKTERYZUJEMY KAMILA I LC
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości