Kampania

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Kampania

Post autor: LordCan » ndz, 7 mar 2010, 21:56

Mam taki mały problemik ;) otóż gram se kampanie powiedzmy przeszedłem kilka misji , i zagrałem sobie w multi z innymi potem gdy chcę grać dalej kampanię to muszę zaczynać wszystko od nowa bohater świta i itemki są takie jak były i na swoim miejscu tylko misje mi się usuwają ktoś wie co jest nie tak z tym (czyt. za każdym razem po grze w multi muszę zaczynać od podzielonej wyspy ;) ) ??
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Pur3viL » ndz, 7 mar 2010, 21:59

To się aktualizuje więc można spokojnie grać... Ja zacząłem kampanie na poziomie 10 odblokowałem bazar daros z sojuszem z barbą sprzedałem kilka itemek i grałem na exp mapkach później ponownie wbiłem do bazaru daros lecz z poziomem 200.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Pielagoroth » ndz, 7 mar 2010, 22:09

To może zrób tak jak ja. Stwórz osobnego hero do kampanii i osobnego do gry w multi. Chyba, że tak zrobiłeś i dalej masz ten problem. Wtedy nie pomogę, bo nie miałem takiego przypadku nigdy.


edit. Chyba, że grasz w multi nie na tymczasowych :bad: ?
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: LordCan » ndz, 7 mar 2010, 22:14

Piel czy my w multi gramy na nietymczasowych ? :D mam osobnego do multi i do kampanii ale i tak jest to samo.
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Pielagoroth » ndz, 7 mar 2010, 22:18

To chyba tylko reinstall pomoże. Chyba, że ktoś coś wymyśli ale raczej bym na to nie liczył :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Pur3viL » ndz, 7 mar 2010, 22:18

LordCan jak by to powiedzieć na mapach RPG tak lecz niestety gracze nie umieją urozmaicać sobie gry takimi rzeczami jak: Capture The Flag, RPG czy dota... ja miko piela i admin zrobiliśmy kilka takich mapek efekt jest taki, że nikt na nich nie gra. Jeśli ten dział mapek byłby używany to myślę, że granie na normalnych herosach byłoby naturalne
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: LordCan » ndz, 7 mar 2010, 22:31

No tak ale ja na to spojrzałbym z takiej strony:
Wy byście grali herosami na lvlu 500+ a ja się ze swoim męczę i mam dopiero 121lvl więc miałbym nijakie szanse ;-)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Administrator » pn, 8 mar 2010, 14:31

Odnośnie mapek typu: RPG, DoTA, "Capture The Flag". Jest jeszcze wiele innych urozmaiceń ("mapki wodne", na ilość zabitych jednostek). Jednym z czynników, dlaczego są niegrywane:
1) jest brak osoby zachęcającej do gry, popularyzatorów konkretnego typu gry.
2) problemem też jest brak mapek, wkrótce postaram się utworzyć pakiet zawierające wszystkie.
3) myślę, że osiągneliśmy "uniwersalne zasady", wykorzystujące maksymalne możliwości gry i sprawiające największy fun. Owe zasady są przedstawiane graczowi na początku jego wstępu do mulitplayer. Zanim człowiek nauczy się grać w ten sposób, minie sporo czasu. Po tym czasie można dopiero zacząć się "bawić".

Mapki typu RPG oraz DoTA pochodzą z W3. Tam społeczność jest dużo większa oraz trwająca dłużej. Jednym z powodów utworzenia ich, był sposób gry, wymagający sporych umiejętności, w innym przypadku gra wyglądała słabo i nie sprawiała przyjemności. Osoby preferują odpoczynek przy grze, a nie "zapieprzania" myszką i ciągłego skupienia.

To nie oznacza, że te mapki nie mają racji bytu. Ludzie preferują różne style gry, więc na pewno jest szansa pozyskania i znalezienia osób. Jest wiele graczy, którzy lubią rozgrywkę na bohaterów wyłącznie, po prostu do nich trzeba dotrzeć. Osobiście nie wyobrażam sobie gry bez budowania i braku jednostek, dlatego nie mogę zostać popularyzatorem :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: Pur3viL » pn, 8 mar 2010, 15:59

LordCan trochę to dziwne ja robię lv 200 w 30 min około..
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Kampania

Post autor: LordCan » pn, 8 mar 2010, 23:17

LordCan trochę to dziwne ja robię lv 200 w 30 min około..
Wiesz powiem Ci że u mnie samo nadawanie tych lvli kompowi zajmuje mi ok 5-10min później mapka mija szybko. :( Nie da się zrobić aby ten poziom przynajmniej 5000 był cały czas?
Obrazek

=KMO=

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości